PowerFlex тампони

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 21
Регистриран на: 1.04.2004
Местоположение: София

PowerFlex тампони

Мнение от aivanov » 25 Апр 2005, 23:24

Бих искал да разбера впечатленията на хора, които карат с такива тампони в комбинация със спортни амортисьори и нископрофилни гуми. По принцип за Е34 PowerFlex все още нямат продукти (казват, че ще имат през Юни 05), но в един софийски тунинг сервиз (да не става реклама) предлагат да ги направят от заготовки на PowerFlex.

Аз лично се изморих да сменям тампони през 2-3 месеца, то не бяха оригинални за 540, за 750, че били по-твърди, та до М5. Просто KONI-то не прощава на гумeното тампонче :lol:

С две думи - има ли смисъл от PowerFlex?

Благодаря предварително на всички за отделеното време.
Don't work hard - think smart

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Мнение от bum_bum » 07 Май 2005, 16:46

Заеби тая работа с правените тампони, че като те духне вятъра и мой да се гътнеш у някое дере ко омекнат без да си се усетил.
Питай оня пич, дето ги продаваше в масови покупки дали някой си е купил, че аз доколкото помня е имало само гледане, но не и купуване и тук май никой не кара с такива.
Иначе ми се струва, че по- скоро караш безобразно щото Конитата надали пък да са правени само за п. флекс и с никакви други тампони да не вървят.
Изображение

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook