Сервиз в Дупница?

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 248
Регистриран на: 30.09.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e38 735i
Мечтае да кара: вана
Детайли за колата: M62

Сервиз в Дупница?

Мнение от waterboy » 17 Ное 2013, 18:40

Колеги да препоръчате сервиз или човек в Дупница за пълен преглед на кола? Попаднах на 1 комби на "тънка" цена в Дупница и днес ходих да я видя на външен и вътрешен вид нищо фрапантно , хареса ми как върви и сменя автомата но джамбаза каза че имала проблем с 1 дюза и за това била на такава цена та реших все пак да я закарам при хора които разбират да я погледнат ето я и въпросната кола някой може да я е гледал преди мен и да ми даде мнения на лс

http://www.cars.bg/c206575

Пантерчо
Аватар
Мнения: 4699
Регистриран на: 16.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: WBS нов внос
Мечтае да кара: Е30 от скъпите

Re: Сервиз в Дупница?

Мнение от Bavarcho » 17 Ное 2013, 19:23

То в Дупница трудно ще намериш "безпристрастен" сервиз.
За това с дюзата... ако има неработеща дюза мотора се мята като заклан петел.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 248
Регистриран на: 30.09.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e38 735i
Мечтае да кара: вана
Детайли за колата: M62

Re: Сервиз в Дупница?

Мнение от waterboy » 17 Ное 2013, 19:30

Общо взето думите на джамбаза "Зацапана ли задръстена с добавка за дизел в резервоара щяло да реши проблема" мисля си че има някакъв проблем но и той не знае какъв е или се преправя понеже карах и не намерих нищо нередно, след огледа ми спомена за въпросната дюза двигателя работеше равномерно и набираше добре за това исках да я видя някъде преди евентуална покупка.

Пантерчо
Аватар
Мнения: 4699
Регистриран на: 16.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: WBS нов внос
Мечтае да кара: Е30 от скъпите

Re: Сервиз в Дупница?

Мнение от Bavarcho » 17 Ное 2013, 19:36

Най-достоверния тест за дюзите е с колби.
Иначе и с ИНПА/ДИС може да се види работата на дюзите.
Дори с оглед в сервиз никой не може да ти гарантира че утре/други ден и т.н. колата няма да има някакъв проблем. Винаги има доза късмет. Ако мислиш че колата си заслужава, търсиш такава кола и те е грабнала не се чуди много.

Преди месец приятел взе 530Д комби внос, като я гледа в сервиз и всичко е било ОК, той не е човек дето ще се метне на най-евтиното и на кенеф. Сега месец по-късно има някакви съмнения за автомата (понякога се държи не както трябва, а маслото в него било ново) както и е за смяна на една дюза. Късмет има винаги.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1965
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Сервиз в Дупница?

Мнение от barty » 17 Ное 2013, 19:50

Ако колата работи, автомата сменя плавно и ти харесва я взимай. За тази цена е повече от Ок.
Както каза колегата всичко е до късмет.

Моят Мерцедес го взех преди 2 години със съмнение за заминаващ дебитомер, след две години каране и 40 000км пробег дебитомера е все още същият :mhihi:

Взимай и карай
:yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 248
Регистриран на: 30.09.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e38 735i
Мечтае да кара: вана
Детайли за колата: M62

Re: Сервиз в Дупница?

Мнение от waterboy » 17 Ное 2013, 23:07

Колата ме грабна доста в интерес на истината и утре ще проведа последен разговор по телефона с продавача и мисля във вторник направо с парите сутринта на там пък дано имам късмет :yes:

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook