Въпрос за акт

Това е главният форум за дискусия на автомобилите с марка BMW и всичко друго от автомобилния свят, свързано с тях.

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1373
Регистриран на: 29.11.2004
Местоположение: София

Re: Въпрос за акт

Мнение от BadAngel » 21 Фев 2005, 20:05

BAYRON написа:
BadAngel написа:Ами днеска отидох в КАТ с акта, бях направил лека катастрофа, но за застрахователите решихме да викнем полиция, ударих един колега отзад (за което много съжелявам!!) и та днес отивам с акта да

Значи ако си на паркинг и удариш някой не ти взимат точки :driving:


Е за на паркинг КАТ вика ли се :-) аз до сега не съм чувал такова нещо да става, въпреки, че баща ми ми беше разправял, как като паркирал вятъра духнал вратата на колата и ударил вратата на другата кола до него, и собственика на ударената кола искал да вика полиция, че му била обелена боята :) ха-ха :)
No bling at the Ring

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1373
Регистриран на: 29.11.2004
Местоположение: София

Мнение от BadAngel » 21 Фев 2005, 20:09

Alexi написа:
smoKing написа:BadAngel ако се беше нацепил в мен, както съм без теглич, нямаше да ти се размине само със 100 кинта и строшена кола, вервай ми :dummy:

веселяк си ве човек :mhihi: ако та нацепи отзад някой като колегата първо щъ пита що караш назад и шъ ти удари 2-3 шамара да внимааш повече на пътя :mhihi: ще изпадна малко в офтопик ама се сещам в Русе като засече един моторист ,който се появи от нищото с 150+ .. оня е срина малко от мотора ,ама нищо му нямаше щото тръгна да го бие .. ама на средата на пътя го видя и се оказа че бърза за някаде :mhihi: Така че трябва по културно ,ламарините се оправят .. :D


Така е, а и освен всичко - нормално е да се греши, то за тая работа има застраховки, които покриват всичко, няма кво да се нервничи при такива ситуации - наистина е гадно, но при свършен факт и да откъснеш главата на половин София нищо няма да се промени..
No bling at the Ring

Turbo Pilot
Аватар
Мнения: 1628
Регистриран на: 8.07.2004
Местоположение: www.srautobg.com
Пол: Мъж
Кара: X5 F15 m50d,E30 TURBO
Мечтае да кара: Това което си карам

Мнение от Cobra » 21 Фев 2005, 20:16

Стана страшен офтопик ама нормално-тва за точките-не го решават на пътя а като разглеждат акта-НО и за неспазване на дистанция се взимат точки,а относно изказванията за такива бабаити на пътя:
1.Има ли некои които поне ведъж да не е правил грешка?
2. Такива изказвания не са много умни-Бием яко като ме ударят? :mhihi: А знаеш ли аз колко точно стрелям?
Аре стига-като те ударят слизаш,аре може да го напсуваш и вадите застраховките НЕ други работи да се разбирате!
Ама да не дава господ!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2523
Регистриран на: 21.11.2004
Местоположение: Sofiq

Мнение от BAYRON » 21 Фев 2005, 20:20

аз имам на паркинг глоба и акт ,при това не бях виновен всмисъл мен ме удариха така че вссичко е възможно :dunno: :dunno: :dunno:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1373
Регистриран на: 29.11.2004
Местоположение: София

Мнение от BadAngel » 21 Фев 2005, 20:40

BAYRON написа:аз имам на паркинг глоба и акт ,при това не бях виновен всмисъл мен ме удариха така че вссичко е възможно :dunno: :dunno: :dunno:


Трудно ми е да го повярвам :-) за кво си обвинен, че не уважаваш катериците в парка ли? :-)
No bling at the Ring

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2523
Регистриран на: 21.11.2004
Местоположение: Sofiq

Мнение от BAYRON » 21 Фев 2005, 20:48

И аз не си го обяснявам но ей на!! Паркирам на заден ход и един ме удря странично точно м/у двете врати Вината е че не съм преценил мястото за паркиране Мамкаму още ме е яд . Та трябваше да бия аз там. А аз за да накажа това 18-годишно келеме извиках кат.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1373
Регистриран на: 29.11.2004
Местоположение: София

Мнение от BadAngel » 21 Фев 2005, 20:51

Е това е в движение, не е в паркирано състояние, има тънка разлика, иначе верно е тъпа ситуацията :( кофти!!!
No bling at the Ring

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Мнение от ati » 21 Фев 2005, 22:12

smoKing написа:BadAngel ако се беше нацепил в мен, както съм без теглич, нямаше да ти се размине само със 100 кинта и строшена кола, вервай ми :dummy:

Браво бе, Мъж :!:
голям се извъди, дай да не караме пред, зад и до теб :evil:
Недей да налиташ така на бой, не се знае на кого ще попаднеш.
Човека пише, че съжалява и явно не е прегазил човек карайки с 120 в насрещното на пешехпдна пътека, ами е бутнал леко друга кола - и сега дай да го пребием, така ли?
Аман от комплекси или е толкова трудно да излезеш, да попиташ как е и да установите по човешки причината за удара? Или ще станеш по-малко мъж, като не си пребил човека, дето без да иска те е чукнал и трябва да си изправиш бронята заради него?
Ати

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 264
Регистриран на: 14.10.2002
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: 220

Мнение от Osmicata » 21 Фев 2005, 23:00

За "недостатъчен контрол върху автомобила" (разбирай катастрофирал в бордюр :)) акт за незнам колко още лева, щото не е дошъл в данъчното, и не ми взеха то4ки. Можело, зна4и.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 583
Регистриран на: 17.08.2002
Местоположение: BULGARIA
Пол: Мъж
Кара: e30 320i

Мнение от KEVIN-30 » 21 Фев 2005, 23:33

BadAngel написа:по чл. 179 ал. 2 пред. 1/ЗДП Глоба в размер от 100(сто) лева

само това пише!


Иаз имах такъв АКТ през месец ДЕКЕМВРИ (100 лева)+3 комтролни точки отнети
Последна промяна KEVIN-30 на 22 Фев 2005, 1:28, променена общо 1 път
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1373
Регистриран на: 29.11.2004
Местоположение: София

Мнение от BadAngel » 21 Фев 2005, 23:55

Е как така + 3 контролни точки.. дали са ти точки, заради акт ?!?!? :banghead: ти нещо си се объркал сигурно..
No bling at the Ring

1 9 1 4
Аватар
Мнения: 230
Регистриран на: 12.01.2005
Пол: Мъж
Кара: e30

Мнение от agopsi » 21 Фев 2005, 23:57

е мене за 6 ударени коли+мойта общо 7 ми взеха само 200лв.без нито една точка

п.с да уточня не бях карал аз а друг човек без книжка и трябваше да кажа че аз съм си карал колата... :mhihi:
!!!BLUE POWER !!! BMW POWER !!!
======================

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1288
Регистриран на: 12.02.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от Fking » 22 Фев 2005, 0:38

agopsi написа:е мене за 6 ударени коли+мойта общо 7 ми взеха само 200лв.без нито една точка

п.с да уточня не бях карал аз а друг човек без книжка и трябваше да кажа че аз съм си карал колата... :mhihi:



а как твоя човек е успял да удари 6 коли?!?!?! :)

...и то хидравличен :)
Аватар
Мнения: 3314
Регистриран на: 1.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: джата
Мечтае да кара: на Ринга
Детайли за колата: Двете 2и2ки

Мнение от krika » 22 Фев 2005, 0:54

Тоя е ебати таланта заеби :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1288
Регистриран на: 12.02.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от Fking » 22 Фев 2005, 1:13

как заеби, вече ми стана супер-интересно :>
тва съм го виждал само по филмите

ПредишнаСледваща

Назад към Основен Форум

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook