сервиз в софия

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 142
Регистриран на: 21.04.2008
Местоположение: София
Кара: Х1 1.8d sdrive 2013
Мечтае да кара: e60 M

сервиз в софия

Мнение от whisky_touch » 04 Сеп 2012, 16:28

здравейте колеги, можете ли да ми препоръчате сервиз в София където да ми сменят един тампон без да ми одерат кожата, тъй като ходих на един Феродо в Овча Купел и за смяна на един тампон на заден носач ми искат 80лв само труд и отделно 30лв тампон. Струва ми се множко, споделете според вас нормална ли е тази цена(може и в мен да е проблема)
Съществува един фантастичен свят събран в една композиция даваща толкова радост на пътя! Вулгарно красив свят на брутална мощ, в които няма въздух, а само пушек от изгорели гуми.Там властват технологичния гении,красивия дизаин, красотата. Там няма животни, а само озверели расови коне. Там, всичко се случва на високи обороти и размазващо високите скорости.- Свят на кристално чиста мощ и бензинови пари-светът на автомобилите, светът на БМВ... !

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1212
Регистриран на: 26.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: ше E39, сега Нисан 370z с 4 врати
Мечтае да кара: Z8

Re: сервиз в софия

Мнение от Alexch » 04 Сеп 2012, 17:34

Как ще е нормално 80 лв. за смяна на тампон :kuku:

Свържи се с Милен (NAPSTERS) от форума memberlist.php?mode=viewprofile&u=6194

Сервиза е в Суходол, но ако си от Овча Купел, не е далече.
bai_ILIA написа:стига сте се депресирали с ремонти, наслаждавайте се на колите си и радостта от шофирането понеже те ще се развалят със сигурност :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 13
Регистриран на: 18.06.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E92 2.5d, E46 Coupe 330i

Re: сервиз в софия

Мнение от svetli_amg » 03 Яну 2013, 20:33

Колега смени ли тампона, че и на мен ми предстои смяна

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook