Блейз сервиз

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 207
Регистриран на: 9.07.2004

Блейз сервиз

Мнение от 5етко 5етицата » 09 Юли 2004, 17:46

Здравейте! Ето ме и мен, горд собственик на най-добрата марка! Както се казва: "Барабар 5етко с М Power мъжете"...

Моля Ви за мнения отностно "Блейз сервиз" преди Хладилника.

Конкретният повод е смяна ангренаж, дискове и накладки.
Цената, която ми бе казана по телефона за дебелия маркуч (при мене е сппукан) между въздушния филтър и двигателя е ... 20 (двадесет) лв. + 10лв. за смяна.
Интересното е, че те приемчика се кълне този маркуч да бил немски.
Дали и другите цени +ремонт са приемливи или има нещо гнило и гледат да ме зарибят за по-сериозния ремонт, посочен по-горе?
Благодаария предварително и моля за извинение ако вече сте писали за това.

Летящия холандец
Аватар
Мнения: 19401
Регистриран на: 10.01.2003
Местоположение: предимно в гаража
Кара: M3E30х2,M3E36х2,M3E92,M5E39х2 и др.

Мнение от ///Явор » 09 Юли 2004, 18:54

аз мисля,че те копуват и слагат най големите ментета.доста хора коит влизат тук май са имали лек проблем там
Изображение
С ЧАТ НА Л.С. НЕ МИ СЕ ЗАНИМАВА Работно време 10:00-18:00 тел:0887616782

Правопис Мастър
Аватар
Мнения: 434
Регистриран на: 17.03.2004
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: X5

Мнение от MOPKOB » 15 Юли 2004, 7:34

Малко късно го виждам , но все пак.
Когато взех моята , основната диагностика ми я правиха там. Много съм доволен и от обслужване и от отношение. Следва редовното но .
Но цените са си е...и м....а Тотал-а ми беше 3470 лв.
Не искам да ти казвам какво включваше това. Май още си пазя някъде разпечатката. За частите гарантирано са най-добрите, внасят си ги. Но примерно сравнение - ламда сонда 1 бр . цена - Blaze 397 лв. Аз си я взех от Дару за 300 + ддс.
Същото беше и с накладки , спирачни дискове, ролки и ремъци.
След като оправих всичко което бяха посочили те и то със съответната качствена част - тотал 1700 лв . В това число не влизат двете ламбда сонди. демек още 600 лв. и пак равносметката е ..... много качествена и перфектна диагностика ... но за нещо по сериозно са доста скъпички. Иначе са перфектен сервиз. Шефа ми само там си прави колата и наистина сервизират я перфектно. Ама той си е шеф.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 78
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: Sofia

Мнение от george » 22 Юли 2004, 15:09

За E 30 този маркуч е горе долу към 40-50 лв според мен

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook