Сервизи за ауспуси и тунинг на генерацията

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

рекламен агент
Аватар
Мнения: 56
Регистриран на: 5.02.2005
Местоположение: СОФИЯ

Сервизи за ауспуси и тунинг на генерацията

Мнение от 01 » 16 Фев 2005, 20:53

И кво от това?

Мафиозо!
Аватар
Мнения: 2232
Регистриран на: 1.04.2003

Мнение от rado_rf » 17 Фев 2005, 8:07

И кво от това?

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
"Няма нищо по-хубаво от това да се изсереш на метеното и няма нищо по-лошо от това да метеш изсраното" - древна мъдрост

Ледения
Аватар
Мнения: 4798
Регистриран на: 4.10.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е60 535d
Мечтае да кара: из Las Vegas!

Re: Сервизи за ауспуси и тунинг на генерацията

Мнение от ICE » 18 Фев 2005, 19:35

01 написа:http://www.emk-33.com/viewtopic.php?p=4163#4163

На този линк изписва:
Информация
Темата или мнението, което търсите, не съществува

М40 Forever
Аватар
Мнения: 2550
Регистриран на: 4.11.2003
Местоположение: SOFIA
Пол: Мъж
Кара: M

Мнение от Малкия » 18 Фев 2005, 20:10

имаше го преди ден два :idea: де изчезна :?:

рекламен агент
Аватар
Мнения: 56
Регистриран на: 5.02.2005
Местоположение: СОФИЯ

Мнение от 01 » 20 Фев 2005, 1:01

Малкия написа:имаше го преди ден два :idea: де изчезна :?:


Я да видим сега, дали изчезва?

http://emk-33.com/viewtopic.php?t=3403
И кво от това?

Ледения
Аватар
Мнения: 4798
Регистриран на: 4.10.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е60 535d
Мечтае да кара: из Las Vegas!

Мнение от ICE » 21 Фев 2005, 12:01

Мдаа, сега работи! :yes:
Интересува ме дали в тези сервизи правят по-нестандартни неща, като това да ми монтират (с телоподаващо мой ще е най-удачно) по-голяма (като диаметър) и по-дълга тръба в края на гърнето (за предпочитане е неръждавейка :confused: ).
ПП. забравих да спомена, че е за Е39TDS. Просто сложих спойлери и сега отзад саждичката не може да излиза нормално и се завихря около задната броня (т.е. преди нея). да ти кажа много е неприятно.
ПП2. каква би била цената, защото такава услуга няма в ценоразписа ви (или аз поне не открих).
Благодаря предварително. ;)

рекламен агент
Аватар
Мнения: 56
Регистриран на: 5.02.2005
Местоположение: СОФИЯ

Мнение от 01 » 21 Фев 2005, 12:25

ICE написа:Мдаа, сега работи! :yes:
Интересува ме дали в тези сервизи правят по-нестандартни неща, като това да ми монтират (с телоподаващо мой ще е най-удачно) по-голяма (като диаметър) и по-дълга тръба в края на гърнето (за предпочитане е неръждавейка :confused: ).
ПП. забравих да спомена, че е за Е39TDS. Просто сложих спойлери и сега отзад саждичката не може да излиза нормално и се завихря около задната броня (т.е. преди нея). да ти кажа много е неприятно.
ПП2. каква би била цената, защото такава услуга няма в ценоразписа ви (или аз поне не открих).
Благодаря предварително. ;)


Отиди до сервиза- това го правим!
Дадох ти връзка,щогато отидеш там ми звънни или помоли приемчика да ми звънне.Търси го, казва се Цецо-0899999365-той ще ти каже по точно цената.Най добре е да се види колата, защото така може да се сбърка- това е индивидуална и нерутинна работа.
И кво от това?

Ледения
Аватар
Мнения: 4798
Регистриран на: 4.10.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е60 535d
Мечтае да кара: из Las Vegas!

Мнение от ICE » 21 Фев 2005, 15:04

Говорих с Цецо, беше много учтив. Тъй като утре ще бъда извън София, се разбрахме да се видим в сряда. След това ще пиша какво е станало. ;)
Благодаря.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Мнение от bum_bum » 23 Фев 2005, 0:45

Споко. ще стане ама си отдели една свободна седмица :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 273
Регистриран на: 29.03.2004
Местоположение: София

Мнение от Niky Georgiev » 23 Фев 2005, 15:14

Само да споделя мнение - гърнетата са с приятно закръглени цени на +100-200 лв. Ходих там и ми дадоха цена 426 лв, след няколко часа търсене получих от друго място 276 лв за същото гърне и марка :shock:
Не е зле да бъдете подозрителни към цените на гърнетата им, иначе майсторите работят добре - оправял съм една служебна кола там и останах доволен.
Niky Georgiev

Ледения
Аватар
Мнения: 4798
Регистриран на: 4.10.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е60 535d
Мечтае да кара: из Las Vegas!

Мнение от ICE » 25 Фев 2005, 15:20

Току що се връщам от сервиза на ЕМ Комплект 33, който се намира на Павлово. Цецо, верочтно отговорника не сервиза, ме чакаше там както се бяхме уговорили предния ден. Вкарахме колата на крик, вдигнахме я обясних им какво точно искам.... и след кратка дискусия установихме как да решим проблема, така че хем да свършим работа, хем да отговаря на моите естетически изисквания. Майстора който ми прави колата беше изключително способен човек и свърши перфектна работа. :bowdown:

Искам да изкажа благодарностите си на тези хора, както и най-вече на Любо Мулетаров, който направи всичко това възможно.
Благодаря ти Любо!!! Както се каза тук - Дължа ти една бира! :bchug:

Препоръчвам сервиза на всеки, който има нужда от професионална намеса по ауспуховата система на автомобила му. Имат всичко необходимо - тръби 1-во качество, преси за промяна профила на тръбите, крикове (6 броя)..... и разбира се да търси Любо или Цецо директно.

рекламен агент
Аватар
Мнения: 56
Регистриран на: 5.02.2005
Местоположение: СОФИЯ

Мнение от 01 » 10 Мар 2005, 20:35

Niky Georgiev написа:Само да споделя мнение - гърнетата са с приятно закръглени цени на +100-200 лв. Ходих там и ми дадоха цена 426 лв, след няколко часа търсене получих от друго място 276 лв за същото гърне и марка :shock:
Не е зле да бъдете подозрителни към цените на гърнетата им, иначе майсторите работят добре - оправял съм една служебна кола там и останах доволен.


Ако имате съмнения за некоректни цени на гърнетата, моля ползувайте този форум или мобилен 0888710202.
Ако изложеното е вярно, служителят ни дал такива цени заслужава наказание.
Разбира се, случая подлежи на анализ, поне за цените и марката на гърнетата,които са ти предложети.Не можем чувствително да влияем върху цените на Уолкър, но на Бозал можем, защото внасяме тази марка.
Искам да знаете че понякога играта е на ниво "приемчици" и тя не винаги е злоупотреба, а просто липса на комбинативно мислене.Често държим на склад по няколко вида ауспуси, за един и същ модел автомобил и цените са им различни.
Заявявам желание да бъда полезен на клуба и да давам переференциални цени за такива услуги на ваши членове.
Може да спечеля по малко, но няма да загубя, особенно ако като сервим станем ваши добри познати и приятели.
И кво от това?

бай печатар
Аватар
Мнения: 2207
Регистриран на: 26.03.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E34 525tds-A
Мечтае да кара: Е38 728i

Мнение от NeoPrint » 10 Мар 2005, 22:33

Точно в този сервиз ходих с 123-тройката с идеята да сложа проста права тръба след средното гърне до края. От извесно време и без това крайното гърне го няма :mhihi: Останах неприятно изненадан от цената,която ми обявиха- над 40лв! За гола тръба!?! При положение,че ако сложа гърне ще ми струва 60лв. :roll:

рекламен агент
Аватар
Мнения: 56
Регистриран на: 5.02.2005
Местоположение: СОФИЯ

Мнение от 01 » 10 Мар 2005, 23:09

NeoPrint написа:Точно в този сервиз ходих с 123-тройката с идеята да сложа проста права тръба след средното гърне до края. От извесно време и без това крайното гърне го няма :mhihi: Останах неприятно изненадан от цената,която ми обявиха- над 40лв! За гола тръба!?! При положение,че ако сложа гърне ще ми струва 60лв. :roll:


Колега,
Цената за тръба алуминизирана, монтирана на колата е 15 лева на метър- огъната и монтирана.
Това е цена без тампони и окомплектовка.

Ако тръбата на колата е по дълга от 2-3 метра,а това е лесно да се измери, значи цената обявена от приемчиците е такава.
Ако е по къса и ти се искат повече пари- тогава е налице нарушение.
Това не е от интерес на фирмата ни и сервиза.
Моля за пояснение, когато попаднеш в сервиза.
При всяко положение , ползувай обявения по горе телефон или тутурута на приемчика и ще има корекция на цената надолу-това е като жест към клуба.
Търсете първоначално ЦЕЦО - и за него има обявен телефон.
Ако тръбата ти е по къса, ще го изясня с приемчика ,когато си в сервиза и цената ще падне още по долу.
Ще бъде интересно да зная какъв ще бъде резултата.
Ето това е пример за обратна връзка и тя ще проработи бързо.
След 3 или четвъртия случай,приемчиците ще знаят за връзките ни с този клуб и няма да има драстични отклонения в цените.

Такива ми ти работи.
:lol: :lol: :lol: :lol:
И кво от това?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 273
Регистриран на: 29.03.2004
Местоположение: София

Мнение от Niky Georgiev » 17 Мар 2005, 13:47

01 написа:
Niky Georgiev написа:Само да споделя мнение - гърнетата са с приятно закръглени цени на +100-200 лв. Ходих там и ми дадоха цена 426 лв, след няколко часа търсене получих от друго място 276 лв за същото гърне и марка :shock:
Не е зле да бъдете подозрителни към цените на гърнетата им, иначе майсторите работят добре - оправял съм една служебна кола там и останах доволен.


Ако имате съмнения за некоректни цени на гърнетата, моля ползувайте този форум или мобилен 0888710202.
Ако изложеното е вярно, служителят ни дал такива цени заслужава наказание.
Разбира се, случая подлежи на анализ, поне за цените и марката на гърнетата,които са ти предложети.Не можем чувствително да влияем върху цените на Уолкър, но на Бозал можем, защото внасяме тази марка.
Искам да знаете че понякога играта е на ниво "приемчици" и тя не винаги е злоупотреба, а просто липса на комбинативно мислене.Често държим на склад по няколко вида ауспуси, за един и същ модел автомобил и цените са им различни.
Заявявам желание да бъда полезен на клуба и да давам переференциални цени за такива услуги на ваши членове.
Може да спечеля по малко, но няма да загубя, особенно ако като сервим станем ваши добри познати и приятели.


Може да си направите проверка, ставаше въпрос за задно гърне Уолкър за BMW седан 525 i 24v - 192 к.с./1991 г мотор M50. Тъй като все още не съм купил гърне (реших да изчакам да мине зимата), бих се възползвал от добра оферта. Допускам, че има шанс другата оферта да не е коректна, но определено модела по каталога беше за моя автомобил. Между другото докато получих цена във вашия сервиз минаха поне 30 мин., наложи се да говоря с 3-ма човека... не изглеждаше много надеждно положението :roll:
Niky Georgiev

Следваща

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook