::: НЕКОРЕКТНИ СЕРВИЗИ и МАГАЗИНИ :::

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

Ледения
Аватар
Мнения: 4798
Регистриран на: 4.10.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е60 535d
Мечтае да кара: из Las Vegas!

::: НЕКОРЕКТНИ СЕРВИЗИ и МАГАЗИНИ :::

Мнение от ICE » 02 Май 2006, 1:00

Здравейте ентусиасти,
От много време си мисля, тук тече и изтича много информация.
В повечето случаи, тя потъва из страниците на някой подфорум, а новите потребители, мразят да четат правилата, камо ли да се разтърсят из нета за евентуално писаните по техният проблем теми.
И така, чета си аз темите тук, и ето, един от колегите ни се оплаква от някакъв сервиз. Ок, нищо ново, но случайно преди време и аз писах за него...
И ето, че дойде моментът!
За какво, ще попитате вие?
Понеже и аз, също като вас, съм страдал от много некоректни сервизи, дойде моментът да се направи една тема за измамниците спекулиращи с любовта ни към любимите машини, тема, в която ще има линк-ове към други подтеми, в които ние лично ще описваме преживяното. Така споделената информация от всички потребители ще бъде подередена и класифицирана. Ще се старая аз и колегите ми, да подреждаме сервизите по азбучен ред, доколкото това е възможно!

И не забравяйте, винаги искайте документ/фактура/, най-малкото касова бележка (ФИСКАЛЕН БОН, иначе в повечето случаи, тя е невалиден документ) за извършените в дадения сервиз ремонти!

По този начин ще предпазим други колеги, ще помогнем за това, някои хора да си плащат данъците, и най-вече за това, при нужда да имаме основание да си търсим правата по съдебен ред, а виновните, да си понесат наказанията, глобите, а защо не и да им прекратят бизнеса завинаги! Такива хора са опасни за обществото, но най-вече за нас, защото с некоректното си и безоговорно отношение, те са заплаха за живота ни, както и за останалите участници в движението.
Надявам се всичко, което ще намерите тук да ви е полезно и от помощ!
УСПЕХ!

от модераторския екип на "Сервизи и Магазини за Части"
Последна промяна ICE на 21 Авг 2007, 22:50, променена общо 4 пъти

Ледения
Аватар
Мнения: 4798
Регистриран на: 4.10.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е60 535d
Мечтае да кара: из Las Vegas!

Мнение от ICE » 02 Май 2006, 1:06

НЕКОРЕКТНИ СЕРВИЗИ

D&N >>ТЕМАТА<<
История - Фирма занимаваща се с внос на автоаскесоари от Германия (най-вече от католозите на небезизвестната "D&W"), разделила се на две. Като втора дейност, извършват продажба на резарвни части и ремонт на автомобили, предимно свързани с ходовата част. [...още]

Друмник - гр. София, бул. България >>ТЕМАТА<<
История - Тошко, шефът на сервиза, тръгна от едно гаражче зад блока, като истински ентусиаст. Той и жена му развиха бизнеса и са това, което някои наричат американката мечта. Купиха място на бул.България и построиха наистина страхотен сервиз от европейско ниво! Когато говориш с него, виждаш, че за него автомобилът не е само средство за предвижване, той е страст! Той ще ти разкаже всякакви занимателни разкази и случки, както и ще ти даде инфо и технически разяснения за всичко, което те интересува и е в неговата компетентност.
Човекът работи с душата и сърцето си! Рядко срещана личност!
Жалко, откакто направиха новия сервиз, него все по-трудно можеш да го откриеш там. Синът му го замества, но е меко казано далече от истината в работата с клиенти!
С горе написаното изказвам лично мнение, и никого не ангажирам с него!

Сервиз ТЕМППО в ж.к.Младост-1 (зад Била) >>ТЕМАТА<<
История - След като нашият колега Niikoo_1 е отишъл в сервиза за елементарна на пръв поглед процедура, а именно смяна на антифриз, са започнали неговите мъки.... Като истински джентълмен, той е пуснал писмено оплакване до ръководството на сервиза, като много добре е структурирал и описал нередностите и грубо допуснатите грешки от страна на персонала, защитавйки мненията си с факти.
В отговор получил писмо издръжано в груб, невъздържан и арoгантен тон... Срамота, че такива неща се случват още в милата ни Родина!

Сервиз ТЕХ-КО в гр.Варна (срещу Практикер) >>ТЕМАТА<<
История - Отишла жената за ремонт на ръчна спирачка, а и сменили предни накладки, като и казали, че ръчната е ОК. Тя решила да мине ГТП, но за нейна изненада я върнали заради .... ръчната спирачка!

Кобра автостъкла - гр.София, бул. ''Първа българска армия'' No.11B >>ТЕМАТА<< -
История - Георги Пенчев е само един от многото пострдали от "услигите" на фирмата за автостъкла Кобра. Повече за неговото приключение, както и на други наши колеги от Форума... [...още]
Последна промяна ICE на 27 Фев 2008, 0:20, променена общо 4 пъти

Ледения
Аватар
Мнения: 4798
Регистриран на: 4.10.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е60 535d
Мечтае да кара: из Las Vegas!

Мнение от ICE » 18 Юли 2006, 20:49

и чаканата страница за.....

НЕКОРЕКТНИ МАГАЗИНИ

Магазини за рез.авточасти "Киров и Бош">>ЗА ЧЕТИРИПОЛЮСНИТЕ СВЕЩИ "БОШ" в маг."Киров и Бош<<
История: Свещите Бош - менте?!?
Прочетете мненията на хора от форума, опарени от продуктите на фирмата...

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook