Мнения за "Д-р Колор" - Варна

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 46
Регистриран на: 15.10.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e36 318is coupe

Мнения за "Д-р Колор" - Варна

Мнение от pvatanasov » 31 Дек 2012, 10:21

Здравейте колеги!
С какви впечатления сте от сервиз "Д-р Колор" - Варна. Добре е да аргументирате мненията си, за да бъде темата максимално полезна.

Весели празници :)
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 535
Регистриран на: 15.09.2011
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Колело
Мечтае да кара: Suzuki Gsx R1 (к9) в народното събрание

Re: Мнения за "Д-р Колор" - Варна

Мнение от Conqueror » 31 Дек 2012, 13:22

много ме интерисува съотношението качество -цени иначе гледах в сайта им бая техника имат ама дай на шимпанзе сувалка....
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 46
Регистриран на: 15.10.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e36 318is coupe

Re: Мнения за "Д-р Колор" - Варна

Мнение от pvatanasov » 02 Яну 2013, 18:06

Да, изглежда че имат добри условия. Но по-интересно е, че при такъв голям капацитет на сервиза, никой не написа и едно мнение за него ;)
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 786
Регистриран на: 10.09.2007
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Мнения за "Д-р Колор" - Варна

Мнение от McClane » 03 Яну 2013, 16:28

Минавах една дребна щета при тях лятото...
За да ми боядисат прага на колата им отне само 3 дена и на всичкото отгоре не беше направаено много добре...
Поне добре ми бяха измили колата вътре и вънка :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 176
Регистриран на: 3.04.2011
Местоположение: София
Кара: каквото набара:)

Re: Мнения за "Д-р Колор" - Варна

Мнение от taran » 03 Яну 2013, 22:14

във ФВ-форума има доста обширна тема за този сервиз http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.ph ... 0%BD%D0%B0

Потребител
Аватар
Мнения: 46
Регистриран на: 15.10.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e36 318is coupe

Re: Мнения за "Д-р Колор" - Варна

Мнение от pvatanasov » 04 Яну 2013, 9:55

Да, аз прочетох тази тема преди да пусна темата, но реших, че може да се появят и други мнения :) От казаното до тук всеки може да си направи извод :mrgreen:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 176
Регистриран на: 3.04.2011
Местоположение: София
Кара: каквото набара:)

Re: Мнения за "Д-р Колор" - Варна

Мнение от taran » 04 Яну 2013, 20:02

Разгледах саита на сервиза,добре оборудван е,но оборудването не работи само :) .Ако и майсторите са добри ще се получават нещата.
От друга страна,собственика на сервиза е създател на Автобояджииска сервизна асоцияция и като такъв, съм го гледал по телевизията да плюе по малки сервизи и гаражни майстори,как не давали гаранция и работели с "некачествени" материяли,което на фона на отзивите за тях е малко лицемерно.
Колите дето са ги наснимали излизат със същото качество и от моето гаражче,само че изисква повече усилия ;) .
Успех в избора на сервиз.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 555
Регистриран на: 15.06.2008
Местоположение: Varna-Balchik
Кара: Е60 530i 04, G30 540i

Re: Мнения за "Д-р Колор" - Варна

Мнение от hrpopov217 » 07 Яну 2013, 16:29

До момента всички щети които съм имал по колите са ми правени в този сервиз. За мен качеството е добро, спазват сроковете, за цени не мога да кажа защото всичко което съм правил там ми е през каско. Това го говоря за Д-р Колор(бояджийския сервиз). Имат и сервиз за двигатели, който се казва Д-р Мотор, явно някакъв дъщерен. Е там ако отидете ще ви е най-голямата грешка! Веднъж ме пратиха там от застрахователната компания само за преглед и според тях колата ми беше абсолютно потрошена, имало 1000 неща да се правят по нея. И като капак след това в продължение на мецец ме притесняваха по телефона да съм ходил при тях да ги оправям тези неща.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 21.11.2011
Кара: BMW 535D

Re: Мнения за "Д-р Колор" - Варна

Мнение от Ivel » 18 Яну 2013, 10:45

2009г бях там по кофти случай .Размазах си колата на черноморието -Слънчев Бряг и специално ми го препоръчаха този сервиз.Та с рапатрака до там се разкарвах.Трябваше да се направи проформа на всичко ,което е за ремонт. Помня ,че я направиха много бързо,имайки предвид състоянието на колата. Аз се отказах от ремонт ,защото се оказа тотал щета .Малко зор ми даваха да си я взимам ,защото местили сервиза и нямало ,кой да я пази там. Като цяло ,отношението беше добро ,ама аз си бях и с някакви връзки там. П.с. Колата я продадох 2010г на едни от Радомир ,горките са я оправили .Помолих един приятел да се обади да ги пита за състоянието ,защото има обява в мобилето , но те отрекоха да е имало удар :D

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 54
Регистриран на: 18.06.2012
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Е 60 530d Manual
Мечтае да кара: BMW M 550d

Re: Мнения за "Д-р Колор" - Варна

Мнение от crank666 » 19 Яну 2013, 2:14

Виждал съм доста неща правени от доктор колор, наистина обурудването и материалите са на ниво, но не бих казал същото за труда и цената. Ако в по малките сервизи цената за детайл е 100 лв, там примерно е 150. Ако не е по каско защо да плащам повече ? заради обурудването или заради качеството ? бих предпочел в някой по-малък сервиз, но да знам кой ми прави колата, с какви материали и да знам дали след 1-2 години този детайл няма да му се появи някой дефект примерно защото не е добре подготвен при боядисването.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 899
Регистриран на: 30.11.2006
Местоположение: с. Варна
Пол: Мъж
Кара: MB w212 AMG
Мечтае да кара: по пътища без дупки

Re: Мнения за "Д-р Колор" - Варна

Мнение от kronos » 20 Яну 2013, 14:56

Не им вярвяйте толкова на големите сервизи, най често претупват работата защото имат много коли и се чудят как да ги правят в срок. Скоро ходих в един такъв прехвален сервиз и колата се върна два пъти защото не бяха нацелили цвета, като най на края я боядисаха цялата защото уж цвета не бил оригиналния, а те даже не ползват колористи и си бъркат боите там на място

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 535
Регистриран на: 15.09.2011
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Колело
Мечтае да кара: Suzuki Gsx R1 (к9) в народното събрание

Re: Мнения за "Д-р Колор" - Варна

Мнение от Conqueror » 20 Фев 2013, 11:46

Колеги днес гледах Голф-а на сестра ми боядисван в Д-р Колор преди няма и година по каско много забележки :nono:
Прилагам снимка на огледало :ahah:... а маската как е боядисана направо :mhihi:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Последна промяна Conqueror на 16 Мар 2013, 0:18, променена общо 2 пъти
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3743
Регистриран на: 24.02.2009

Re: Мнения за "Д-р Колор" - Варна

Мнение от Делян » 24 Фев 2013, 22:18

Пипват ги нещата :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook