Дунев мотор спорт

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 649
Регистриран на: 29.11.2004
Местоположение: Европа
Кара: Е91 325i N53

Re: Дунев мотор спорт

Мнение от Georgieff » 12 Май 2011, 14:03

Освен това при него работи (ако още е там) едно младо момче което по моя преценка разбира и пипа много внимателно, но за съжаление за другите не мога да го кажа - име няма да кажа за да не правя реклама

2008 година беше там, добра работа ми свърши, но изрично го питах дали той ще прави ремонта и ако друг ще пипа да си взема колата.
Докато стоях там един приятел мина да му сменят маслото - оляха му целия двигател с масло че го бърсаха с един парцал.
Познайте дали и той като колегата гледа да хване зеленото и да не намалява.
Touring & windsurf club

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2807
Регистриран на: 20.03.2009
Местоположение: New Village Customs
Кара: 332mxi

Re: Дунев мотор спорт

Мнение от ogata » 12 Май 2011, 14:23

За тва правете като мен - Наръчника на за ремонт на бмв и бентли (май така се водеше), разпечатан и старателно подвързан в папка. Хем събота и неделя уплътнени, хем пари за труд спестени, хем знаете как пипате и какво слагате :winky:

ПП. Винаги съм твърдял, че "квалифицираният" персонал по сервизите е сбирщина от завършили всичко друго освен Авто-техникум или пък МЕЙ :paranoid:
И те са самоуки като нас, ама са с повече опит - именно щото такива баламурници като нас им дават колите си за упражнения :kuku:
ИзображениеИзображение
http://www.injectorite.com http://www.klimacicite.com

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 189
Регистриран на: 3.08.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Дунев мотор спорт

Мнение от Bass_Man » 02 Юни 2011, 23:04

ogata написа:...................

ПП. Винаги съм твърдял, че "квалифицираният" персонал по сервизите е сбирщина от завършили всичко друго освен Авто-техникум или пък МЕЙ :paranoid:
.................


Колега ако си мислиш , че МЕИ или Техникума по някакъв начин ще направят от неможач да стане можач значи си попаднал в плен на образователната ни система !

ентусиаст
Аватар
Мнения: 860
Регистриран на: 8.04.2006
Местоположение: wonderland
Кара: DUB bimmer down the road in style

Re: Дунев мотор спорт

Мнение от lowrider » 24 Юни 2011, 16:03

Леле, а аз колко мога да пиша за Дуневи, така не са ме цакали и гаражни майстори... :banghead:
Влаев made me do it…
силиконките да барам
шестаците да карам

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 189
Регистриран на: 3.08.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Дунев мотор спорт

Мнение от Bass_Man » 26 Юни 2011, 23:33

Еми нали идеята е да се пише за да се предпазят други хора ? Или ще чакаме ББ и Европа да дойдат и да ни оправят , а ние ще си трайкаме и ще си мишкуваме ?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 860
Регистриран на: 8.04.2006
Местоположение: wonderland
Кара: DUB bimmer down the road in style

Re: Дунев мотор спорт

Мнение от lowrider » 27 Юни 2011, 9:59

Bass_Man написа:Еми нали идеята е да се пише за да се предпазят други хора ? Или ще чакаме ББ и Европа да дойдат и да ни оправят , а ние ще си трайкаме и ще си мишкуваме ?


Наистина не ми се разказва всичко, че почвам да се изнервям, само защото имаме общи познати не повдигнах въпроса публично, не знам защо съм такова муле :banghead:

Та с две думи, бях много доволен от Дунев (картинг сервиза), докато си сменях маслото при тях. Когато ми се наложи да бъде извършен леко по-специализиран труд, направо се подиграха, да не кажа, че ме пуснаха с автомобил с набита втулка на задния шенкел на обратно, а каква сметка ми праснаха за тази си некадърност... мисля, че още си я пазя за спомен, да ми напомня... :dummy:
За да не съм голословен, нека спомена, че има няколко колеги от форума, които бяха свидетели на техния мастърпийс, упс мастърШИТ да кажа. :nono:
Влаев made me do it…
силиконките да барам
шестаците да карам

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 189
Регистриран на: 3.08.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Дунев мотор спорт

Мнение от Bass_Man » 04 Юли 2011, 18:51

Колеги ако искате нещо да се промени трябва да се реагира , като гърците ! Ако не значи всички сме педали и обичаме да ни го слагат отзад и да си плащаме накрая за висококвалифицираната услуга !

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 20.10.2018
Пол: Мъж

Re: Дунев мотор спорт

Мнение от Mrazq DUNEV » 20 Окт 2018, 8:25

Отидох в сервиза на Дунев за диагностика на колата и ми отрязаха главата. Колата палеше и гаснеше на студено и после палеше и тракаше като на 3 цилиндъра. Започна се със смяна на свещи и кабели, проверка на налягането и компресията -219 лв. ,после решиха че са дюзите и ще е още 100 лв. Накрая ми поискаха 200 лв за почистването на дюзите общо 400 лв . Бях възмутен -собственика Дунев направо не му пукаше , каза че било нормално. Тия хора направо стреляха в тъмното и не знаеха какво търсят и слагаха пари за всичко каквото пробваха.

Потребител
Аватар
Мнения: 13
Регистриран на: 28.01.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320d, E91, 2006

Re: Дунев мотор спорт

Мнение от redbul » 06 Дек 2018, 1:30

Преди около година оставих при тях колата за баланс че имаше вибрации около 130. Пари взеха и проблема не беше решен. Но за сметка на това някой от сервиза ми беше карал колата за тест - разбира се без да ме питат?! и като си взимах колата ми се похвалиха че била ОК. Опитах се да ги убедя че не е коректно да се возят по улиците с колата без мое съгласие, но те (приемчика) бяха непреклонни че това е нормално и всички го правели wtf :)
София

Предишна

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook