Затъмняване на стъкла, къде?

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 20
Регистриран на: 26.04.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW 320d
Мечтае да кара: BMW M3

Затъмняване на стъкла, къде?

Мнение от dechooo » 31 Мар 2014, 14:43

Здравейте колеги!
Можете ли да ми препоръчате някой който затъмнява автостъкла с фолио в някои от следните градове - Стара Загора , Пловдив , Хасково , Димитровград и околиите им. Не ми трябва да е с някакво супер качествено фолио от рода на "3M , LLumar" , а да е на приемлива цена и човека да си разбира от работата. Най ми е важно да се справи със задното стъкло на bmw e46 седан. Може и на парчета да го направи само да изглежда добре.
Благодаря!
"Максималната скорост с която можеш да излезеш от завой,е много близка до тази с която не можеш..."

Потребител
Аватар
Мнения: 14
Регистриран на: 23.10.2011
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: BMW E46
Мечтае да кара: за каквото е мечтал си го кара

Re: Затъмняване на стъкла, къде?

Мнение от astrix80 » 31 Мар 2014, 16:48

http://foliran.com/pages/kontakt.php Мариан се казва момчето, и най-добре да е с хубаво фолио , на 3м малко по скъпо но качествено.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 617
Регистриран на: 10.11.2010
Местоположение: Шумен
Пол: Мъж
Кара: BMW 325 dizel

Re: Затъмняване на стъкла, къде?

Мнение от krasi2bmw » 31 Мар 2014, 17:45

Привет , доставна цена на LLumar за цялата кола е около 100 лв . / това е цената на която я взема този който ти прави колата / , цена за труд не повече от 60- максимум 80 лв или 180 лв. общо . Дубайското с американското знаме което продават тук издьржа около две години и не ти трябва понеже няма никакви защити , примерно UV филтьра и в сравнение с щатското което му дават гаранция на производител 10 г. не е за предпочитане . :yes:

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook