Доверен сервиз на Лев Инс?

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 107
Регистриран на: 25.02.2007
Местоположение: София

Доверен сервиз на Лев Инс?

Мнение от robertov » 29 Дек 2010, 18:19

Някой може ли да ми каже доверен сервиз на лев инс където сте си правили колата и сте останали доволни?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 534
Регистриран на: 9.01.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Доверен сервиз на Лев Инс?

Мнение от Nikolay86 » 12 Яну 2011, 20:00

robertov написа:Някой може ли да ми каже доверен сервиз на лев инс където сте си правили колата и сте останали доволни?

Колеги и мен ме интересува ако някой знае за доверените сервизи на Лев Инс..Кой са,като цяло?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 679
Регистриран на: 19.05.2008
Местоположение: София
Кара: Е24 М6, Е31 850i

Re: Доверен сервиз на Лев Инс?

Мнение от maikooo » 13 Яну 2011, 11:14

Аз долкото знам Лев Инс нямат доверени сервизи, но за всеки случай пишете лично на TiGoNiSh би трябвало да знае :dunno:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 534
Регистриран на: 9.01.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Доверен сервиз на Лев Инс?

Мнение от Nikolay86 » 13 Яну 2011, 16:15

maikooo написа:Аз долкото знам Лев Инс нямат доверени сервизи....:

Имат колега,някакви сервизи с който работят...
Мен ме пращат в "Иси 7"-Коста,някакво инфо по-повод тоз сервиз :?:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 534
Регистриран на: 9.01.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Доверен сервиз на Лев Инс?

Мнение от Nikolay86 » 14 Яну 2011, 20:03

Nikolay86 написа:"Иси 7"ООД:

Колеги ако някой има някво инфо за тоя сервиз или познава,някой който работи там..да сподели!!Колата ми влезна там,като доверен сервиз на Лев Инс и търсим сякво инфо или връзки :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 81
Регистриран на: 3.09.2010
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E39 525d '02
Мечтае да кара: подводница

Re: Доверен сервиз на Лев Инс?

Мнение от King Nothing » 10 Мар 2011, 14:50

И аз съм в Лев Инс, но да-чукна-на-дърво не ми се е налагало да разбирам кой им е сервиза в Пловдив и как се справя :)
Ще следя темата :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 81
Регистриран на: 3.09.2010
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E39 525d '02
Мечтае да кара: подводница

Re: Доверен сервиз на Лев Инс?

Мнение от King Nothing » 19 Апр 2011, 7:38

Ами наложи се да разбера кой им е сервиза...
(удариха ме от дясно - смяна на задна дясна врата и ремонт на калник и праг, боя на 1 джанта)

Оторизиран сервиз на Лев Инс, ДЗИ и кой ли още не се оказа DOR-NED (Дор-Нед) - на самия вход на Пловдив по Пещерско шосе.
Уговорих се да ми пребоядисат всички джанти, понеже боята им си имаше забележки, а и да са еднакви след това. За това си доплатих естествено.

Колата престоя в сервиза точно 2 седмици.
Ламарините и боята са перфектни - всички извивки на прага, калника и областта над прага са идеални, боята също без никакви забележки.
С джантите (стил 32) положението не е същото обаче :( цветът им изобщо не е същият и боята е неравномерно разнесена. Започнаха да ми обясняват как понеже имали много спици и много бавно, трудно, мъчително и сърцераздирателно ставало, но ми взеха парите все пак (160лв) ;) (аз ако нещо не мога да го направя - не го правя)
Това беше всичко, което можах да забележа на място.

На другия ден намерих един голям болт на задната седалка?! Приличаше ми на болт от джанта. Помислих си че тези от сервиза не може да са толкова некадърни да оставят някоя от джантите на 4 болта, но все пак реших да огледам. И наистина - едната от джантите беше само с 4 болта?!
След това забелязах и че са изчоплени буквички от ластните от вътрешната страна на прага (върху широка пластмасова лаистна пише с лъскави букви BMW).
След това се оказа и че машинката на стъклото на сменената врата е обърната - като натиснеш за качване на стъклото то се сваля и обратното. Е добре де, може ли да го сглобиш и да не го пробваш работи ли изобщо?!

Отидох в сервиза да попитам дали не са изпадали някъде там буквите от лаистните и да са ги намерили. Както очаквах - "ами тя така си беше, сигурно от удара са изхвърчали", да ама и на шофьорската врата липсват?! Там удар не е имало.
А петия болт на едната джанта да сте загубили? - "Ами тя така си беше колата и така си я оставихме" - Е как ще е била така, като го намерих на задната седалка ;)
А тука машинката на стъклото? - "Мии такава си е буксата и така си го направихме..." А то наистина явно машинката, която са сложили е обратна някаква, понеже куплунга не може да се обърне и да се сложи обратно. Това им го простих - резнах кабелите и ги размених.
На всичкото отгоре и таралежа беше изгорял, като си я взех, но в еуфорията, че си виждам колата след 2 седмици ремонт не обърнах внимание, че вентилатора духа на макс, а на дисплея е настроен на минимум.

И за да обобщя - перфектна тенекиджийска и бояджийска работа, немърливо сглобяване на детайлите.

Смятам, че съм обективен. Не казвам на никого "ходете там" или "не ходете там". Това е моето ревю за този сервиз.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2163
Регистриран на: 2.08.2007
Местоположение: там,където белите мечки слизат на ръчна спирачка
Пол: Мъж
Кара: По-долу изброеното...
Детайли за колата: E-39 530d touring-full ///Mпакет, ///М3 EVO Sedan
...и едно лачено купенце Е-30 с м40б18.

Re: Доверен сервиз на Лев Инс?

Мнение от Борис_Малинов » 19 Апр 2011, 14:31

King Nothing написа:Уговорих се да ми пребоядисат всички джанти, понеже боята им си имаше забележки, а и
С джантите (стил 32) положението не е същото обаче :( цветът им изобщо не е същият и боята е неравномерно разнесена. Започнаха да ми обясняват как понеже имали много спици и много бавно, трудно, мъчително и сърцераздирателно ставало, но ми взеха парите все пак (160лв) ;) (аз ако нещо не мога да го направя - не го правя)

Относнио джантите е вярно, че се пръскат възможно най-трудно от каквото и да е било друго по колата.Там почти няма площ с една равнина примерно като един капак или врата, има много ръбове, което предразполага неравномерно нанасяне на боята.Там пада едно "русуване" с пистолета, на мен лично ми отнема повече време от цялостно пребоядисване на автомобил.Не ги защитавам в никакъв случай, щом са поели ангажимент да свършат работа, са длъжни да направят услугата както е подобаващо.
ИзображениеИзображение
Нещата, които притежаваме...всъщност притежават нас!
..., който не се учи от историята, е обречен да я повтори!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 239
Регистриран на: 13.10.2009
Местоположение: Чирпан / Синеморец
Пол: Мъж
Кара: квоту има
Мечтае да кара: По пътища и с евтина нафта

Re: Доверен сервиз на Лев Инс?

Мнение от c7aH4eB » 24 Авг 2015, 13:01

Здравейте, бих искал да дигна темата с питане за доверен сервиз в гр. Бургас, става въпрос за блъснато Мини, нуждае се от предна ходова част, калник, предна броня и може би още дребни неща. Дадоха ми няколко имена, които в момента мога да спомена само Дари-Ауто, Стоилов ли беше другия в Изгрев където имат и автокъща, Фулда около КАТ някъде. Разпитвам понеже не съм от областта, а в Бургас ще се прави колата. Благодаря предварително. Има и вариянт да ми наплатят по експертна оценка, но се притеснявам, че ще наброят по-малко пари и затова може би ще се ориентираме към техен сервиз.
Изображение

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook