Въпрос за Камор Ауто

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 71
Регистриран на: 20.06.2004
Местоположение: Sofia

Въпрос за Камор Ауто

Мнение от Madmax » 18 Авг 2004, 22:35

Здравейте,
Знае ли някой къде се намира Камор Ауто и дали имат някакви разлики в цените на резервните части с Дару кар?

кандидат ентусиаст
Мнения: 63
Регистриран на: 7.12.2003
Местоположение: София

Re: Въпрос за Камор Ауто

Мнение от Дон Хуан Аматьора » 25 Авг 2004, 21:50

Madmax написа:Здравейте,
Знае ли някой къде се намира Камор Ауто и дали имат някакви разлики в цените на резервните части с Дару кар?


В момента се строи техния център-точно до метрополиса на околовръсното до ж.к. Младост

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 207
Регистриран на: 9.07.2004

След януари 2005.

Мнение от 5етко 5етицата » 21 Дек 2004, 17:24

След януари 2005.
Като отворят официално Дару им остават само дилър.
Мерцедес е БМВ-то на пенсионера! http://www.blitz.bg/news/article/183677
BMW: "It's the impeccable choice for all who not only understand but care about what makes a good car great."

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 144
Регистриран на: 9.12.2004
Местоположение: София, спя в Перник :)

Мнение от kazakoff » 21 Мар 2005, 13:05

Цените са като в ДАРУ. Приемчика като ти каже здрасти и почва да те боли кръста :)
А от работата им не съм доволен. Отидох значи, с проблем в инжекцията - мени ми ниските обороти, дави и т.н... Правиха ми диагностика, стигнаха до разпределителния вал, решиха, че тва е проблема и... край. Смених разпрадалителен вал и кобилици /на друго място, щото там цените са х2/, проблема си остана същия. Обадих им се, че не са свършили работа и те ми казаха, че могат пак да направят диагностика, ама пак ш си плащам :evil: Уж представители на BMW, а няма никаква гаранция за работата. И кво? Оказа се, че може да ходиш 5 пъти на диагностика за един и същи проблем и всеки път трябва да си плащаш :confused: Тъпо и скъпо егати.

Ледения
Аватар
Мнения: 4798
Регистриран на: 4.10.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е60 535d
Мечтае да кара: из Las Vegas!

Мнение от ICE » 21 Мар 2005, 17:58

kazakoff написа:Цените са като в ДАРУ. Приемчика като ти каже здрасти и почва да те боли кръста :)
А от работата им не съм доволен. Отидох значи, с проблем в инжекцията - мени ми ниските обороти, дави и т.н... Правиха ми диагностика, стигнаха до разпределителния вал, решиха, че тва е проблема и... край. Смених разпрадалителен вал и кобилици /на друго място, щото там цените са х2/, проблема си остана същия. Обадих им се, че не са свършили работа и те ми казаха, че могат пак да направят диагностика, ама пак ш си плащам :evil: Уж представители на BMW, а няма никаква гаранция за работата. И кво? Оказа се, че може да ходиш 5 пъти на диагностика за един и същи проблем и всеки път трябва да си плащаш :confused: Тъпо и скъпо егати.

Виж тази тема, дали ще можеш да почепиш инфо за твоя проблем:
http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic ... c&start=15
Прочети 2-та страница, поста на CheGevara :arrow: за датчика на вала. ;)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 144
Регистриран на: 9.12.2004
Местоположение: София, спя в Перник :)

Мнение от kazakoff » 25 Мар 2005, 14:01

Да са живи и здрави Кирчо и Явор - ТУРИНГ :bowdown: :bowdown: :bowdown: Диагностицираха ми я - оказа се ламбда сондата. Сега е О.К. доки. Не моа се сетя само каква диагностика е била тая в КАМОР, като не са видяли този ОСНОВЕН проблем. Казват, че техниката прави 50% от майстора, ама другите 50%... :confused:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2523
Регистриран на: 21.11.2004
Местоположение: Sofiq

Мнение от BAYRON » 25 Мар 2005, 14:25

kazakoff написа:....... ;) Тъпо и скъпо егати.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2020
Регистриран на: 21.10.2004
Кара: E70

Мнение от slitter » 26 Мар 2005, 14:50

kazakoff написа:Цените са като в ДАРУ. Приемчика като ти каже здрасти и почва да те боли кръста :)
А от работата им не съм доволен. Отидох значи, с проблем в инжекцията - мени ми ниските обороти, дави и т.н... Правиха ми диагностика, стигнаха до разпределителния вал, решиха, че тва е проблема и... край. Смених разпрадалителен вал и кобилици /на друго място, щото там цените са х2/, проблема си остана същия. Обадих им се, че не са свършили работа и те ми казаха, че могат пак да направят диагностика, ама пак ш си плащам :evil: Уж представители на BMW, а няма никаква гаранция за работата. И кво? Оказа се, че може да ходиш 5 пъти на диагностика за един и същи проблем и всеки път трябва да си плащаш :confused: Тъпо и скъпо егати.


Тоя там е пълет тъпак - за прием4ика говоря, идва ми да му изправя обратната захапка (сигурно си забелязал злобната му физиономия с обратна захапка). На тия там като има закара6 М40, веднага вал ти казват.... и ценита на са x2, а x3. Вала в авто плюс е 260лв, там е над 600 същия......

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook