Какво мислите за автосервиз БЛЕЙЗ?

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 26
Регистриран на: 28.04.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 318is Coupe
Мечтае да кара: M6 G-Power
Детайли за колата: ...направо си е детайлна :)

Мнение от panatinaikoz » 07 Дек 2008, 14:42

Здравейте , моето мнение за сервиза е , че работят доста добре...(поне са се специализирали в БМВ). Лично от собственика на сервиза закупих моята 318is-ка и съм много доволен , но да не пропускам факта , че това беше колата на жена му и явно не е пестил по поддръжката , защото за 15 хиляди км. съм сменил единствено масло и 2-та предни шарнира (само единия беше за смяна , но реших да е както трябва и затова комплект).
За съжаление обаче цените за работа наистина са височки , но за частите мисля ,че са приемливи на фона на това какво се продава в БГ... Негативното , което намирам при тях е , че по някои проблеми , по които не са запознати много добре ти казват направо "Аааа не може да се оправи трябва ново". (разбира се може и да е политика на сервиза). За пример ще дам следното: споменах ,че таблото ми има проблем и отвреме навреме в неравномерни интервали просто изгасва за време или само се рестартира , отговора беше горепосоченият "ново табло" , а от форума тук разбрах , че можело поне да се опита да се оправят така наречените студени спойки (ако греша нещо моля за извинение , зле съм технически). Така че нека всеки реши за себе си , според мен сервиза е добър , но има някои проблеми , които не са толкова жизненоважни , за да се дават толкова пари.
Ако лампичката за резервата на бензина Ви не свети , значи просто не работи!!!
Да храниш БМВ с газ е като да храниш тигър със суха храна...
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 20
Регистриран на: 10.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Какво мислите за автосервиз БЛЕЙЗ?

Мнение от a5sh0l3 » 26 Юли 2016, 12:30

Привет,

някой има ли идея дали съществува още този сервиз и къде се намира?

Поздрави,
Светльо

Предишна

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook