Диагностични кабели K+DCAN , BMW inpa

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 131
Регистриран на: 11.05.2010
Местоположение: Лом
Пол: Мъж
Кара: X5 Е70 3.0si

Диагностични кабели K+DCAN , BMW inpa

Мнение от Tinaki » 13 Ное 2012, 15:54

Здравейте. Закупих си диагностични кабели K-DCAN инсталирах програмата BMW INPA 5 , но не мога да се свържа с колата ( или по скоро не мога да настроя програмата) Има ли някой от Монтана или Русе, дето ще може да ми помогне и да ми обясни някои неща, ще си заплатя урока и помоща.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 134
Регистриран на: 13.03.2012
Местоположение: Монтана
Пол: Мъж
Кара: Х5
Детайли за колата: X5 E70 35d 2009 г.

Re: Диагностични кабели K+DCAN , BMW inpa

Мнение от goro57 » 05 Мар 2013, 21:35

Tinaki написа:Здравейте. Закупих си диагностични кабели K-DCAN инсталирах програмата BMW INPA 5 , но не мога да се свържа с колата ( или по скоро не мога да настроя програмата) Има ли някой от Монтана или Русе, дето ще може да ми помогне и да ми обясни някои неща, ще си заплатя урока и помоща.


Ами колега, кажи какво направи досега, от Монтана съм и ако може с нещо да помогна...със закъснение... :lol:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 134
Регистриран на: 13.03.2012
Местоположение: Монтана
Пол: Мъж
Кара: Х5
Детайли за колата: X5 E70 35d 2009 г.

Re: Диагностични кабели K+DCAN , BMW inpa

Мнение от goro57 » 06 Мар 2013, 9:17

Здравей колега, понеже ми пишеш, че си от Лом, ще ти препоръчам един колега от там-Боримечката.Ще го намериш във форума при темите за х3.Той има скенера, дето искаш да си вземеш и може много подробно и достъпно да ти обясни всичко.Скоро инсталирах инпата и диса, ще почна да се пробвам и на sss pr.Пиши си точно проблемите публично, за да може повече колеги да вземат участие и да допринесат за всеобхватна информация по диагностиката.Също така може да поканиш и колегата ОСИ, да вземе участие, че е запознат с тия неща.Иначе за всякакво заплащане забрави...Мога да ти дам диска на скенера да си го инсталираш, но ще ти трябва кабел, различен от инпата, или пък става със смяна на платката на този дето го имаш... :lol:

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook