Пак катастрофа,пак на Цариградско!

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1792
Регистриран на: 4.09.2006
Местоположение: Столичная
Пол: Мъж
Кара: Е34 с ... ръжда

Пак катастрофа,пак на Цариградско!

Мнение от ивчо » 19 Яну 2010, 17:07

Шофьор беше ранен, след като навлезе в насрещното платно на бул. "Цариградско шосе".

Инцидентът е станал в 12.30 часа в района на бившата Окръжна болница, съобщиха от пресцентъра на МВР.

Колата е "Нисан Микра", предаде агенция "Булфото". Шофьорът излязал от близкия "Макдоналдс", но по неизвестни причини опитал да кара в насрещното движение и се сблъскал с три други автомобила, единият от които микробус. При инцидента не са пострадали другите водачи.
Инфото е от тук http://dnes.dir.bg/2010/01/19/news5722569.html
Имам един малко странен призив ... Колегите шофери дето не са от Сф(вероятно и този водач),гледайте ги малко тез знаци,че гледайте какво се получава! И призив към другите,пазете тез от провинцията,колкото и да не е,в друг град е друго! Карах на тъста Пежото 2 дена,то е рег. "В",и всеки се вре и бута пред него,като че ли е прокажено(не че карам смотано или бавно,движа се с трафика)!За 0,1 сек. забавяне,15 клаксона,ти тръгваш,те пак свирят!?
А и аз да си призная много често ми се случва вече да се губя по Търново,ама там е една каша дето не е за разправяне(табели с грешни посоки,знаци не на място,подвеждащи такива и куп други изненади),+ това търновци си правят обратни и на кръстовищата :shock: :shock: :shock: !
Дано поне някой седне и прочете тоз правилник най-накрая!
Пък ако се прецени че темата е безмислена и излишна,да се действа!
Механджията написа:е, пример, аз снощи клатих здраво мойта, сутринта с кеф станах, кафенце, после вместо обичайните 15мин до бачкането пътувах близо 25... лежерно така, кефаджийско.... а тия дет бързат, дали са ебали? :mhihi:


The night is dark and full of lo6o :mhihi: :paranoid:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1969
Регистриран на: 21.10.2007
Пол: Мъж
Кара: мел

Re: Пак катастрофа,пак на Цариградско!

Мнение от ///vlado » 19 Яну 2010, 17:17

видях ги докато се опитвах да стигна до младост
задръстването почваше от плиска
доста здраво се бяха измлатили.
А този в микрата вооще незнам как е оживял.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Пак катастрофа,пак на Цариградско!

Мнение от Е.Димитров » 19 Яну 2010, 17:22

те селяците дето са в софия от 1-2 години свиркат на селяците дето са от скоро

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1792
Регистриран на: 4.09.2006
Местоположение: Столичная
Пол: Мъж
Кара: Е34 с ... ръжда

Re: Пак катастрофа,пак на Цариградско!

Мнение от ивчо » 19 Яну 2010, 17:33

Брат,колко си прав за това не е истина .... И друго ми прави впечатление,а и не само на мен ... Някой като дойде в Сф и поседи 5-6 месеца,вика за другите "тез от провинцията" :censored: :censored: :censored: ... Ко да кажем за тях?!
Дано всичко с водача е ОК!
Механджията написа:е, пример, аз снощи клатих здраво мойта, сутринта с кеф станах, кафенце, после вместо обичайните 15мин до бачкането пътувах близо 25... лежерно така, кефаджийско.... а тия дет бързат, дали са ебали? :mhihi:


The night is dark and full of lo6o :mhihi: :paranoid:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 52
Регистриран на: 25.01.2007

Re: Пак катастрофа,пак на Цариградско!

Мнение от justinmaggie » 19 Яну 2010, 17:43

Имаше и още една катастрофа пред полиграфическия - 4 коли от които мисля 2 буса тип пежо боксер къса база един след друг се нанизаха ? Какви са тия хора , за бога ?
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 133
Регистриран на: 28.06.2008
Местоположение: софия
Пол: Мъж
Кара: е34 525

Re: Пак катастрофа,пак на Цариградско!

Мнение от saimonville » 19 Яну 2010, 17:45

... Колегите шофери дето не са от Сф(вероятно и този водач),гледайте ги малко тез знаци,че гледайте какво се получава! И призив към другите,пазете тез от провинцията,колкото и да не е,в друг град е друго!


колега и аз не съм ат софия ама до сега не сам е удрял никаде.не съм съгласен че като не си от соофия ,видишли неможш да караш.
които си е кьорав сие кьорав неависимо от каде е.
и аз съм с рег номер 'ра' и не сам имал проблеми
които си нема акъл ша са трепе тва

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 796
Регистриран на: 4.08.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Т-34
Мечтае да кара: F1 race car!
Детайли за колата: 1942; Length- 6.68 m; 76.2 mm (3.00 in) F-34 tank gun

Re: Пак катастрофа,пак на Цариградско!

Мнение от P1tbuL » 19 Яну 2010, 17:51

не знам защо е тая война Сф- провинция ... абе ако си нормален шофьор и си заслужил книжката си няма да направиш такава глупост ако щеш и от племето Мдабу да си...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 950
Регистриран на: 5.08.2007
Местоположение: Габрово/Атина
Пол: Мъж
Кара: ше е36,е39, сега и аз незнам
Мечтае да кара: М5

Re: Пак катастрофа,пак на Цариградско!

Мнение от sean-john » 19 Яну 2010, 17:57

P1tbuL написа:не знам защо е тая война Сф- провинция ... абе ако си нормален шофьор и си заслужил книжката си няма да направиш такава глупост ако щеш и от племето Мдабу да си...


:yes:

п.с. не съм от София... ама и аз немога да разбера какво е това... София и провинцията 0.о... а за хората които идват в София и после казват "тез от провинцията" ами думата провинция е нарицателно на всичко извън София и как по друг начин да го кажат :shock: ... нз не ги разбирам тия неща

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1288
Регистриран на: 12.02.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Пак катастрофа,пак на Цариградско!

Мнение от Fking » 19 Яну 2010, 18:05

Е.Димитров написа:те селяците дето са в софия от 1-2 години свиркат на селяците дето са от скоро


:mhihi: Много правилно :)

п.с.
аз вече само светкам :)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1792
Регистриран на: 4.09.2006
Местоположение: Столичная
Пол: Мъж
Кара: Е34 с ... ръжда

Re: Пак катастрофа,пак на Цариградско!

Мнение от ивчо » 19 Яну 2010, 18:08

P1tbuL написа:не знам защо е тая война Сф- провинция ... абе ако си нормален шофьор и си заслужил книжката си няма да направиш такава глупост ако щеш и от племето Мдабу да си...

Ето я думичката .... !!!
Към другите колеги,не искам да обидя никой,нито да кажа нещо с което да го направя!
Просто е факт,че градът е голям,движението не е като в другите градове! И в този текст идва горният цитат! Там темпото е друго! Прави ми впечатление и зет ми,и тъста ми ... Ми не могат да се оринтират както аз да речем! Просто тук е закона на джунглата! Всяко нещо си има изключения,включително и това!!!! :winky: :winky: :winky:
Не че е по-добре,ама и аз само святкам,гадно ми е да натискам клаксона (на Мерца е по-гласовит :) ),пък и сме хора вкрайна сметка,на всеки се случва :)
Механджията написа:е, пример, аз снощи клатих здраво мойта, сутринта с кеф станах, кафенце, после вместо обичайните 15мин до бачкането пътувах близо 25... лежерно така, кефаджийско.... а тия дет бързат, дали са ебали? :mhihi:


The night is dark and full of lo6o :mhihi: :paranoid:


Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 20.02.2007
Местоположение: 1000,4000,6000
Пол: Мъж
Кара: автомобил
Мечтае да кара: два автомобила
Детайли за колата: купе,двигател,волан,гуми

Re: Пак катастрофа,пак на Цариградско!

Мнение от jordanpar » 19 Яну 2010, 18:09

Изображение

Тоя требе и тото да си пусне.Волана е смазан,а пича си е доста добре за ситуацията.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 5250
Регистриран на: 12.11.2006
Пол: Мъж
Кара: ги да пият мента
Мечтае да кара: за 6лв/100км
Детайли за колата: не върви и не гори

Re: Пак катастрофа,пак на Цариградско!

Мнение от павката » 19 Яну 2010, 18:25

той май вече си е изтеглил късметче
ако беше пуснал тото преди това,щеше да е ударил 6-ка
Тия от БМВ-клуба обичат да си прикачат подобни табелки ;-)
Не им вярвай много - нищо чудно под предния капак да се крие охлювче

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3678
Регистриран на: 28.03.2007
Местоположение: Хасково
Кара: e36 318is M44
Мечтае да кара: камаро.

Re: Пак катастрофа,пак на Цариградско!

Мнение от Nukem » 19 Яну 2010, 18:29

Одеве като се връщах от Младост я видях микрата, чудно ми е как е уживял някой доста беше смазана!
те селяците дето са в софия от 1-2 години свиркат на селяците дето са от скоро

Да ти кажа доста си прав по наблюдения върху мене си, само дето свиркам и на на граждани като тебе щото полвината софиянци карат такива кошници че нямам думи и са по-неорентирани и от селяните излезнат ли си от квартала, за жените да не говоря, днеска си мерим във Младост, вали си ни снега и идва една кифла с Астра комби, качила детето от зад със столче и се почва паркирането три пъти заходи, 3 пъти се удари, след това стоя 10 мин и се чуди какво да прави и отпраши, като изхвърлихме новата латова точка и минахме на другата улица същата вече ''почти'' беше паркирала, как ви ги подаряват в София тези книжки не знам!
Иначе като си ида на село в Хасково, верно е че 2-3 дена ми е тегаво докато свикна с влаченето на движението ама какво да се прави Булгаристан! :mhihi:
Германеца кадет бутне друг не може да бутне така!!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 585
Регистриран на: 7.02.2009
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: E36
Мечтае да кара: V8

Re: Пак катастрофа,пак на Цариградско!

Мнение от Cobb » 19 Яну 2010, 19:10

Ае стига с тия софиянци и провинциалисти, не ви ли писна? Що пък на мен не ми свири никой, вече 5-та година с плевенска регистрация. Не вярвам всички да са си махнали бибитката като мен.
Пича с микрата...к'во да кажа, на всеки се случва да сбърка, просто някои минават между капките, други си плащат скъпо.Кофти обаче, че в случая и други трябва да плащат за неговата грешка :|
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3380
Регистриран на: 10.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Пак катастрофа,пак на Цариградско!

Мнение от kdl » 19 Яну 2010, 19:18

Добре че са живи и здрави хората.
Аз друго си мисля...
От 2-3 дни карам един Ситроен Саксо... няма човек на света, който не иска да ме сгази, блъсне, да ми влезе с шут в носа и т.н. От къде се появиха тея хейтъри не знам. Дайте малко по-толерантно...
Иначе с черния кораП чак махат за поздрав, че са ме пуснали да мина някъде... дееба комплексиран народ.

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook