NGK

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

баварски фанатик
Аватар
Мнения: 4558
Регистриран на: 26.03.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: нещо...
Мечтае да кара: McLaren F1 LM

Мнение от Dimo » 24 Сеп 2004, 22:14

Хе хе хе :D ша си помисла :lol: 8)

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1619
Регистриран на: 10.11.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 520 '97, E3 2500 '69
Мечтае да кара: 5GT 535i

Мнение от Lucky » 02 Мар 2005, 16:24

gazzzar написа:...Само за сведения да кажа, че след сверка в ЕТК излезна следния резултат: NGK BKR6EQUP = 13,46 EURO,......a BOSCH FGR7DQP = 13,80,.........не знам, кое ще ми излезе по-евтино :lol:
...


Понеже вероятността за менте си е значителна реших да питам приятел в Швейцария за свещичките на NGK - BKR6EQUP. Днеска ми обади цена CHF 11 за бройка :shock: което е около 14 лева. Познайте какво стана. Утре от Швейцария за България тръгват 6 броя NGK BKR6EQUP. Надявам се там поне да са истински. :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Ледения
Аватар
Мнения: 4798
Регистриран на: 4.10.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е60 535d
Мечтае да кара: из Las Vegas!

Мнение от ICE » 04 Мар 2005, 12:39

Lucky написа:
gazzzar написа:...Само за сведения да кажа, че след сверка в ЕТК излезна следния резултат: NGK BKR6EQUP = 13,46 EURO,......a BOSCH FGR7DQP = 13,80,.........не знам, кое ще ми излезе по-евтино :lol:
...


Понеже вероятността за менте си е значителна реших да питам приятел в Швейцария за свещичките на NGK - BKR6EQUP. Днеска ми обади цена CHF 11 за бройка :shock: което е около 14 лева. Познайте какво стана. Утре от Швейцария за България тръгват 6 броя NGK BKR6EQUP. Надявам се там поне да са истински. :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Излъгаааа, цената е CHF 25 :!: :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1619
Регистриран на: 10.11.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 520 '97, E3 2500 '69
Мечтае да кара: 5GT 535i

Мнение от Lucky » 04 Мар 2005, 15:24

ICE написа:
Lucky написа:
gazzzar написа:...Само за сведения да кажа, че след сверка в ЕТК излезна следния резултат: NGK BKR6EQUP = 13,46 EURO,......a BOSCH FGR7DQP = 13,80,.........не знам, кое ще ми излезе по-евтино :lol:
...


Понеже вероятността за менте си е значителна реших да питам приятел в Швейцария за свещичките на NGK - BKR6EQUP. Днеска ми обади цена CHF 11 за бройка :shock: което е около 14 лева. Познайте какво стана. Утре от Швейцария за България тръгват 6 броя NGK BKR6EQUP. Надявам се там поне да са истински. :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Излъгаааа, цената е CHF 25 :!: :mhihi: :mhihi: :mhihi:


не злорадствай. нема лошо поне да не са ментета.

Ледения
Аватар
Мнения: 4798
Регистриран на: 4.10.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е60 535d
Мечтае да кара: из Las Vegas!

Мнение от ICE » 04 Мар 2005, 15:44

Lucky написа:
ICE написа:Излъгаааа, цената е CHF 25 :!: :mhihi: :mhihi: :mhihi:


не злорадствай. нема лошо поне да не са ментета.

Кой злорадства бре, аз се радвам за теб, щото ще си купиш оригинал, пък и цената не е космическа.... А що се отнася до марката свещи, то тя е със сигурност е NGK :idea:
Последна промяна ICE на 05 Мар 2005, 12:19, променена общо 1 път

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Мнение от steeN » 05 Мар 2005, 2:09

ми и аз на мойта кошница сложих нгк, щото бош нещо в България не знам си какво били... не разбрах. явно слуха е масов, пък може и истина да е? както и да е доволен съм от тях :D (нгк)
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

рекламен агент
Аватар
Мнения: 56
Регистриран на: 5.02.2005
Местоположение: СОФИЯ

Re: NGK

Мнение от 01 » 10 Мар 2005, 20:12

gazzzar написа:От къде в БГ мога да си купя оригинални свещи NGK???


http://www.ngksparkplugs.com/apps/
И кво от това?

Предишна

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook