Съвети за аларма

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 264
Регистриран на: 14.10.2002
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: 220

Съвети за аларма

Мнение от Osmicata » 18 Дек 2004, 2:21

Ще ми се наложи (евентуално, ама ще постна снимки, ако стане :)) през януари да слагам аларма та исках да попитам на коя фирма и къде бихте препоръ4али да се сложи (в София)? Ясно е, 4е няма абсолютно сигурна аларма, но пък има и пълни боклуци, търсим баланс ка4ество/цена, колкото и банално да е. Всяка инфо като марка, цени, ка4ества и места за монтиране е силно appreciated, благодаря, мом4ета.

ПС Бях 4увал добри неща за Viper ?

баварски фанатик
Аватар
Мнения: 4558
Регистриран на: 26.03.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: нещо...
Мечтае да кара: McLaren F1 LM

Мнение от Dimo » 18 Дек 2004, 12:51

Аз бих препоръчал Terminator, okolo 110лв с монтаж излиза, аз съм доволен, управлява ми централното и има интелигентно направено автоматично включване, което не се активира ако си в колата на затворени врати слушаш музика или ключа е сложен ама не си на контакт. Друго предимство е че дистанционното не е като компютърна клавиатура, което лично мен много ме дразни в по хубавите модели на аларми. Друго май не се сещам, ако искаш питай ти, има разни функции, като търсене и други простотии и тва е, за други аларми немога да ти кажа нищо, това е от опит, за съжаление не съм я слагал в София, а в Ст. Загора и затва незнам къде ги слагат в София, предполагам все някой от ентусиастите ще знае, а виж и тяхните предложения. Единствено не се лъжи да си взимаш SUN, после ще съжеляваш :winky:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 12.07.2004
Местоположение: София

Мнение от sith » 18 Дек 2004, 18:12

Виж тук: www.ravena.hit.bg
Предлагат качествени аларми повечето от които са български.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1316
Регистриран на: 16.12.2002
Местоположение: София

Мнение от tsvet40 » 18 Дек 2004, 18:37

Може и да не съм прав, но моето мнение е, че алармата /каквато и да била тя/ има само 2 функции - да заключва вратите и да послужи пред застрахователите... Крадците нищо не мо же да ги спре, лошото в, че вече май алармата дори и не ги бави достатъчно :arrow: безполезна срещу крадци :idea:

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook