Сервиз за поставяне на газов инжекцион

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 29
Регистриран на: 7.12.2009
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: BMW e60 520i 2004

Сервиз за поставяне на газов инжекцион

Мнение от fena3000 » 10 Яну 2014, 18:44

Здравейте колеги,

някой може ли да ми даде мнение за Автокомплекс "Титан" /Фирма "Антико ООД"/, Пловдив. Препоръча ми ги приятел, но все пак ако някой от вас е ползвал техните услуги ще съм благодарен да сподели.

Смятам да слагам газов инжекцион на моето е60 и преди да го направя ми се иска да чуя повече мнения за тях. До колкото разбрах използват италиански части с Българска електроника, не разбирам много от газови системи и ще се радвам, ако ми дадете съвет.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2067
Регистриран на: 20.01.2006
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: МПС-та
Мечтае да кара: самолет

Re: Сервиз за поставяне на газов инжекцион

Мнение от turbo » 10 Яну 2014, 22:27

Здравей, колега.

Не мога да ти дам конкретна информация за този сервиз, но има някои общи неща, които трябва да претеглиш преди да решиш дали да ползваш услугите, на който и да било.
Идеята с българиската електрника не е никак лоша, но е важно за кой от БГ вариантите говорим. Трябва за твоя автомобил да сложиш със сигурност система с обратна връзка през OBD с бензиновия компютър.
Другото е, че не е важно кой ще я сложи системата, а как ще се направи монтажът. И не на последно място е настройката на системата, както първоначално, а така и после, ако/когато се наложи какво ще бъде обслужването.
БМВ на газ не може ли? Ето тук ти прочети и отново помисли! Изображение 552 к.с. GAS POWERED
Video -> AC Schnitzer GP3.10; Video -> AC Schnitzer GP3.10 "There are days in your life..."

Потребител
Аватар
Мнения: 29
Регистриран на: 7.12.2009
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: BMW e60 520i 2004

Re: Сервиз за поставяне на газов инжекцион

Мнение от fena3000 » 12 Яну 2014, 8:37

Благодаря колега, коя българска електроника препоръчваш? За другите неща ще си разпитам, иначе и дават 2 години гаранция или 60 000 км, което ми се струва добре като срок.

Потребител
Аватар
Мнения: 29
Регистриран на: 7.12.2009
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: BMW e60 520i 2004

Re: Сервиз за поставяне на газов инжекцион

Мнение от fena3000 » 16 Яну 2014, 15:39

Разпитах сервиза, ползват следните компоненти:

инжектори Валтек , изпарител Томасето Арктик , евросонда Томасето и компютър Пегас

Някой ползвал ли е такива и има ли впечатления от тях? Ще съм благодарен за мнение :)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2067
Регистриран на: 20.01.2006
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: МПС-та
Мечтае да кара: самолет

Re: Сервиз за поставяне на газов инжекцион

Мнение от turbo » 16 Яну 2014, 15:53

Този компютър Пегас не съм сигурен дали е това, от което има нужда твоят автомобил, за да работи добре.
БМВ на газ не може ли? Ето тук ти прочети и отново помисли! Изображение 552 к.с. GAS POWERED
Video -> AC Schnitzer GP3.10; Video -> AC Schnitzer GP3.10 "There are days in your life..."

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 52
Регистриран на: 24.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Bmw 530xi N52B30
Мечтае да кара: Колело

Re: Сервиз за поставяне на газов инжекцион

Мнение от premium-line » 31 Яну 2014, 15:50

Това което си избройл е идеално за някоя Дачия или Рено Меган Сценик или ... Съвет - вдигни малко качеството на елементите,пък било и за сметка на финансите.Особено дюзите .С Валтек ше береш ядове.Поискай по добри. : yes:

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook