Въпрос за зимни гуми FALKEN

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6156
Регистриран на: 14.06.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби
Мечтае да кара: Нещо с S мотор
Детайли за колата: N52B25

Re: Въпрос за зимни гуми FALKEN

Мнение от Gqbriel » 30 Яну 2013, 16:37

Georgieff написа:Пак ти казвам - гумите съм ги купил нови с ДОТ от същата година - беше отдавна 2008 година мисля. Гуми втора употреба не съм купувал никога.
Ти обаче продължаваш да си пееш твоето.
Не ги върнах, понеже монтажът беше включен в цената, съответно гумаджията явно просто си замълча, сложи си им там тежестите, и си мърмори под носа нещо - не съм го разпитвал, а и бързах.
Чак на следващия монтаж друг гумаджия (с машина за изправяне на джанти и ги провери), ми обясни как стоят нещата и нямаше как да ги върна след 1 година, понеже трябваше да се разправям с "експерти" които да ми обясняват как съм карал и как съм съхранявал.

Не мога разбера какво толкова лично приемаш качеството на моите гуми - да не си търговец и ти? Или представител на "Дънлоп"?
Може да имаш и 100 доволни приятели с "Дънлоп", но това не прави моите гуми по-качествени.

Освен това форумът е за споделяне на мнения, а не за безсмислени спорове и "експертни оценки" относно "достоверността" на мненията. Както виждаш, моето мнение не е единственото отрицателно такова.
Така че "експертните знания" за шофьорските ми умения и съхраняването на гуми, си ги запази за себе си или пусни образователна тема по въпроса, вместо да се заяждаш.
Гуми Дънлоп повече така или иначе няма да си купя. Колегата от форума, който ми ги продаде (тогава купихме няколко комплекта, но само моите се оказаха некачествени), също не съм го търсил. Не ми се занимава, а и знам че само ще си изгубя времето.
Успех със следващите гуми!


Кое си пея - потвърждаваш думите ми ,че първоначално са били дефектни явно което не е причина за цитирам те :
Още едно НЕ за Dunlop 3D. Тези гуми ме отказаха изобщо от марката дънлоп.


Това,че ти си бързал,не прави една гума лоша и чак да те откаже - много хора четат и виждат ето такива мнения и после купуват разни неща (не визирам теб :yes: ) на 2 пъти по-ниска цена,защото пък друг казал обратното за световно неизвсетна гума,която не се знае дали с нея може да спре зимата - но пък грайфер 2 см..
Не разбирам как приемате толкова лично нещата :dunno:

Не мога разбера какво толкова лично приемаш качеството на моите гуми - да не си търговец и ти? Или представител на "Дънлоп"?
Може да имаш и 100 доволни приятели с "Дънлоп", но това не прави моите гуми по-качествени.

Нито съм търговец,нито смятам да ставам - но си прав,не ги прави по-качествени а води до некачествен търговец този който на твой гръб е взел не малко пари :yes:
bgpavlp написа:Ремапа е като морския пясък на Приморско, влезнели един път в г..а, чистене няма :D .
Сложиш ли един път ремап, после не ти се иска да го махаш.
екс:М47/м47Н/Н52б30/м52б28/н52б5

Предишна

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook