СБА Сервизи - Впечатления от Плевен

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 636
Регистриран на: 18.03.2006
Местоположение: Люлин

СБА Сервизи - Впечатления от Плевен

Мнение от MARFI » 12 Авг 2006, 21:09

Ето историята на темата.

1. 21:10ч. Закъсвам с колата на 30 км. от Плевен. Пътна помощ на СБА ми иска около 200 лева да ме дръпне до града.

2. Отивам с частна пътна помощ в Плевен стягам колата и ме пращат на реглаж в СБА, пича от СБА не можа да развърти щангата, била запекла, гъза му запекал и на драго сърце ме праща при конкуренцията, с радост се махнах от смрадливия им сервиз, вътре мръсно, за реглажа ползват некфи ластици, некъф стар компютър още с диоди не с дисплей, уреди на 100 години...

3. Отивам в конкуренцията в сервиз като аптека и ми оправиха колата, но преди това станах златен член на СБА срещу 100 лв. че не знаех от тая щанга ще излезе ли нещо и да мога да им позлвам услугите да ме закарат до София без пари, а не за 450 лева.

4. Сега имам и 20% отстъпка в сервизите им, ама ако са като тоя в Плевен по-добре не, верно зимаха там в Плевен колкото и другите сервизи и си е оферта да имах 20% отстъпка ако ти направят колата, тук в София не знам как са им сервизите и цените, някой има ли впечатления.

Иначе не че Ви пожелавам да се случи, но ако се наложи пътна помощ, един съвет от мен, станете членове на СБА срещу членска карта от 30 лева ви карат без пари до най-близкия град със сервиз на СБА да си стегнете колата, срещу 100 Ви карат където пожелаете из Страната, имате пътна помощ и в Балканските страни без пари и в Германия до известни километри а над тях ползвате 150 евро тяхни пари.

Знам, че никой не мисли за това докато не му се случи, но на мене най-скъпата част от ремонта ми беше предвижването на колата, 110 лева, за 15 лева изправих джантата и за 15 лева реглажа и се прибрах, но тия 110 са си болка, и то пак имах късмет, иначе 200 как ви звучат на мене като 2 маслени амортисьора.

Ледения
Аватар
Мнения: 4798
Регистриран на: 4.10.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е60 535d
Мечтае да кара: из Las Vegas!

Мнение от ICE » 13 Авг 2006, 10:41

Мисля че към почти всяка застраховка Автокаско вече се предлага срещу скромна сума АвтоАсистънс, което ти дава правото при повреда да ти транспортират колата до най-близкото населено място, къдто има оторизиран сервиз за твоята кола и те настаняват в хотел. Послденият, разбира се е за твоя смеетка.... но останалото е free. 8)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 636
Регистриран на: 18.03.2006
Местоположение: Люлин

Мнение от MARFI » 13 Авг 2006, 15:32

Да но тук има няколко "НО"-та.

To е до определени километри, и какво ако ме закарат в Разград примерно, нито мога да зема части нито нищо от там...

После, темата не беше за цените на членските карти, а за това какви са Ви впечатленията от сервизите на СБА, читави ли са, какви са цените.

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook