Не ходете в сервиз "Кедър Ауто" гр.Варна

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 125
Регистриран на: 13.02.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E30 оригинал
Мечтае да кара: недокосната Е30

Не ходете в сервиз "Кедър Ауто" гр.Варна

Мнение от x-ekutor » 23 Апр 2013, 18:20

Здравейте колеги, първо да уточня че темата за некоректни сервизи и магазини е заключена и не намерих по-подходящо място за тази тема.Сега към съществото на проблема.
Никога, никога, никога, никога, никога, ама никога не ходете при Кедър Ауто (гр.Варна).Намира се по пътя за Булауто, точно срещу Ауди.Уточнявам че въпросният колега ми беше клиент, когато продавах авточасти и нямах никакви проблеми с него.Даже доста хора ми го препоръчваха.Но когато ролите се размениха и проблемите се появиха.Купих едно изоставено Е30 с цел да му вдъхна нов живот и отидох във въпросния сервиз за смяна на обикновена газова уредба с газов инжекцион.Работа за 4 часа при изградена вече система в колата.Колата ми вече 16 дена е там и няма изгледи скоро да си тръгне.Звъня на „майстора“ през ден, ходя на място, разправяме се, но файда няма.И най-учудващо за мен е, че той се държи нагло все едно всичко е наред и нищо нередно не се е случило.Сега, карам по хронология.В деня на купуването на колата я оставих в сервиза и се разбрахме за цена, какви части ще му трябват и т.н.Минаха 3-4 дена и се обадих на „майстора“ да видя какво става, може наистина да е имал доста работа.Каза ми, че работи по колата, имал и други неща за вършене.На ден седми се обадих и отново ми каза, че има работа.На ден десети пак се обадих и дойдох на място.Беше сложил изпарителя само.Казах му – човек, имам 3 дена срок за регистрация в КАТ.Онзи невъобразимо заяви – пусни си молба за удължаване.И то с тон все едно съм му казал – айде да пием бира,а той – ми добре.Аз съответно останах в шок.Отидох до КАТ и се оказа, че такава молба не съществува вече.Звъня на „майстора“, той вика – ще се постарая.Минаха тези 14 дена срок, като не пропусках да му звъня всеки ден, резултат няма.По-скоро резултатът ще е акт в мой ущърб като отида някой щастлив ден да регистрирам колата в КАТ.На ден 15ти ми се обажда и казва – дебитомерът ти е пукнат.Аз имах съмняния за това, защото колата не работеше на бензин и му осигурих дебитомер.Той не го хареса.Сега преговарям с един колега да ми прати друг дебитомер.И като цяло равносметката е, че за 16 дена почти нищо не е свършено по колата, ще имам акт за просрочен срок от КАТ и ще си имам резервен дебитомер.А още мъките не са приключили.За 16 дена „майстора“ стигна само до извода, че дебитомера не работи, от сега нататък какво ще се случи не се знае.Аз имах планове за 3 седмици да сменя всичко, което не работи по колата, даже вече всички части са ми в гаража.Да я регистрирам, боядисам и да е перфектна.Но не би …
Така че, колеги, не ходете там.Освен ако нямате 1-2 месеца излишни.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 75
Регистриран на: 12.11.2012
Местоположение: Франкфурт на Майната Си
Пол: Мъж
Кара: Е87 130i ниско и твърдо
Мечтае да кара: Стоково М3 без значение поколението ;)
Детайли за колата: 235 × 19 Breyton Design
H & R ниско и много кораво окачване
BMC конус за повечко въздух
М пакет по рождение
Ниско, твърдо и максимално оригинално. Всичко е с ТЮФ.

Re: Не ходете в сервиз "Кедър Ауто" гр.Варна

Мнение от propov » 10 Юли 2013, 11:32

Ми нещо не ми е наред в тази история.Не ми се вижда нормално да си оставиш колата толкова време е ръцете на очевидно некоректен човек.Бил си притиснат и от срок за регистрация...Защо не си я взе на втория-третия ден?!Дори и да не е в движение не ми се вижда логично да я оставяш сякаш е била заложник там тази кола.Честно казано мисля,че или ни спестяваш нещо или....абе не знам какво точно да мисля.Не познавам нито теб,нито даже разбрах къде е този сервиз и няма лично отношение.Но не мага да те разбера защо си си оставил там толкова много време колата?!
Щом някой казва,че няма никой,значи има някой!
Мечо Пух
Изображение

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook