Намаления на части АС Метал

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Намаления на части АС Метал

Мнение от bum_bum » 17 Мар 2005, 13:06

Днес бях там да си купя едни биалети и говрих с момчето за евентуални отстъпки, като той ми каза, че няма проблем. Единственото, което трябва да се направи е да се запише клуба (с ДН, Булстат или някаква друга информация ако няма такива). Намаленията са около 20%. Могат да ги ползват не само членовете, а всички, които влизат, респективно знаят как е записан клуба в комп. им. Отстъпките на части ще са не само за БМВ, а и за други марки ако има членове или посетители, които не карат БМВ. (продават части предимно за европейски марки).
Така, че предлагам някой от ръководството да иде да запише клуба и да даде информацията тук и да пита щото май и в др. градове имат клонове, Асеновград със сигурност, за др не питах, така че да могат повече хора да ползват тези намаления.
Изображение

Ледения
Аватар
Мнения: 4798
Регистриран на: 4.10.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е60 535d
Мечтае да кара: из Las Vegas!

Мнение от ICE » 17 Мар 2005, 20:00

Идеята ти е много добра. ;)
Даже мисля да предложа на ръководството да направим една страница със магазини и сервизи, в които да се знае какви отсъпки ползваме. 8)

рекламен агент
Аватар
Мнения: 56
Регистриран на: 5.02.2005
Местоположение: СОФИЯ

Re: Намаления на части АС Метал

Мнение от 01 » 17 Мар 2005, 22:06

bum_bum написа:Днес бях там да си купя едни биалети и говрих с момчето за евентуални отстъпки, като той ми каза, че няма проблем. Единственото, което трябва да се направи е да се запише клуба (с ДН, Булстат или някаква друга информация ако няма такива). Намаленията са около 20%. Могат да ги ползват не само членовете, а всички, които влизат, респективно знаят как е записан клуба в комп. им. Отстъпките на части ще са не само за БМВ, а и за други марки ако има членове или посетители, които не карат БМВ. (продават части предимно за европейски марки).
Така, че предлагам някой от ръководството да иде да запише клуба и да даде информацията тук и да пита щото май и в др. градове имат клонове, Асеновград със сигурност, за др не питах, така че да могат повече хора да ползват тези намаления.


Тези отстъпки може да ги имате и чрез ЕМ КОМПЛЕКТ 33.
Ако ви е необходима информация, може да я имате без да ходите там.
Тя е в линкове и електронни каталози,които всеки средно грамотен може да използува.
Ежедневно работим с тази фирма и то от години.
Не си губете времето.
Такива ми ти работи.
И кво от това?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 174
Регистриран на: 5.06.2002
Местоположение: Sofia

Мнение от WOLFCUD » 18 Мар 2005, 11:09

:OT: С тоя ем комплект почна да ми писва.А и нещо се говореше като се пуска тема за една фирма или изделие, да не се пускат в същатата тема конкурентни постове ама май администратори,модератори и т.н. па блеят из облаците.Нещо почна мноо да ми писва с тия критични постове ама знам ли. :conf: :censored: :banghead: :conf:
Lud umora nemaaaa.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Мнение от bum_bum » 18 Мар 2005, 12:40

Just put him on ignore :idea:
Изображение

рекламен агент
Аватар
Мнения: 56
Регистриран на: 5.02.2005
Местоположение: СОФИЯ

Мнение от 01 » 18 Мар 2005, 13:26

WOLFCUD написа: :OT: С тоя ем комплект почна да ми писва.А и нещо се говореше като се пуска тема за една фирма или изделие, да не се пускат в същатата тема конкурентни постове ама май администратори,модератори и т.н. па блеят из облаците.Нещо почна мноо да ми писва с тия критични постове ама знам ли. :conf: :censored: :banghead: :conf:


Не ти пиша критични постове.
Постинга има идея и тя не е лоша.
Ти не обсъждаш идеята а плюеш по мен, който мога да ви направя до 30 % отстъпка от някои цени.
Аз не пиша на теб, аз пиша на този, който е пуснал тази тема, с която е помислил и за теб и за това, накой да отиде до АС МЕТАЛ, да прави контакти, за да ви докара по добри цени..
Ако ти нямаш нужда от мен,жив и здрав бъди. :lol: :lol: :lol:
Има хора, които имат нужда от мен.
За тях съм тук .
Те се дразнят от такива като теб, които постоянно тормозят останалите и им пречат да си изучават офертите.
Не искам да им пускам личните ил съобщения до мен, в които се възмущават от поведението на няколко от вас. :lol: :lol:
Не се ядосвай, щото това е вредно за здравето. :lol: :lol: :lol:
И кво от това?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Мнение от bum_bum » 18 Мар 2005, 17:15

Aбе я кажи така ориентировъчно колко $$ ще струват 2 биалети на АС Метал (бмв е36- 95г, демек късите)ако се вземат от вас да си направя сравнението, че днес цял ден сравнявам цени на гуми и бях крайно учуден и приятно изненадан от това, което видях като цени при вас.
Изображение

Crash Master
Аватар
Мнения: 1883
Регистриран на: 22.03.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '86 316; '89 520i
Мечтае да кара: Е28 М5

Мнение от viper » 21 Мар 2005, 13:27

Идеята не е нова - виж http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?t=9462 Лошото е, че си остана само идея.... :confused:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Мнение от bum_bum » 21 Мар 2005, 18:25

Aз знам, че идеята не е нова. Видях и предната дискусия и че никой не е отишъл до там и не е говорил с хората. Е, аз отидох, говорих и те са склонни да дадат 20% отстъпка за клуба и то не само за членове, а за всеки който знае данните под които е записан, т.е. за всички нас независимо за каква кола, т.е. не само БМВ- та...
Да ама като гледам явно господата клубари не ползват тия менте части и слагат само феби или пък мощните им БМВ- та горят толкова много, че ходенето до магазина да финализират нещата ще им дойде неоправдано скъпо ...
Квато и да е причината аз си имам начин да си ги взимам с намаление и повече и един косъм на #$@% няма да си мръдна за нещо, дето не ме засяга!
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 12.07.2004
Местоположение: София

Мнение от sith » 21 Мар 2005, 19:28

Аз не съм член на клуба но все пак питам, като човека е намерил възможност да се пазарува с намаление защо не осъществите контакт с магазина?
Само добри неща чувам за Ас Метал!
Мисля че ще е от полза за всеки.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10445
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Мнение от Leon » 22 Мар 2005, 15:33

Вайпъра беше връзката с АС Метал когато беше отворна темата. Той обаче изчезна от форума и сбирките, най-вероятно затова нищо не стана. Сега можем да предприемем нещо, вярвам,че ще има интерес. 8)
Never mistake motion for action...

Crash Master
Аватар
Мнения: 1883
Регистриран на: 22.03.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '86 316; '89 520i
Мечтае да кара: Е28 М5

Мнение от viper » 22 Мар 2005, 16:47

Lion написа:Вайпъра беше връзката с АС Метал когато беше отворна темата. Той обаче изчезна от форума и сбирките, най-вероятно затова нищо не стана. Сега можем да предприемем нещо, вярвам,че ще има интерес. 8)

Алоооо, как така съм изчезнал - това просто не е възможно!! Мене може да ме намерите много лесно. Качваш се на високо и гледаш за синя димка.... е там съм и аз :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3867
Регистриран на: 20.10.2003
Местоположение: Шумен
Пол: Мъж
Кара: буретата да пресъхват

Мнение от Alexi » 22 Мар 2005, 17:09

има ли някъв сайт тази фирма ,да видим в кои градове имат представителства ,че и аз съм заинтересован ,тряа пазарувам туй онуй..

Crash Master
Аватар
Мнения: 1883
Регистриран на: 22.03.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '86 316; '89 520i
Мечтае да кара: Е28 М5

Мнение от viper » 22 Мар 2005, 17:33

Самоизненадах се - АС Метал имали и сайт :)
http://www.asmetal.com/eng/index.html

рекламен агент
Аватар
Мнения: 56
Регистриран на: 5.02.2005
Местоположение: СОФИЯ

Мнение от 01 » 22 Мар 2005, 21:27

viper написа:Самоизненадах се - АС Метал имали и сайт :)
http://www.asmetal.com/eng/index.html


Понеже някои са враждебно настроени към мен, пречат на другите.
Не е необходим сайта, а ценоразписа на АС метал, с каталог на частите им.
Такъв има, но именно поради това враждебно отношение на "определени хора" , тази информация не може да получи прием.
Ето нещо, което може да спести време на всеки заинтересован:

http://www.emk-33.com/viewtopic.php?t=3518

Същото касае гумите, които имат голямо търсене от вас, но някой "услужливо" ви скри линковете към каталозите и ценовите листи.
Последна промяна 01 на 23 Мар 2005, 5:56, променена общо 2 пъти
И кво от това?

Следваща

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook