Некоректен търговец - Rudimpex/Рудимпекс

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 305
Регистриран на: 21.02.2005
Пол: Мъж
Кара: Е46, Е91
Детайли за колата: БМВ 320д '02
БМВ 320д '07
БМВ 318и '09

Некоректен търговец - Rudimpex/Рудимпекс

Мнение от cgm » 28 Яну 2013, 16:20

Здравейте, не знам дали тук е мястото на тази тема, ако не нека модераторите да я преместят.

Искам да опиша случай на не коректност от страна на горепосочената фирма (http://www.rudimpex.com).
Поръчах емблема за моето Е30 от там.
1-во След много консултации относно точния модел за моето Е30 ми беше изпратена грешна емблема, доста по-малка от оригиналната.
2-ро След като пристигна грешната емблема се оказа че е много надраскана, нищо общо с нова такава.
3-то Доставката ми излезе по-скъпо от описаното.
4-то Няма такова отношение на търговците към клиент, търсещ правата си.

Като заключение мога да кажа че, повече никога не бих пазарувал от такава фирма.

С две думи мошеници.

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 28.01.2014

Re: Некоректен търговец - Rudimpex/Рудимпекс

Мнение от carexpert » 28 Яну 2014, 11:23

Приятел, от 200 км се вижда че коментара ти е тенденциозен. Всичко което си написал е пълна лъжа. Аз пък мога да ти кажа че фирмата е изключително коректна. 2 пъти съм пазарувал от Рудимпекс. Всичко беше повече от добре. Доставката ми беше за по-малко от 24 часа. Хората си дават 7 дена гарантирано връщане на парите ако не си доволен, без да задават въпроси. ( както си е по закон). Това където си го написал е абсолютно тенденциозен коментар с цел уронване престижа на фирмата. Даже и линк си сложил с цел индексиране от търсачките. Ако имаш проблем, свържи се с фирмата и си го реши. Сигурен съм че ще ти съдействат. Явно Рудимпекс с отличните си цени и отлично обслужване много пречат на конкурентите си , та хора/фирми като теб се чудят как да ги очернят.
Жив и здрав да си и по-бели мисли в главата ти !

Car Expert

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook