мнения за ГИ Фобос и момчетата от Долни Богров ?

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 39
Регистриран на: 23.02.2010
Местоположение: Sofiq
Кара: E60 545i

Re: мнения за ГИ Фобос и момчетата от Долни Богров ?

Мнение от krisko_thc » 17 Апр 2011, 10:46

да споделя че слагах инжекционн при тях и съм много разочарован от тях счупиха ми и предното стъкло ако не го бях видял сам така и щеше да си остане бяха надупчили колектора като швеицарско сирене менеше обороти абе нямам думи затова ако някои се интересува да пише на л.с. и ще го упътя към правилния човек.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 189
Регистриран на: 3.08.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: мнения за ГИ Фобос и момчетата от Долни Богров ?

Мнение от Bass_Man » 02 Юни 2011, 22:58

Сервиза и обслужването както на клиентите така и на дилърите е много лошо ! Имат още много да работят в тази посока ако въобще им се работи ! Непрекъснато се сменяват склададжий/шефове на сервизи и съответно се получава , че никой не е на ясно какво се случва и защо !
Иначе хардуера и софтуера са добри но съвсем не са копие на БРЦ и са много далече от великото съвършенство ! Общо взето при добра настройка вършат работа . По някога имат разни странни бъгове и някой автомобили просто не искат да работят добре но за щастие има достатъчно алтернативи .

БРЦ като цяло е качествена уредба но не позволява почти никакви настройки . Което я прави подходяща само за "не-пипани" / сток /стандартни коли .

Фобос , като цяло е евтина с-ма и за парите си предлага добро качество . Може да се окомплектова с всякакви дюзи и изпарители .

Принципно ако някой го интересува нещо за района на София мога да помагам . За въпроси също може да се обръщате :yes: .

На колегите , които се двоумят мога да кажа , че газта е много добро гориво и при добра настройка предлага същото или по-добро качество на половин цена . А ако имате възможности за течна фаза може да се получи много по-добра комбинация от бензина ! Време е хората да спрат да робуват на стереотипи и да си ползват широко достъпните алтернативни горива и да си дават газ спокойно докато дойдат електричките :mhihi: .
Няма никаква опасност за двигателя при конверсия пропан/метан дори работата , като цяло е много по-чиста и се печели ресурс на маслото .

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1654
Регистриран на: 7.06.2003
Местоположение: PB/HD
Пол: Мъж
Кара: '04 BMW 330i // '96 BMW 320i
Мечтае да кара: '96 BMW M3

Re: мнения за ГИ Фобос и момчетата от Долни Богров ?

Мнение от BiTurbo » 14 Юни 2011, 14:57

мда.... мненията обще взето се припокриха с това, което аз бях чул/почел.....

както и да е газта вече е сложена, не е при тях и съм мн доволен от това как върви и особено от разхода. Вече почти 10к км и направих, екстра си е Фобос-а.

някой ако искам мога да дам координатите на човека на лично. Не е от София, но си заслужава, щото после парите пак ги даваш по разправии ;)
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 159
Регистриран на: 21.07.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: ше E90 320d, вече Mercedes C320 CDI

Re: мнения за ГИ Фобос и момчетата от Долни Богров ?

Мнение от IceMan_SF » 27 Юли 2011, 22:38

BiTurbo написа:мда.... мненията обще взето се припокриха с това, което аз бях чул/почел.....

както и да е газта вече е сложена, не е при тях и съм мн доволен от това как върви и особено от разхода. Вече почти 10к км и направих, екстра си е Фобос-а.

някой ако искам мога да дам координатите на човека на лично. Не е от София, но си заслужава, щото после парите пак ги даваш по разправии ;)

дай ги координатите, колега.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2173
Регистриран на: 29.11.2002
Местоположение: София
Кара: F15 X5; F10 M5 Stage 2

Re: мнения за ГИ Фобос и момчетата от Долни Богров ?

Мнение от b2 » 14 Яну 2012, 10:54

След поредната фиеста с шайката малоумници в Долни Богров резултат:
320лв на тях за ремонт на изпарител , инжектори и т.н. и т.н. = 7 дни колата при тях! :shock:

15дена по късно спукан радиатор и пласмасовия капак на термостата защото от изпарителя газта надува охладителната система = 400лв нов радиатор и ремонт

Пак колата при тях = още 5 дни - пак сменили мембрани на изпарителя, за което ми искат пак пари и в крайна сметка установяват, че изпарителя не подлежи на ремонт и ми казват, че трябва да се сменя с нов.

Вече тотално ми писна от тях отказах да платя каквото и да било и си взех колата.
Препоръчаха ми един пич Искрен, който бачка в кв. Левски - бивш работник на Фобос в Долни Богров..

Звъннах му разбрахме се за другия ден сутринта. Отидах разказах му за всичките ми проблеми, казах му какво искам да се направи. И на обяд ми се обади, че колата е готова.

Далеч съм от мисълта, че газаджийството е rocket science, но трябва да си внимателен, старателен и с добро отношение към клиента. Искрен е такъв - доволен съм и го препоръчвам.
Dark Side of the Force is а pathway to many abilities some considered to be unnatural.

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 13.03.2012

Re: мнения за ГИ Фобос и момчетата от Долни Богров ?

Мнение от e_minov » 20 Яну 2013, 8:22

Момчета , които се интересувате от тези газови уредби , Карам BMW 520i Vanos , купи го с монтирана такава газова уредба . Бил съм 4 пъти в този сервиз на Долни Богоров и повече със сигурност няма да се върна при малоумниците. Последния път ми беше вчера , стоях там 4 часа взеха ми 60 лв. и колата не е оправена. Това са едни малоумници които за нищо не стават , бяхме 3 ма единия дойде с тойота другия беще с Хонда и аз с бемвенцето , всички стояхме с часове там докато малоумника се пулеше и бездействаше , очевидно им беше неприятно че са на работа.

Моя съвет към тези които са се ориентирали към тази газова система - НЕ ПРАВЕТЕ ТАЗИ ГРЕШКА , системите може да са добри но фирмения им сервиз са шайка малоумници , както е написал колегата по надолу.

А ако вече сте преебани с такъв газов инжекцион , намерих едни момчета които са много читави не взимат много при и оправят такива газови системи , намитат се на бул. Владимир Вазов посока Герена преди светофара за Левски Г
E39 520i

Предишна

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook