Регулиране нивомат на е39 в Пловдив ?

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 24
Регистриран на: 12.02.2009
Местоположение: Plovdiv
Пол: Мъж

Регулиране нивомат на е39 в Пловдив ?

Мнение от ti6o » 26 Яну 2013, 21:32

Колеги нека някой , който е имал опит с проблем в нивомата да сподели къде в Пловдив биха могли да ми погледнат нивомата. Колата я взех със сменена едната възглавница , но стои леко клекнала и леко на една страна, а не изпуска възглавницата ,защото не пада колата понадолу като не се кара няколко дена. Предния собственик сподели ,че е сменил сам възглавницата и се съмнявам че не е направена някаква настойка след това,трябва ми някой който наистина да разбира. Благодаря предварително.


Аватар
Мнения: 129
Регистриран на: 2.02.2012
Кара: е65 4.5 2002

Re: Регулиране нивомат на е39 в Пловдив ?

Мнение от bmw730 » 26 Яну 2013, 23:01

колега значи при смяна няма нужда от настройка на нивомата просто ме съмнява че и тази изпуска

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 185
Регистриран на: 6.10.2010

Re: Регулиране нивомат на е39 в Пловдив ?

Мнение от kokoko » 26 Яну 2013, 23:05

bmw730 написа:колега значи при смяна няма нужда от настройка на нивомата просто ме съмнява че и тази изпуска

:yes:

Потребител
Аватар
Мнения: 24
Регистриран на: 12.02.2009
Местоположение: Plovdiv
Пол: Мъж

Re: Регулиране нивомат на е39 в Пловдив ?

Мнение от ti6o » 27 Яну 2013, 9:23

kokoko написа:
bmw730 написа:колега значи при смяна няма нужда от настройка на нивомата просто ме съмнява че и тази изпуска

:yes:

все пак , ми трябва някой който ги разбира и да погледне да каже какво се случва . Иначе до колкото разбрах самата смяна е елементарна..

Потребител
Аватар
Мнения: 24
Регистриран на: 12.02.2009
Местоположение: Plovdiv
Пол: Мъж

Re: Регулиране нивомат на е39 в Пловдив ?

Мнение от ti6o » 01 Фев 2013, 17:55

Колеги темата за сега може да се заключва , понеже проблема е решен за момента ... след като нямаше отговор реших да отида в Найс кар Пловдив, за диагностика ( макар че не го хвалят особенно този сервиз, но беше малко по-евтино от Мкар) . Резултата след диагностиката беше - компресора "най-вероятно" не прави достатачно голямо налягане , защото и при принудителното помпене не се променяше нивото на колата ( нито ляво нито дясно ) така ми казаха. Предложиха ми техен 2-ра употреба " за проба " няма да споменавам колосалната сума и след като сам го смених с компресор от колега от форума всичко си дойде на място дори загасна лампата на таблото за проблем в нивото на колата. Дано да няма проблеми повече за сега тоя нивомат :). :yes:

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook