Сервиз в Стара Загора 2 ?

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 5250
Регистриран на: 12.11.2006
Пол: Мъж
Кара: ги да пият мента
Мечтае да кара: за 6лв/100км
Детайли за колата: не върви и не гори

Re: Сервиз в Стара Загора 2 ?

Мнение от павката » 12 Май 2014, 20:55

изобщо не е :mhihi: ,работят предимно бусове.''златни'' са цените им,предвид предложеното качество
Тия от БМВ-клуба обичат да си прикачат подобни табелки ;-)
Не им вярвай много - нищо чудно под предния капак да се крие охлювче

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 21.10.2014
Пол: Мъж

Re: Сервиз в Стара Загора 2 ?

Мнение от ivanov_familex » 22 Окт 2014, 22:15

Колега от Ст.Загора съм ,за диагностика и всичко свързано с електрониката по колата ти препоръчвам да отидеш в Колйо Ганчево преди гробищата в уличката има един пич който се занимава и наистина разбира какво прави , Пример; преди 6-7 г. си докарах е46 покарах го малко и отидох в м-кар зора за смяна на дибитомер , платих една солидна сума пари за ремонта, и от там ми почнаха главоболията след 1-2 дена странен проблем се появи загуба на мошност повече от 5000 оборота не може да откара отидох пак в така наречения м-кар , и обеснявам за проблема следва остави я да я прегледаме след бизо два 4аса ровичкане закачане на компове ми дадоха лист с какво трявало да се смени като го видях ток ме удари то едва ли не да сменя мотора стъпково моторче,датчик на вала,някав вакумен клапан и ако не било от тях бензинова помпа или дюзите и да се сменят вси4ки маркучи за въздох да не взимало от някаде некви такива , дори ми предложиха на изплащане и да си помисля ,взех колата след като заплатих 68лв за престой на канала.И така ходих по други майстори рови4кане, закачане всеки на разбирач се прави това смени и аз плащам сменям но оправа няма така 2-3 месеца 800-1000лв на вятъра,и така без да искам се видях с един съученик и му разказах за проблема и така ме насочи там отивам аз и пи4а вика вкарвай я ей ся ще я видим разказвам му аз как съм ходил по мъките кво ли не съм сменял той си закача там кабелите и аз както си говорих и ми вика ами да готов си и аз му се смея вика качвай се да я пробваш , тръгвам регулатор 2 регулатор колата пушка, викам добре какво и беше ами този който ти е сменял дебитомера ти е объркал буксите тази от стъпковото ти я е наврял в на дибитомера а на дибитомера в стъпковото и накрая кво илиза дибитомер сменях в м-кар цената за оправата на колата беше 25 за диагностиката от тогава се там ходя и препоръчвам на пр, който са много доволни.ПРЕПОРЪЧВАМ ГО

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 62
Регистриран на: 27.09.2013
Пол: Мъж
Кара: e46 320d '03

Re: Сервиз в Стара Загора 2 ?

Мнение от petaruz » 23 Ное 2014, 18:42

Колега за бившият военен ли става въпрос?

Потребител
Аватар
Мнения: 11
Регистриран на: 17.10.2010
Пол: Мъж

Re: Сервиз в Стара Загора 2 ?

Мнение от martunel » 13 Фев 2015, 7:56

Дайте малко повече инфо за този сервиз. Къде по точно се намира?! Ама като за човек, който за 1ви път е в Стара Загора :) Ако и телефон сподели някой ще е безценно! :winky:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 62
Регистриран на: 27.09.2013
Пол: Мъж
Кара: e46 320d '03

Re: Сервиз в Стара Загора 2 ?

Мнение от petaruz » 16 Фев 2015, 15:03

Точно този сервиз не ти трябва!Майстора е бивш военен с парите от съкращението в армията е купил техника и сега се подвизава като автомонтьор както и сам споделя с един курс се е научил.Аз лично не познавам човек който да е доволен от него.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 346
Регистриран на: 22.09.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: с DPF
Мечтае да кара: на ток
Детайли за колата: стоковица

Re: Сервиз в Стара Загора 2 ?

Мнение от dynalias » 28 Фев 2015, 9:05

Аз пък ходих специално за ходова част до Стара Загора. Сервизът е известен тук във форума с това, че произвеждат и слагат полиуретанови тампони. Бяха 3 момчета в сервиза и останах очарован от вниманието и работата им. Препоръчвам ги. 20 лева ми струваше диагностиката на ходовата част която отне един час и половина. Имах едно чукане отзад което в нашия град не откриха от къде е, а момчетата час и половина си играха и откриха проблема. :) Ако все още не става ясно на някой за къде говоря ето го адреса: Стара Загора, 6003 кв.Железник Ул.”Капитан Никола Андреев” 4
history:
E36 328i coupe 1995г. 193hp 25.11.2013-19.04.2019г.sell
E90 320d sedan 2009г. 177hp 10.06.2019г.-now

Предишна

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook