Поправка на драскотини Chips away

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 192
Регистриран на: 9.10.2010
Пол: Мъж
Кара: 530i E60
Мечтае да кара: М6

Поправка на драскотини Chips away

Мнение от Rennfahrer » 17 Ное 2013, 11:13

Здравейте, попадна ми под внимание сайтът на сервиз Chips away, намирал се в Датския колеж в София (не знам дали е редно да пускам линк, да не го вземат за реклама), и там твърдят, че отстраняват драскотини и т.н. по няква нова технология, която не изисквала боядисване на целия детайл, а само на одрасканото, съответно ставало по-евтино и по-бързо.

Та, искам да ви питам някой ползвал ли им е услугите и доволен ли е от резултата? Снимките на сайта им са твърде студийни и твърде фотошопнати да бъдат взети за гаранция за качество..

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 535
Регистриран на: 15.09.2011
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Колело
Мечтае да кара: Suzuki Gsx R1 (к9) в народното събрание

Re: Поправка на драскотини Chips away

Мнение от Conqueror » 17 Ное 2013, 11:28

Колега извинявай за спама но в случей, че се възползваш от услугите им би ли направил снимки преди/след....
Изображение

Ацалов
Аватар
Мнения: 3412
Регистриран на: 16.03.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Колело
Мечтае да кара: Лодка в морето

Re: Поправка на драскотини Chips away

Мнение от Atsalov » 17 Ное 2013, 14:13

Не знам за момчетата в София дали са добри,но в Пловдив буквално се ИЗ..ХА върху колата лошото беше че аз бях посредник в тази меко казана нелепа зделка. Не само че не оправиха това което бяха почнали , но и развалиха други детайли ,и както нормално става в Бг се започна звънене на техните управители,шефове и изписване на куп имейли в които бяха приложени снимки ,от което се наслушах на безброй глупости,заплахи и оправдания ,писах и до клона им в UK . В крайна сметка никой не пожела да поеме отговорност за действията на некомпетентните служители (деца). Искам да ви кажа че в тази работа се изисква огромен профисионализам и невероятна подготовка която определено им липсваше. Мисля че за това вече и не работят в Пловдив.

P.s. Ще потърся снимките които съм направил и ще ви ги приложа,дано не съм ги изтрил!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 767
Регистриран на: 20.02.2004
Местоположение: София
Кара: 5er

Re: Поправка на драскотини Chips away

Мнение от aero » 17 Ное 2013, 15:02

Ако не се лъжа "по-евтиното" излиза, колкото да си боядисаш детайла ;)
Изображение

Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 30
Регистриран на: 4.10.2011
Местоположение: София
Кара: e46 330CD

Re: Поправка на драскотини Chips away

Мнение от revell » 17 Ное 2013, 15:47

Преди 3 години им оставих предишната ми кола за боядисване на предна броня с възлагателно писмо. Тогава бяха доверен сервиз на Армеец. Отне им 2 седмици, под боята имаше малки камъчета все едно е съхнала в двор. След по-малко от година боята почна да се лющи...

Сервиза беше в Красно Село (София).

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook