Песъкоструйка...

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10445
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Песъкоструйка...

Мнение от Leon » 22 Мар 2005, 18:06

Търся място, където да ми минат алуминиевите джанти на песъкосртуйка и след това прахово боядисване (след като минат през Данини, де ;) ). Потърсих из форума, но няма. Интересува ме проблизителна цена и някакъв контакт. Благодаря предварително! 8)
Never mistake motion for action...

Разработва двигатели и хотели
Аватар
Мнения: 1699
Регистриран на: 6.06.2003
Местоположение: Враца
Пол: Мъж
Кара: M3 s54 , e23 745i ,e36 328, M3 s38
Мечтае да кара: отново м3 е30 :)

Мнение от BESSNIA » 22 Мар 2005, 18:09

около 15лв на джанта за песъкоструиката
0878155158 BG. номер
+447733066030 англ. номер

рекламен агент
Аватар
Мнения: 56
Регистриран на: 5.02.2005
Местоположение: СОФИЯ

Мнение от 01 » 22 Мар 2005, 21:35

BESSNIA написа:около 15лв на джанта за песъкоструиката


Може и малко по евтино,но е необходим един ден.
Днес се дават- ,утре се взимат.
Опитай чрез л.с.
И кво от това?

Ледения
Аватар
Мнения: 4798
Регистриран на: 4.10.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е60 535d
Мечтае да кара: из Las Vegas!

Мнение от ICE » 23 Мар 2005, 16:55

Момчетаааа,
Идеята на форума е да се решават проблемите публично. Така по-късно, когато някой има нужда от тази информация, ще може да я намери и да я ползва. Иначе смисъл от този форум НЯМА :idea:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10445
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Мнение от Leon » 23 Мар 2005, 17:15

Ми като реша проблема, ще споделя как и къде, малко търпение, бре, Иво... ;) :winky: 8)
Never mistake motion for action...

Ледения
Аватар
Мнения: 4798
Регистриран на: 4.10.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е60 535d
Мечтае да кара: из Las Vegas!

Мнение от ICE » 23 Мар 2005, 20:02

Lion написа:Ми като реша проблема, ще споделя как и къде, малко търпение, бре, Иво... ;) :winky: 8)

Илияне, това не беше за тебе бре :idea:
Имах предвид Любо ("01" - към когото, както той знае, нямам нищо против) и другите, за които това:
"пиши ми ЛС и ще ти кажа" се е превърнало в навик, според мен много лош. Всеки остава с чувството, че се случва нещо кой знае какво, и е някаква страшна тайна решението на проблема. ;)

...и то хидравличен :)
Аватар
Мнения: 3314
Регистриран на: 1.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: джата
Мечтае да кара: на Ринга
Детайли за колата: Двете 2и2ки

Мнение от krika » 24 Мар 2005, 4:04

Ми не съм ходил лично (но мисля да го направя кат се стопли) но едно момче е било и е доволен.Адреса е ул.Банско шосе 3. тела е 927 56 37 и гсм 0888 51 63 57.Той си беше правил почистване на жантите с песъкоструй и прахово боядисване за 18лв на бр.Жантите изглеждаха страхотно :!:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10445
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Мнение от Leon » 24 Мар 2005, 15:00

Звънях. Намира се на пътя за Банкя от бул. Европа (след караулката в посока Божурище вляво). 25 лв. на джанта - песъкоструйка и боядисване. Като ги направя, ще споделя. Пък и ще видите ;) 10х за инфото! 8)
Never mistake motion for action...

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Мнение от I.Voykov » 24 Мар 2005, 15:42

Иляне питай ги моля те като отидеш дали оправят одрано по джантите ама имам предвид добре одрано а не драскотини, според мен е за кит ама незнам дали джантите носят на кит и ако да колко би струвало?
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

Ледения
Аватар
Мнения: 4798
Регистриран на: 4.10.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е60 535d
Мечтае да кара: из Las Vegas!

Мнение от ICE » 24 Мар 2005, 17:34

Fast-and-Furious написа:Иляне питай ги моля те като отидеш дали оправят одрано по джантите ама имам предвид добре одрано а не драскотини, според мен е за кит ама незнам дали джантите носят на кит и ако да колко би струвало?

Може би ще е по-добре да ги наварят на аргон и после да ги им пуснат по една стружка, за да отделят излишния материал, и чак тогова да ги боядисаш. С кит рискуваш на първата дупка го оставиш там. :idea:

М40 Forever
Аватар
Мнения: 2550
Регистриран на: 4.11.2003
Местоположение: SOFIA
Пол: Мъж
Кара: M

Мнение от Малкия » 24 Мар 2005, 19:48

а и с кит ако се боедисват пак прахово при температурата ще се напука :idea:

рекламен агент
Аватар
Мнения: 56
Регистриран на: 5.02.2005
Местоположение: СОФИЯ

Мнение от 01 » 31 Мар 2005, 5:51

Lion написа:Звънях. Намира се на пътя за Банкя от бул. Европа (след караулката в посока Божурище вляво). 25 лв. на джанта - песъкоструйка и боядисване. Като ги направя, ще споделя. Пък и ще видите ;) 10х за инфото! 8)


Само за инфо- песъкоструенето на джанти струва около 5 лева на джанта- това е цена за мен,като колега на този, който песъкоструи.
Иначе тази операция за външни хора е от 10-12 лева.
Има доста места на които се песъкоструи, но често там стоят теслари,които точат теслите,за да отесларят такива като вас.
Само ви чакат за да ви оскубят.
А боядисването, става със шпрей или по желание с друг вид боя-поне така правят майсторите-джантаджии, на които продаваме бои-шпрей.
Като ви чета за теми 25 лева на джанта, ми става малко жал че ви скубят така.
Ама вие явно имате повече пари, от колкото ви трябват и някой трябва да ви ги отнеме. :lol: :lol: :lol:

Ако искате, давайте джанти при нас- магазините на ЕМ КОМПЛЕКТ 33.
Ще си ги получите на другия ден или най много след 1.5 дни,защото ще ми коствува време да ги транспортирам, а и човека може този ден да има нещо проблем.Мога да ви ги изправяме, както и да ги възстановяваме, щото имаме такава дейност и оборудване.
Не си губете времето- то не е пари, но струва скъпо,когато някой ви скубе с по 25 лева на джанта за песъкоструй и проскане със шпрей. :lol: :lol: :lol:

Направете си сметката!
4 джанти х 10-12 лева е равно на 40-48 лева.
Един или два шпрея за четирите джанти е равно в най лошия случай на 14 лева/за два шпрея/.
Труд за пръскане още 10 лева...ама преко сила.
И станаха 64-72 лева.
Губят се от 28 до 36 лева.
Ето това са парите платени по незнание.
Вижте колко скъпо струва незнанието.... :lol: :lol: :lol:
Може да опитаме нали?
За сега, постъпките и евентуални действия в тази насока, могат да стават тук - на лични съобщения или през нашия форум,щото от нашата банда не знаят още за какво става въпрос и трябва да им се разяснява.


Урока по сметки е безплатен.
Този урок е приложим и за други неща, като: кабели са свещи ТЕСЛА / с каквито зареждаме няколко арабски специализирани магазини/,Гуми, Масла,филтри амортисьори,тампони и др....
Аре със здраве! :lol: :lol: :lol:
Последна промяна 01 на 31 Мар 2005, 6:22, променена общо 3 пъти
И кво от това?

Мафиозо!
Аватар
Мнения: 2232
Регистриран на: 1.04.2003

Мнение от rado_rf » 31 Мар 2005, 6:09

01 написа:...


Доста съдържателно :roll: е това инфо :D
"Няма нищо по-хубаво от това да се изсереш на метеното и няма нищо по-лошо от това да метеш изсраното" - древна мъдрост

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10445
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Мнение от Leon » 31 Мар 2005, 9:50

Ами ако ми бяха повече парите, нямаше да пускам тема и да търся варианти. :winky: Мисля,че след така добре направените разяснения сме били полезни на много хора. Аз ще се възползвам от предложението за комплексно обслужване, после ще споделя впечатления и така... Кажи ми на лс къде и кога да оставя джантите във вида, в който са в момента и да действаме, че иде събор 8)
Never mistake motion for action...

рекламен агент
Аватар
Мнения: 56
Регистриран на: 5.02.2005
Местоположение: СОФИЯ

Мнение от 01 » 31 Мар 2005, 20:22

Lion написа:Ами ако ми бяха повече парите, нямаше да пускам тема и да търся варианти. :winky: Мисля,че след така добре направените разяснения сме били полезни на много хора. Аз ще се възползвам от предложението за комплексно обслужване, после ще споделя впечатления и така... Кажи ми на лс къде и кога да оставя джантите във вида, в който са в момента и да действаме, че иде събор 8)


На Зоната срещу Кенар, от където ще минат на порбаза изправяне , ако са криви и после ще отидат на песъкоструй и боядисване.
Новото от днес е, че боядисванито с печене, ще струва от 10-15 лева на джанта, в зависимост от броя на джантите, защото пускането на пеща е по евтино, когато джантите са повече на брой.
Доколкото изправянето на джантите ще става в наш сервиз, мога да влия на цената и ще го направя.
Интересното е какви гуми ще се слагат после.
ПРедлатам ви да започнете едно разискване и проучване в "масови покупки", за тема - летни ГУМИ,като мога да ви дам шарки и цени на поне 7-8 вида добри гуми.
Мога да влияа на цената на гумите от 8-10 %,които за скъпи гуми хич не е малко.
:lol: :lol: :lol:
Нали?
Който ще има нужда от нови гуми за събора ,нека отпочне процедурата. :P :P
И кво от това?

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook