BMW 325 TDS- пукат ли главите ????

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 517
Регистриран на: 9.01.2007

BMW 325 TDS- пукат ли главите ????

Мнение от BMW_325 TDS » 22 Яну 2007, 22:10

Колеги значи много ви моля (особено по опитните да ми помогнат)!!!
Значи аз много искам да ми вкарат BMW 325 TDS 95-98година, возих се на токава BMW и като видях как върви, направо откачих по него. Обаче много хора почнаха да убеждават баща ми, че това BMW не е хубаво и дава много дефекти по двигателя ( най-пукат главите). Само че аз не вярвам на това. Значи харчи малко, а варви много - на мен това ми трябва. Моля, който има опит да ми каже пукат ли наистина главите, и ако пукат при какви условия пукат?? Дали пукат само при зверско каране, и ако пукат на колко километри пукат. Много ще сам ви благодарен ако по опитните споделят. Ако наистина този двигател дава яко дефекти ( което на мен не ми се вярва - все пак в BMW), може би ще се упътим към бензиново 320- 150 коня. Ама пък те са доста лакоми.
Чакам да ме упътите
Извинявам се , че пускам тази тема два пъти , ама съм зорлия :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 745
Регистриран на: 23.12.2004
Местоположение: PB

Мнение от JANI » 22 Яну 2007, 23:31

приятел зна4и темите изписани за това са страшно много, извода е един има ли проблем с охладителната система си я цъфнал много лошо ,ако всичко е наред-виско,водна помпа и тн, ядове нямаш , и не мисли че е много икономична , да не кажа голяма дума градско гори колкото бензиново 2000кубика-е малко по малко ама не е 6/100 .и друго ,трябва много да се внимава при избора защото тея коли се карат много,ама много, то затова им е такава лоша славата -идват в бг по на 500 000 км и после много проблеми правеле , ми как няма ..... така 4е трябва да се гледа внимателно....успех ;)

Ледения
Аватар
Мнения: 4798
Регистриран на: 4.10.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е60 535d
Мечтае да кара: из Las Vegas!

Мнение от ICE » 07 Фев 2007, 1:30

Ако предишния собственик е бил мърляч, ще пука та няма да се трае!

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Мнение от zAcK » 07 Фев 2007, 10:35

Не се пукат, а направо се взривяват :!:
Не мога да разбера явлението, голфаджии и хлопелджии се качват на някое евтино БМВ, следват 0 лева разходи за поддръжка и като му стане нещо и викат много се чупят и много скъпо. И разправят и на други хора. Направо ми писна от малоумнщини.

Отделно всяка седмица тема скъпи ли са за поддръжка БМВ-тата. На баба ви хурката. Много ясно бе. Щото купуваме хубави части. И сменяме маслото с хубаво, такова за 100, а не за 10 лева. И на 7-8000 км. а не на 20000. Я някой с Орел да отиде в София Авто и да пита за части, да видим дали няма да струват колкото на БМВ-то. Ама те нали купуват от тия по 3 лева килограма.

Миналия ден един с Хлопел Вяктра ми разправя, че БМВ-тата много се чупели. Викам от къде знаеш бе. Вика един познат дето има ми каза. Викам запознай ме с тоя твой познат да си поговорим :D а той взе да увърта. Оказа се, че някъф бакшиш му бил казал, че БМВ много се чупело и той сега смело дава експертното си мнение на хората. Същия тоя сменя въздушен филтър с такъв от 3 лева на 30000км. каране в София :confused: :confused: :confused:

P.S. Ще помоля модовете 1-2 дни да не ми трият мнението.

От модераторския екип:
Молбата ти е чута!
Само спазвай добрия тон и на прекалявай с емотиконките!
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2055
Регистриран на: 3.04.2003
Местоположение: London N15 / Пловдив Тракия City
Пол: Мъж
Кара: Каквото ми попадне .
Мечтае да кара: Поне 790 iL xaxaxa
Детайли за колата: Лачена 39_ка .

Мнение от AGT » 18 Фев 2007, 21:13

zAcK написа:..............................

Адски вярно :yes: :yes: :yes:
Съвет от КАТ !
"Не можеш ли да караш не си купувай книжка "

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook