Габарити на Е36?

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 360
Регистриран на: 29.01.2005
Местоположение: София

Габарити на Е36?

Мнение от StuNNeR » 29 Яну 2005, 19:42

Горе долу каква е цената на тези кръглите габарити като на аватара ми или се купува направо нов фар?

Мечтае за Z3 M Coupe
Аватар
Мнения: 8695
Регистриран на: 9.02.2003
Местоположение: Сoфия
Кара: '99 530dА Touring

Мнение от err0r » 29 Яну 2005, 19:43

Това са ангелски очи. Поразтърси се, има доста теми писани специално за въпросните ейджъл айс за е36 :D
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 360
Регистриран на: 29.01.2005
Местоположение: София

Мнение от StuNNeR » 29 Яну 2005, 19:50

10x за просвещението;) Сега ше разгледам.

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 30.01.2005
Местоположение: София

Габарити

Мнение от Ahil » 30 Яну 2005, 16:23

Мога ли да сложа по-силни крушки за предни габарити на Е36?
В няколко магазина ми казаха, че стандартните габарити са по 5 вата и просто не се предлагат по-мощни. А освен това твърдят, че било много лошо да се слагат по-силни крушки. Според мен, едва ли много ще пострада ел-инсталацията, ако намеря 10 ватови габаритчета?
Доколкото разбирам, с пускането на късите (по-външната двоика крушки на Е36) светват и габаритите (разположени под крушките на дългите светлини). На мен обаче са ми жълти рефлекторите и ваобще не се вижда че са пуснати и габаритите. Така колата изглежда сякаш са пуснати само двете по-външни светлини и това ме дразни. Та може ли да направя нещо по въпроса относно слагане на по-силни габарити?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 360
Регистриран на: 29.01.2005
Местоположение: София

Мнение от StuNNeR » 30 Яну 2005, 19:36

Ми да ти кажа честно незнам,но ще разпитам.Май не е препоръчително.Иначе при мен не ми се нрави много светенето на габарите на вътрешната двойка фарове(дългите) Може да си разменим колите ако искаш :mhihi:
Мислил ли си да си сложиш "ангелски очи".Има нещо много гъзарско в това творение:) Като я гледаш с тях и имаш чувството че ше изяде сичко по пътя си :)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1130
Регистриран на: 30.04.2004
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: Е36 320i и E39 535i без ваноси
Мечтае да кара: М5
Детайли за колата: много синя и много черна

Мнение от Hristo » 30 Яну 2005, 19:58

яки са Ангелчетата, ама много пари:(

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 30.01.2005
Местоположение: София

Мнение от Ahil » 31 Яну 2005, 18:47

StuNNeR написа:Ми да ти кажа честно незнам,но ще разпитам.Май не е препоръчително.Иначе при мен не ми се нрави много светенето на габарите на вътрешната двойка фарове(дългите) Може да си разменим колите ако искаш :mhihi:
Мислил ли си да си сложиш "ангелски очи".Има нещо много гъзарско в това творение:) Като я гледаш с тях и имаш чувството че ше изяде сичко по пътя си :)


Добре де, защо да не ти се нрави? Аз мисля, че ще стане доста ефектно с по-силни габарити, като си на къси. Ще направя една снимка днес и може да обсъдим утре.
А ангелските очи са ми много скъпи, иначе, наистина променят много външния вид.

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 30.01.2005
Местоположение: София

Мнение от Ahil » 31 Яну 2005, 21:58

Току що прибавих няколко снимки.
А сега се чудя, ако сложа от тези пластмасовите приставки на фаровете, отгоре и отдолу, дето правят да изглежда по-намръщена, ще се ограничи ли видимо светлината от фаровете или тези приставки не влияят на това?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 360
Регистриран на: 29.01.2005
Местоположение: София

Мнение от StuNNeR » 31 Яну 2005, 23:10

Ahil написа:Добре де, защо да не ти се нрави? Аз мисля, че ще стане доста ефектно с по-силни габарити, като си на къси. Ще направя една снимка днес и може да обсъдим утре.

Ми незнам нали знаеш,че секи с различни предпочитания ;)
Иначе за веждите,не се притеснявай,няма почти никакав ефект върху светлината!

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 30.01.2005
Местоположение: София

Мнение от Ahil » 01 Фев 2005, 14:43

StuNNeR написа:
Ahil написа:Добре де, защо да не ти се нрави? Аз мисля, че ще стане доста ефектно с по-силни габарити, като си на къси. Ще направя една снимка днес и може да обсъдим утре.

Ми незнам нали знаеш,че секи с различни предпочитания ;)
Иначе за веждите,не се притеснявай,няма почти никакав ефект върху светлината!

Благодаря, може да дам некой лев за вежди тези дни.

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook