За триене

Това е главният форум за дискусия на автомобилите с марка BMW и всичко друго от автомобилния свят, свързано с тях.

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 30.07.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e87 1.8d / e60 530d LCI
Мечтае да кара: BMW M6 F13

За триене

Мнение от Tsureto » 02 Авг 2023, 9:11

След 2 месеца опит да поръчам един артикул от клуба, нервите ми не издържаха и съм длъжен да напиша това тук!

Така. Ще опитам най-кратко.
Преди събора, се появи един клип реклама за събора на едни определени хора, стоящи пред камера и говорещи за събора. Те бяха облечени с едни много готини ветровки на клуба. Синя, червена и черна. Свързах се с едно от момчетата, да ги попитам може ли да бъдат закупени броикИ и ако да как. Момчето ми обясни, че еди кой си се занимава с това и ще звънне да пита (благодаря за което). Върна ми обаждане, че XL размерите не са останали и ме увери, че на събора ще има бройки. До тук ок.
Поради лични проблеми, не успях да дойда на събора, но помолих приятел, който е там, да обиколи за да ми купи три броя от трите цватя XL. Той ми звънна, че е питал и е нямало налични и на събора. До тук, пак добре.

След това писах на Mollov на лично, да попитам от къде и как, може да се случат нещата, това вече след събора. Той ме насочи към Секретаря на клуба, но и той ми каза, че след събора едва ли има бройки. Както и да е, аз писах на имейл, на секретаря на клуба (офиса). От там започна една комуникация, която лично ще ви шерна със скрийншотове.
Накратко, ми казаха, че нямат, но ще имат след седмица. Писах след седмица, разбрах че имат и поръчах. От тогава, когато поръчах...пълна мистерия. (Поръчах една бройка, просто да видя дали ще ми стане, след това щях и още.)
Изображение
Изображение
Изображение

Та, идеята на тази тема е, да си обърнете внимание, като уж официална структура, на хората, които отговарят за кореспонденцията с НАС-феновете. Особено когато един вид, се опитваме да съпортнем клуба с покупки и реклама от наша страна. Не е хубаво, да се издирваме със седмици, и да питаме по сто пъти, кога аджаба ще може да си купим нещо от вас и какво реално се случва. Може да видите датите в скрийншотовете, за какво иде реч, като реално комуникацията е тръгнала от преди събора.

Понеже съм почти сигурен, че темата ще е изтрита или заключена, поне ще се радвам на обратна връзка, какво се случва с ветровката, която поръчах, ако ли не, това е последния ми опит да поръчам и купя, каквото и да било от клуба. (Преди години ме мотаха с един суичър 1 месец, отново, с предтекст на "офис жената", че един вид ходи на работа, когато и е кеф)
Надявам се, сте осъзнали идеята да вдигна тази тема. Благодаря и лек ден!

Колегата Лило, ми донесе ветровката. Благодаря!
Who needs antidepressants when you can drive an BMW.

Назад към Основен Форум

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook