Съвет за избор на ксенон с балст и 55w крушки

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 136
Регистриран на: 22.03.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW
Мечтае да кара: 3.0 CSi

Съвет за избор на ксенон с балст и 55w крушки

Мнение от LABRISS » 29 Дек 2014, 21:51

Колеги ще сменя фаровете на колата и с тях искам да сменя нови крушки (и баласти понеже единия заминава вече).Искам направо с новите фарове да слагам и 55w крушки (H7). Обаче не намирам много такива.Знам че е въпрос и на късмет но ще се радвам на съвет какво точно да си взема, че не ми се сменят крушки/баласти през няколко месеца. (засега намерих само това hhttp://www.amazon.co.uk/dp/B00I8OL1VM/ref=wl_it_dp_o_pC_nS_ttl?_encoding=UTF8&colid=2T2EBUCHU8T1U&coliid=I22TTXV5UAB2D7 ). В ксенон.бг предлагат уж по-силно светещи комплект крушки и баласти но пак 35w. То и Филипс имат подобни крушки но не ми се рискува с цена 70 паунда на крушка, а и кофтито е че са 4300к, а аз гледам за 5 или 6к. Помагайте :D
The only thing to FEAR is running put of BEER!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 617
Регистриран на: 10.11.2010
Местоположение: Шумен
Пол: Мъж
Кара: BMW 325 dizel

Re: Съвет за избор на ксенон с балст и 55w крушки

Мнение от krasi2bmw » 29 Дек 2014, 23:52

Привет, всичко е ок , но не си купувай 6000 к . а тьрси 4300 . Светят в пьти по добре , и на мокро и на сухо , аз сьм с такива / 55вата 4300 к. / и сьм много доволен

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 136
Регистриран на: 22.03.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW
Мечтае да кара: 3.0 CSi

Re: Съвет за избор на ксенон с балст и 55w крушки

Мнение от LABRISS » 30 Дек 2014, 10:26

В крайна сметка и това става.Искам просто по-мощна крушка. Ти откъде ги взе колега?
The only thing to FEAR is running put of BEER!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 617
Регистриран на: 10.11.2010
Местоположение: Шумен
Пол: Мъж
Кара: BMW 325 dizel

Re: Съвет за избор на ксенон с балст и 55w крушки

Мнение от krasi2bmw » 30 Дек 2014, 11:41

LABRISS написа:В крайна сметка и това става.Искам просто по-мощна крушка. Ти откъде ги взе колега?

Привет , от колега от форума - BK Tunung / мисля че беше сайта / . Слагани са преди повече от година и всичко е ок , а светенето е перфектно поне за мен , все пак е 55 в. ,за другите насреща предполагам че дразни , но като се пуснат малко надолу няма проблем . Не сьм имал проблем нито с крушки нито с баласти :yes:http://www.bktuning.bg/ ТОВА Е ......колегата е много точен , и весела нова година , на теб и на всички вьв форума :) . Добре , че го има , че да си купуваме това което ни трябва на по нормални цени .Живи и здрави :)

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook