Новото BMW 5 - 2011

Това е главният форум за дискусия на автомобилите с марка BMW и всичко друго от автомобилния свят, свързано с тях.

Модератор: Общи модератори

великият шестак
Аватар
Мнения: 1330
Регистриран на: 2.07.2006
Местоположение: Plovdiv
Кара: няколко и киселее

Мнение от Turbo_Ted » 01 Май 2009, 15:06

BMW Ентусиаст написа:Май по-красиво от Е34 няма да направят :roll:

:bowdown:
Изображение
оооо велики шестако :bowdown: да пребъдат сегментите ти ... все у високи обороти да стоиш :bowdown: и да живее шпера ти :bowdown: АМИН :bowdown:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2523
Регистриран на: 21.11.2004
Местоположение: Sofiq

Мнение от BAYRON » 02 Май 2009, 20:12

Много ми напомня новата "Ц" класа на мерцедес малка и изтресена задница, добре тръгва и назад трагедия.
Не са ми ясни тези маневри с пускането на снимки тук там и накрая винаги различно било хубаво или по лошо.
Както каза моя приятел Жоро Пенчев нещо ме плаши задницата и пропорцията наколата. ЗАдната колонка и в продължениена калника дето можем да ги съзерцаваме до сутринта нещо не я виждам.
Връщам си дмите назад почва да ме влудява
Последна промяна BAYRON на 30 Юли 2009, 14:15, променена общо 1 път
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Аватар
Мнения: 111
Регистриран на: 29.11.2007
Местоположение: София

Мнение от JustVeli » 03 Май 2009, 15:30

как ли ще изглежда ако направят Купе :twisted:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4521
Регистриран на: 5.04.2005
Местоположение: Пловдив

Мнение от MaXimal » 03 Май 2009, 15:50

JustVeli написа:как ли ще изглежда ако направят Купе :twisted:


Като предстоящата 6та серия ;)
Изображение

8910 фен
Аватар
Мнения: 640
Регистриран на: 7.08.2006
Местоположение: Ески Зара
Пол: Мъж
Кара: 01`530i touring

Мнение от CONAN » 03 Май 2009, 16:03

На мен ми се струва че БМВ почнаха да губят идентичност.Ще се превърнат в фирма за производство на джипове и джипоподобни коли. Къде отиде агресията на е31 или линията на е34,всичко което излиза прилича на Хюндай с тия несимитрични стопове и големи бъбреци.Съгласен съм ,че едвали съм аз човека който да ги съди(има пазар и той диктува) но пък съм един от феновете на марката т.е. ползвател на техните продукти.След е92 мисля ,че нищо смислено не е излизало като модел и с тия турбинирани двигатели нещо немога да ги приема.Аз си оставам фен на моделите на БМВ до е46 и е39

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 645
Регистриран на: 30.03.2009
Местоположение: U gorata
Пол: Мъж
Кара: prascho, nervaka i redneckmobil
Мечтае да кара: "samodelna" kola

Мнение от BMW_RIDER » 03 Май 2009, 17:17

CONAN написа:На мен ми се струва че БМВ почнаха да губят идентичност.Ще се превърнат в фирма за производство на джипове и джипоподобни коли. Къде отиде агресията на е31 или линията на е34,всичко което излиза прилича на Хюндай с тия несимитрични стопове и големи бъбреци.Съгласен съм ,че едвали съм аз човека който да ги съди(има пазар и той диктува) но пък съм един от феновете на марката т.е. ползвател на техните продукти.След е92 мисля ,че нищо смислено не е излизало като модел и с тия турбинирани двигатели нещо немога да ги приема.Аз си оставам фен на моделите на БМВ до е46 и е39


:bowdown:

БМВманиачения
Аватар
Мнения: 5148
Регистриран на: 25.04.2006
Местоположение: ХАСКОВО
Пол: Мъж
Кара: ПЕЧКА понавървяваща
Мечтае да кара: на ядене и пиене

Мнение от bmwfena » 03 Май 2009, 23:26

hard2kill написа:Ето малко информация за двигателите в новата 5-ца.
525i 218PS 3.0L
530i 272PS 3.0L
540i 306PS 3.0L Turbo
550i 407PS 4.4L V8 BiTurbo
520d 180PS 2.0L
525d 210PS 2.0L BiTurbo
530d 245PS 3.0L
535d 299PS 3.0L BiTurbo
M5 550PS 4.8L V8

А ве 518 нема ли да има..ЕЕ тогава нема да си купувам БМВ 5-тея тука много ще харчат пък и ква скъпа подръжка имат :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 83
Регистриран на: 18.05.2009

Мнение от gregorian » 18 Май 2009, 19:37

Много яка :shock: :D


Аватар
Мнения: 679
Регистриран на: 23.05.2006
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Хулиган по пътищата
Детайли за колата: Екстри много :)

Мнение от quickshare » 18 Май 2009, 20:01

CONAN написа:На мен ми се струва че БМВ почнаха да губят идентичност.Ще се превърнат в фирма за производство на джипове и джипоподобни коли. Къде отиде агресията на е31 или линията на е34,всичко което излиза прилича на Хюндай с тия несимитрични стопове и големи бъбреци.Съгласен съм ,че едвали съм аз човека който да ги съди(има пазар и той диктува) но пък съм един от феновете на марката т.е. ползвател на техните продукти.След е92 мисля ,че нищо смислено не е излизало като модел и с тия турбинирани двигатели нещо немога да ги приема.Аз си оставам фен на моделите на БМВ до е46 и е39

Ти ако на тези бъбреци виаш големи :help: Колата си е супер,макар че като излезе модела ще бъде по-различен....доколкото турбините,аз смятам че е много по-добре,повече КПД има двигателят и плюс това също така се развива турбо технологията и след време ще правят турбините без абсолютно никакъв лаг,от малък мотор ще вадят много коне,в същотото време с минимален разход...1 ще ти кажа със сигурност....истинските расови машини като *50и,///М* ще си останат такива каквито винаги са били-бързи,зашеметяващи,неповторими с единствената разлика че ще са по бързи от предшествениците им ;)
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 810
Регистриран на: 13.08.2006
Местоположение: Plovdiv
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Сбъдна мечтата си.....
Детайли за колата: BMW E38 740 i black

Мнение от ggb » 19 Май 2009, 10:54

Turbo_Ted написа:
BMW Ентусиаст написа:Май по-красиво от Е34 няма да направят :roll:

:bowdown:


Съгласен съм и със двама ви и аз се прекланям пред Е-34 :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:
Истинската мощност винаги ви спира дъха също като истинската красота.....Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1898
Регистриран на: 29.12.2005
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: 39

Мнение от DanielzZz » 19 Май 2009, 11:33

:puke: Audi и Mercedes-Benz изкараха адските модели,а ние продължаваме да загрозяваме нашите...100 пъти предпочитам новата Е-класа/А6 пред това недоразвито возило.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 291
Регистриран на: 19.03.2008
Местоположение: България, Разград!
Пол: Мъж
Кара: E46 320D 150ps
Мечтае да кара: ///M

Мнение от Mr_Spirit » 19 Май 2009, 11:58

AlibiTu написа:Checkmate :mhihi:

:shock:
Цяла България под едно небе с една марка автомобил - BMW !!! bmwpоwer-bg.net

http://sites.google.com/site/az099090/

Калоян Христов

Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 164
Регистриран на: 5.08.2007

Мнение от Langata » 19 Май 2009, 14:30

Overburner - NX написа::puke: Audi и Mercedes-Benz изкараха адските модели,а ние продължаваме да загрозяваме нашите...100 пъти предпочитам новата Е-класа/А6 пред това недоразвито возило.
Смени марката и не занимавай другите с глупости от рода на изказването ти по-горе! Качи се на мерцедес или ауди и си карай "адските модели" пък ние ще се мъчим с тез "райските"!Според мен новата 5та серия ще изглежда горе-долу така само ще я дооправят малко,но общо взето е перфектна! А за всички критици мога да ви върна и да покажа писанията ви за F01 и колко глупости изписахте,а като се появи колата всички -СУПЕР Е!
Никой не умира девствен защото живота преебава ВСИЧКИ!!!!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 899
Регистриран на: 23.04.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 530d

Мнение от kraininski » 20 Май 2009, 16:44

тука имам чувството че се намирам на некъв панаир ли, незнам кво ли...значи масовото мнение на хората тук е че автомобила на бмв от средния клас който при това е от след 2 години не ви харесва...но пък е34 е дъ бест....бе и аз карам е34 и си ме кефи...но сравнението е налудничаво-неграмотно-смешно...не знам колко се качвате по такива коли но съм имал късмета да ги пробвам всичките до сега включително и ф01 включително и 850 ;)

за мен като човек който е наясно какво правят бмв не стои на дневен ред да критикувам или дори да се съмнявам в качествата на моделите им...въпроса е кога ще си купя по-ново бмв от това което имам в момента...ясно че първа серия не бих си взел но това не означава че не бих я взел на жена ми един ден примерно :)

извода - бмв вървят все по-нагоре и по-напред и можем само да се кефим че в един момент и ние ще ги караме тия коли ;)
"And You'll Always Be My Whore Cause You're The One That I Adore"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 156
Регистриран на: 15.05.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW 525tds
Мечтае да кара: Винаги BMW

Мнение от №0123456789 » 20 Май 2009, 16:49

kraininski написа:
за мен като човек който е наясно какво правят бмв не стои на дневен ред да критикувам или дори да се съмнявам в качествата на моделите им...въпроса е кога ще си купя по-ново бмв от това което имам в момента...ясно че първа серия не бих си взел но това не означава че не бих я взел на жена ми един ден примерно :)

извода - бмв вървят все по-нагоре и по-напред и можем само да се кефим че в един момент и ние ще ги караме тия коли ;)


:yes: :clap:

ПредишнаСледваща

Назад към Основен Форум

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook