Свободен канал в София

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 207
Регистриран на: 25.08.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '92 Е36

Мнение от san4o » 18 Юни 2009, 11:06

В лагера също има една, но е малко разбира и не можеш да се изправиш под нея. Намира се в края на улица Боговец.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Мнение от cod-cdbp » 18 Юни 2009, 13:54

В манастирски ливади до сервиза където си правя кочинката има голяма естакада. Намира се нагоре по ул. Луи Аиер- като се завие от Тодор Каблешков на дясно по Луи Аиер и се кара около 100 метра и е от лявата страна на пътя.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 441
Регистриран на: 17.09.2007
Местоположение: София
Кара: на 3-та

Мнение от BFM » 18 Юни 2009, 16:24

Само да отбележа, че този, който е на Горубляне (до спирката на 305) е малко тесничък, аз съм 65 кила и ми е тегавко... :confused:
Силният прави толкова ,колкото може, слабият страда толкова ,колкото трябва!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2402
Регистриран на: 2.09.2007
Местоположение: София
Кара: '94 Opel Corsa B

Мнение от стан » 20 Юни 2009, 10:24

И аз вчера случайно минавах покрай Горубляне и реших да го видя, релсите се огъваха под моята тежест, не бих си качил колата на него

Летящия холандец
Аватар
Мнения: 19401
Регистриран на: 10.01.2003
Местоположение: предимно в гаража
Кара: M3E30х2,M3E36х2,M3E92,M5E39х2 и др.

Мнение от ///Явор » 20 Юни 2009, 10:31

смени подписа,купено е барбекюто :mhihi:
Изображение
С ЧАТ НА Л.С. НЕ МИ СЕ ЗАНИМАВА Работно време 10:00-18:00 тел:0887616782

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2402
Регистриран на: 2.09.2007
Местоположение: София
Кара: '94 Opel Corsa B

Мнение от стан » 20 Юни 2009, 11:10

:mhihi: :mhihi: :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 511
Регистриран на: 5.01.2007
Местоположение: София
Кара: 530 Д

Мнение от l-s » 23 Юни 2009, 15:05

_65536_kb_sec_ написа:В манастирски ливади до сервиза където си правя кочинката има голяма естакада. Намира се нагоре по ул. Луи Аиер- като се завие от Тодор Каблешков на дясно по Луи Аиер и се кара около 100 метра и е от лявата страна на пътя.


Аз живея близко до тази естакада и е екстра за ремонти ;)
СИНИ ШАМПИОНИ!!!!!Изображение

FiRe WaLK WiTh Me !
Аватар
Мнения: 4203
Регистриран на: 23.03.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: винаги с усмивка :)
Детайли за колата: 316is touring - Виолетка

Мнение от SpUd3r » 23 Юни 2009, 16:07

стан написа:И аз вчера случайно минавах покрай Горубляне и реших да го видя, релсите се огъваха под моята тежест, не бих си качил колата на него

аз моята там я качвах мисля 2 пъти, Владо поростром я е качвал множество пъти и засега всичко е на 6 :D
Tux0 Ca !
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 73
Регистриран на: 23.01.2009
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: е36...
Мечтае да кара: first of all - black M5

Мнение от voobs » 12 Юли 2009, 12:25

аз знам един близо до.. да кажем между плиска и слатина (обръщалото на селските рейсове) малко е забутано да ви го обясня с 2 думи, но ако някой се интересува и е запознат с района да пише на ЛС.. пък и да не е запознат пак ще помогна де:) колеги сме
успех!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 207
Регистриран на: 25.08.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '92 Е36

Мнение от san4o » 12 Юли 2009, 12:38

_65536_kb_sec_ написа:В манастирски ливади до сервиза където си правя кочинката има голяма естакада. Намира се нагоре по ул. Луи Аиер- като се завие от Тодор Каблешков на дясно по Луи Аиер и се кара около 100 метра и е от лявата страна на пътя.

Вчера бях и вече го няма ;) Някъв баровец си купил местото и го оградил, питах дали може да се ползва, не дават, че шефа се сърдел. :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Мнение от cod-cdbp » 12 Юли 2009, 13:35

san4o написа:
_65536_kb_sec_ написа:В манастирски ливади до сервиза където си правя кочинката има голяма естакада. Намира се нагоре по ул. Луи Аиер- като се завие от Тодор Каблешков на дясно по Луи Аиер и се кара около 100 метра и е от лявата страна на пътя.

Вчера бях и вече го няма ;) Някъв баровец си купил местото и го оградил, питах дали може да се ползва, не дават, че шефа се сърдел. :mhihi:


пред моя блок има две ниски релси но им нямам много доверие
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2855
Регистриран на: 10.01.2008
Местоположение: София
Кара: Хилядолетен сокол

Мнение от NikiNikolov » 12 Юли 2009, 18:42

тая в манастирски ливади е супер, върши идеална работа. Изпитано.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 68
Регистриран на: 3.02.2014
Пол: Мъж
Кара: BMW E39 525 dA Touring
Мечтае да кара: BMW F11

Мнение от feron » 13 Фев 2015, 14:01

X-citer написа:В Казичене до езерото също има канал. Ако на някой му е удобен като местоположение да свирка да му дам по-точни насоки.


Малко да поизтупам прахта от темата. Търся, ако все още има останали такива места в София. Този в Казичене съществува ли още?

Изображение

Тук ли се намира?

Търсих с google street view и този на ул. Луи Аиер, но нещо не успях да го намеря?

Аз съм от Дружба и в района, този до блок 302 не може да се позлва, както и развалиха този на ул. Георги Белов в Горубляне. Четох в друг форум, противоречиви мнения за този в зеленчуковата борса в Слатина.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2276
Регистриран на: 14.01.2005
Местоположение: София Сити
Пол: Мъж
Кара: е30 м50б25
Мечтае да кара: и да си свирка...

Re: Свободен канал в София

Мнение от KPETEH » 13 Фев 2015, 14:24

Аз си ходя на тоя в Казичане(последно юни), баш където е показан на картата. Доста е мръсен, разбирай, че всички си оставят там маслата и ги разливат. Ходи с некви умрели обувки и си носи нещо на което да стъпиш. Има един стар на метростанцията на Младост 3, ама там не всички коли могат да се качат. Едно време, разбирай преди 5 години ходих и на тоя на борсата, там тряя си платиш некъв вход, ама пък може и да е зает, иначе е най-добре.
"Крайно мнение, породено от висше чувство на справедливост с цел заличаване на простите, тарикате и селяните, които погазват моралните ценности на народа..." "Винаги има време да станеш дебел..."

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 68
Регистриран на: 3.02.2014
Пол: Мъж
Кара: BMW E39 525 dA Touring
Мечтае да кара: BMW F11

Re: Свободен канал в София

Мнение от feron » 13 Фев 2015, 15:38

KPETEH написа:Аз си ходя на тоя в Казичане(последно юни), баш където е показан на картата. Доста е мръсен, разбирай, че всички си оставят там маслата и ги разливат. Ходи с некви умрели обувки и си носи нещо на което да стъпиш. Има един стар на метростанцията на Младост 3, ама там не всички коли могат да се качат. Едно време, разбирай преди 5 години ходих и на тоя на борсата, там тряя си платиш некъв вход, ама пък може и да е зает, иначе е най-добре.


В младост има още един във втора част, но е тесен и неудобен. Аз за този в борсата може ли да се влизе от входа който е срещу пункта за огледи на Армеец? Иначе, че се разходя до Казичене да видя какво е положението.
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook