Сервизи ВАРНА с качествено обслужване Мартин и Стоян

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 28.05.2009
Местоположение: София/Варна
Пол: Мъж
Кара: Citroën XM 3.0V624v exclusive auto
Мечтае да кара: Много коли ама стари, бензинови и харчещи
Детайли за колата: Това окачване е най-подходящо за лоша пътна обстановка. Едновременно предлага комфорт и full-contact с пътя http://youtu.be/vQrGcIQKMvs

Сервизи ВАРНА с качествено обслужване Мартин и Стоян

Мнение от Torongil » 28 Май 2009, 8:29

Отварям ясна тема за сервиз във Варна(за всички марки и модели), макар и да има подобна зададена като въпрос. Ако някое отговорно лице прецени, нека ги обедини.

С моя „скромен” опит с „майстори” и сервизи мога да кажа следното:
Във Варна сервиз, на които бих си доверил колата е само този на Стоян 0898/ 731-413 и Мартин 0888/197-676. Това са две момчета с изключителни способности и хъс за работа. Бивши служители в „Балкан стар сервиз”(Mercedes-Benz) и ”Аутомотор кооперация”, които решиха от тази година да работят само за себе си. Работят ОТЛИЧНО, коректни и отзивчиви. Изключително подредени, държат на ЧИСТОТА в работата си и особенно педантични (направи ми впечатление, че всеки детайл, всяко болтче и шайбичка се почиства до блясък преди да се сглоби, всяка оригинална скоба/кабел/маркуч се намества така както завода е определил, дори същите да не са били на мястото си от последния който си е оставил ръцете!). Когато се хванат с поръчка никога не се отказват докато не се справят. До сега не съм намерил нещо, което да не ми допадне в работата им (а аз съм маниакален перфектционист) Обслужват всякакъв тип и марка автомобили без значение Немски Френски или Японски (с гаранция). Обслужват и :!: Автоматични скоростни кутии :!: (аз поне непознавам други неофициални сервизи да го правят, впечетляващо е). Работят на много достъпни и приемливи цени (дори според мен ниски) с части на клиента или по избор от АМК/Орхан/или друг. От много време съм им голям фен и редовен клиент.
Сложете коланите и включете светлините - Те запазват живота!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1384
Регистриран на: 17.01.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: му се с шпер

Мнение от Nikito_nn » 28 Май 2009, 9:10

Я кажи къде се намира този сервиз, може и да ги пробвам, ако са толкова добри както казваш, стига да са ми на удобно.
BMW - the POWER
Изображение - малолитражка
Изображение - М3
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 28.05.2009
Местоположение: София/Варна
Пол: Мъж
Кара: Citroën XM 3.0V624v exclusive auto
Мечтае да кара: Много коли ама стари, бензинови и харчещи
Детайли за колата: Това окачване е най-подходящо за лоша пътна обстановка. Едновременно предлага комфорт и full-contact с пътя http://youtu.be/vQrGcIQKMvs

Re: Сервизи ВАРНА с качествено обслужване Мартин и Стоян

Мнение от Torongil » 21 Яну 2013, 0:17

Отдавна не съм писал, но предимно чета тук :) някой ден ще започна и да пиша надявам се. Марто и Стоян са над Метро, но ще е по-лесно ако им се обадите за по точно упътване :) скоро пак бях там и не са се променили.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Сложете коланите и включете светлините - Те запазват живота!

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook