Сервизи за ауспуси и тунинг на генерацията

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

рекламен агент
Аватар
Мнения: 56
Регистриран на: 5.02.2005
Местоположение: СОФИЯ

Мнение от 01 » 17 Мар 2005, 22:01

Niky Georgiev написа:
01 написа:
Niky Georgiev написа:Само да споделя мнение - гърнетата са с приятно закръглени цени на +100-200 лв. Ходих там и ми дадоха цена 426 лв, след няколко часа търсене получих от друго място 276 лв за същото гърне и марка :shock:
Не е зле да бъдете подозрителни към цените на гърнетата им, иначе майсторите работят добре - оправял съм една служебна кола там и останах доволен.


Ако имате съмнения за некоректни цени на гърнетата, моля ползувайте този форум или мобилен 0888710202.
Ако изложеното е вярно, служителят ни дал такива цени заслужава наказание.
Разбира се, случая подлежи на анализ, поне за цените и марката на гърнетата,които са ти предложети.Не можем чувствително да влияем върху цените на Уолкър, но на Бозал можем, защото внасяме тази марка.
Искам да знаете че понякога играта е на ниво "приемчици" и тя не винаги е злоупотреба, а просто липса на комбинативно мислене.Често държим на склад по няколко вида ауспуси, за един и същ модел автомобил и цените са им различни.
Заявявам желание да бъда полезен на клуба и да давам переференциални цени за такива услуги на ваши членове.
Може да спечеля по малко, но няма да загубя, особенно ако като сервим станем ваши добри познати и приятели.


Може да си направите проверка, ставаше въпрос за задно гърне Уолкър за BMW седан 525 i 24v - 192 к.с./1991 г мотор M50. Тъй като все още не съм купил гърне (реших да изчакам да мине зимата), бих се възползвал от добра оферта. Допускам, че има шанс другата оферта да не е коректна, но определено модела по каталога беше за моя автомобил. Между другото докато получих цена във вашия сервиз минаха поне 30 мин., наложи се да говоря с 3-ма човека... не изглеждаше много надеждно положението :roll:


Ако цената е на Уолкър, мога да влияя на нея до 20 % и то само в отделни случаи.
Най резонно и приемливо е да влияя в рамките на 10%.
...................................
От направената в сервиза справка, мога да ти кажа следното:
МОГА ДА ИЗВАДЯ ГЪРНЕ БОЗАЛ и да ти го монтирам на цена 200 ЛЕВА.
Ако се използува УОЛКЪР, цената отива на 270-300 лева.
Не зная кой и защо ти е дал цена 426 лева, но ти вярвям.
Бих желал да ми кажеш с кои хора си говорил, за да им направя забележка за това, че ни гонят клиентите.
........................................
Ето сега, това което става сега тук, е факт.
С един разговор някой от вас може да спести пари и то не едно или две левчета.
Тези разговори тук, са полезни и за мен и за вас.
Някои от вас,се държат странно.
Хем искат да бъдат добре посрещани и обслужени, хем смятат че това е само задължение на другата страна.
Мен не ме вълнува как някои ме посрещат тук и това, че имат кофти отношение към мен.
Немогат да ми вдигнат хляба на високо, защото нямат как.
Факт е , че колегата с гърнето за 200 лева спести мимимум 70 лева, а можеше и повече да спести.
Същото касае и въпроса с гумите , акумулаторите, маслата и др консумативи.
Аз съм тук, като добронамерен и професионален участник , който караше едно време БМВ 525. :lol: :lol: :lol: :lol:
Мога да бъда полезен на тези, които пожелаят това.
Които не желаят - живи и здрави да са. :lol: :lol: :lol:
Пиша това, за да се замислите.
Имаше едно време една приказка , за добрата дума, която всички врати отваряла.
Много от нас , забравяме тази приказка и после страдаме....
И кво от това?

рекламен агент
Аватар
Мнения: 56
Регистриран на: 5.02.2005
Местоположение: СОФИЯ

Мнение от 01 » 17 Мар 2005, 22:02

Niky Georgiev написа:
01 написа:
Niky Georgiev написа:Само да споделя мнение - гърнетата са с приятно закръглени цени на +100-200 лв. Ходих там и ми дадоха цена 426 лв, след няколко часа търсене получих от друго място 276 лв за същото гърне и марка :shock:
Не е зле да бъдете подозрителни към цените на гърнетата им, иначе майсторите работят добре - оправял съм една служебна кола там и останах доволен.


Ако имате съмнения за некоректни цени на гърнетата, моля ползувайте този форум или мобилен 0888710202.
Ако изложеното е вярно, служителят ни дал такива цени заслужава наказание.
Разбира се, случая подлежи на анализ, поне за цените и марката на гърнетата,които са ти предложети.Не можем чувствително да влияем върху цените на Уолкър, но на Бозал можем, защото внасяме тази марка.
Искам да знаете че понякога играта е на ниво "приемчици" и тя не винаги е злоупотреба, а просто липса на комбинативно мислене.Често държим на склад по няколко вида ауспуси, за един и същ модел автомобил и цените са им различни.
Заявявам желание да бъда полезен на клуба и да давам переференциални цени за такива услуги на ваши членове.
Може да спечеля по малко, но няма да загубя, особенно ако като сервим станем ваши добри познати и приятели.


Може да си направите проверка, ставаше въпрос за задно гърне Уолкър за BMW седан 525 i 24v - 192 к.с./1991 г мотор M50. Тъй като все още не съм купил гърне (реших да изчакам да мине зимата), бих се възползвал от добра оферта. Допускам, че има шанс другата оферта да не е коректна, но определено модела по каталога беше за моя автомобил. Между другото докато получих цена във вашия сервиз минаха поне 30 мин., наложи се да говоря с 3-ма човека... не изглеждаше много надеждно положението :roll:


Ако цената е на Уолкър, мога да влияя на нея до 20 % и то само в отделни случаи.
Най резонно и приемливо е да влияя в рамките на 10%.
...................................
От направената в сервиза справка, мога да ти кажа следното:
МОГА ДА ИЗВАДЯ ГЪРНЕ БОЗАЛ и да ти го монтирам на цена 200 ЛЕВА.
Ако се използува УОЛКЪР, цената отива на 270-300 лева.
Не зная кой и защо ти е дал цена 426 лева, но ти вярвям.
Бих желал да ми кажеш с кои хора си говорил, за да им направя забележка за това, че ни гонят клиентите.
........................................
Ето сега, това което става сега тук, е факт.
С един разговор някой от вас може да спести пари и то не едно или две левчета.
Тези разговори тук, са полезни и за мен и за вас.
Някои от вас,се държат странно.
Хем искат да бъдат добре посрещани и обслужени, хем смятат че това е само задължение на другата страна.
Мен не ме вълнува как някои ме посрещат тук и това, че имат кофти отношение към мен.
Немогат да ми вдигнат хляба на високо, защото нямат как.
Факт е , че колегата с гърнето за 200 лева спести мимимум 70 лева, а можеше и повече да спести.
Същото касае и въпроса с гумите , акумулаторите, маслата и др консумативи.
Аз съм тук, като добронамерен и професионален участник , който караше едно време БМВ 525. :lol: :lol: :lol: :lol:
Мога да бъда полезен на тези, които пожелаят това.
Които не желаят - живи и здрави да са. :lol: :lol: :lol:
Пиша това, за да се замислите.
Имаше едно време една приказка , за добрата дума, която всички врати отваряла.
Много от нас , забравяме тази приказка и после страдаме....
И кво от това?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 273
Регистриран на: 29.03.2004
Местоположение: София

Мнение от Niky Georgiev » 23 Мар 2005, 12:50

Благодаря за заинтригуваността с която се отнесохте към проблема. Определено ще се възползвам от офертата, така звучи доста по-добре. За наказанията на работниците - не съм сигурен, че това е правилния начин.
Niky Georgiev

рекламен агент
Аватар
Мнения: 56
Регистриран на: 5.02.2005
Местоположение: СОФИЯ

Мнение от 01 » 05 Апр 2005, 19:50

Niky Georgiev написа:
01 написа:
Niky Georgiev написа:Само да споделя мнение - гърнетата са с приятно закръглени цени на +100-200 лв. Ходих там и ми дадоха цена 426 лв, след няколко часа търсене получих от друго място 276 лв за същото гърне и марка :shock:
Не е зле да бъдете подозрителни към цените на гърнетата им, иначе майсторите работят добре - оправял съм една служебна кола там и останах доволен.


Ако имате съмнения за некоректни цени на гърнетата, моля ползувайте този форум или мобилен 0888710202.
Ако изложеното е вярно, служителят ни дал такива цени заслужава наказание.
Разбира се, случая подлежи на анализ, поне за цените и марката на гърнетата,които са ти предложети.Не можем чувствително да влияем върху цените на Уолкър, но на Бозал можем, защото внасяме тази марка.
Искам да знаете че понякога играта е на ниво "приемчици" и тя не винаги е злоупотреба, а просто липса на комбинативно мислене.Често държим на склад по няколко вида ауспуси, за един и същ модел автомобил и цените са им различни.
Заявявам желание да бъда полезен на клуба и да давам переференциални цени за такива услуги на ваши членове.
Може да спечеля по малко, но няма да загубя, особенно ако като сервим станем ваши добри познати и приятели.


Може да си направите проверка, ставаше въпрос за задно гърне Уолкър за BMW седан 525 i 24v - 192 к.с./1991 г мотор M50. Тъй като все още не съм купил гърне (реших да изчакам да мине зимата), бих се възползвал от добра оферта. Допускам, че има шанс другата оферта да не е коректна, но определено модела по каталога беше за моя автомобил. Между другото докато получих цена във вашия сервиз минаха поне 30 мин., наложи се да говоря с 3-ма човека... не изглеждаше много надеждно положението :roll:



Кво стана?
Оправихме ли те вече ? :lol: :lol: :lol: :lol:
Нали ти беше с червеното БМВ?
http://www.emk-33.com/viewtopic.php?t=3422
И кво от това?

Предишна

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook