Ще отидете ли в този сервиз?

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 16.10.2011
Пол: Мъж

Ще отидете ли в този сервиз?

Мнение от bobitube » 08 Ное 2013, 18:29

Става въпрос за "Nicy car" Пловдив. Преди 2 месеца имах проблем с датчика на коляновия вал. Във въпросния сервиз ми казаха, че смяната ще ми струва 30-40лв(датчика си го бях закупил вече). Оставих колата там, прибрах се и след 1 час телефона ми звънна. Казаха ми, че от 30-40 лв отиваме на 105лв за смяната. Нямах вече голям избор и им казах да го правят. Взех си колата мина се известно време и забелязах, че в гаража се появява петно от масло долу, а и маслото в колата взе да изчезва. В последствие се оказа, че в рамките на тези 2 месеца е изтекло 2.5л масло. Днес закарахме колата в сервиза да я видят. Казаха, че капело другаде, датчика си бил сух и не било от него и същевременно ми изкараха списък с части за смяна за 700 лв и ме питаха дали да почват да е правят. Казах им, че съм видял, че датчика е в масло и всичко около него. Тогава учудени, че знам изобщо къде се намира ми отговориха, че от другаде оливало по него и че нямат вина за нищо. Казах им да не я правят колата при което ми поискаха 10 лв за прегледа. При поискване на списъка с частите за смяна отказаха да го дадат, вероятно защото не искам да се прави при тях колата. Не виждам тогава, защо искат пари за прегледа(който преглед изобщо никой не ги е карал да се прави). Колата беше оставена там само да си оправят теча причинен от тях, но те се направиха на невинни и казаха, че им е дошло времето на всички уплътнения.
Сами преценете дали има вероятност изведнъж да почне да тече по толкова масло и сами преценете дали да идете там. Не ангажирам никой.

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook