сервиз за Е30 в София

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 261
Регистриран на: 6.07.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е39 528i
Мечтае да кара: M6
Детайли за колата: Light travels faster than sound. This is why some people appear bright until you hear them speak

сервиз за Е30 в София

Мнение от Svetlio.Angelov » 18 Юли 2005, 16:32

Колеги,
Дайте вашите препоръки за сервиз за Е30 в София, като изключим КАМОР и ДАРУ. Целта ще бъде ентусиастите на Е30 (като мен) да имат представа къде да получат професионална помощ на разумни цени, къде да получат инфо за тунинг, да разберат какво биха могли да направят от колите си и т.н. Ако темата до този момент е обсъждана, нека модераторите я заключат!

Аз например искам да знам дали от м40 318и мога да направя нещо по-така... по-пъргаво, на каква цена, как да променя външния вид на колата си така, че да и се радвам повече, абе въобще всякакви човещинки :D

Предлагам да разделиме нещата така:

1. Двигател - бензин и дизел, съответно инжекцион и диз. помпи, тунинг по двигателя
2. Ходова част и тунинг по нея
3. Купе и тунинг
4. Аксесоари
5. Свободно за ваши препоръки
6. Свободно за ваши препоръки

Надявам се темата да е полезна за всички!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 870
Регистриран на: 14.01.2004

Мнение от vlad0 » 18 Юли 2005, 17:56

http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic ... highlight=
Има секция "Сервизи" под Е30, Е36 някъде по-надолу

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 261
Регистриран на: 6.07.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е39 528i
Мечтае да кара: M6
Детайли за колата: Light travels faster than sound. This is why some people appear bright until you hear them speak

Мнение от Svetlio.Angelov » 18 Юли 2005, 23:02

А хората какво казват? Това, което е посочено е платена обява. Нямам нищо против, но тук за мен е важно какво казват хората, какво е тяхното мнение. Хайде бандити, какво мислите? 8)

Babuna master
Аватар
Мнения: 1606
Регистриран на: 24.06.2003
Местоположение: Дупниzа

Re: сервиз за Е30 в София

Мнение от mitak_o » 19 Юли 2005, 12:22

Dr. Lektar написа:Аз например искам да знам дали от м40 318и мога да направя нещо по-така... по-пъргаво

аз само за това да кажа.... нема нищо по-така да стане от М40
,иначе bawareca щях да го познавам ако бях от София, има промоция за заклети фенове до колкото знам :D
Изображение

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook