ЗА СТРАНИЧНИ ОГЛЕДАЛА

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 13
Регистриран на: 21.07.2005

ЗА СТРАНИЧНИ ОГЛЕДАЛА

Мнение от banga » 22 Юли 2005, 9:54

ДА МИ ПОМОГНЕТЕ С МАГАЗИН...ТЪРСЯ СТЪКЛО ПАНОРАМНО ЗА ДЯСНО ОГЛЕДАЛО НА Е-39. И КАПАК ЗА НЕГО, МОЖЕ И 2РА УПОТРЕБА. бЛАГОДАРЯ

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1262
Регистриран на: 14.09.2002
Местоположение: София

Мнение от Eva* » 22 Юли 2005, 14:02

Ако си от София - на "Цар Симеон", между ул."Веслец" и ул."Бачо Киро", отляво (посока Раковска) има ателие за огледала и стъкла. Точно там може да ти изреже майстора стъкло за огледало по поръчка, за твоето. Лично съм го проверила това местенце. Човекът изрязва всякакви стъкла за огледала и за леки автомобили и за бусове. Само ще трябва да отидеш с колата си, за да ти вземе размерите. Има дори от варианта на сферичните, като за италиански автомобили. Иначе по магазините за авточасти се продават стъкла за огледала, но не и за твоето БМВ. :confused:
Да караш Peugeot е страст!

Ледения
Аватар
Мнения: 4798
Регистриран на: 4.10.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е60 535d
Мечтае да кара: из Las Vegas!

Re: ЗА СТРАНИЧНИ ОГЛЕДАЛА

Мнение от ICE » 23 Юли 2005, 0:26

banga написа:ДА МИ ПОМОГНЕТЕ С МАГАЗИН...ТЪРСЯ СТЪКЛО ПАНОРАМНО ЗА ДЯСНО ОГЛЕДАЛО НА Е-39. И КАПАК ЗА НЕГО, МОЖЕ И 2РА УПОТРЕБА. бЛАГОДАРЯ

Използвай малките букви, защото употребявайки главните, това означава, че крещиш на някого :idea:
;)

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook