BMW Събор 2015 - Конкурс за външен и вътрешен вид

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: BMW Събор 2015 - Конкурс за външен и вътрешен вид

Мнение от Mollov » 30 Юни 2015, 12:27

Удължихме го, че има няколко "все още несглобени автомобила", който евентуално да включим (ако станат готови навреме).

Потребител
Аватар
Мнения: 22
Регистриран на: 15.09.2012

Re: BMW Събор 2015 - Конкурс за външен и вътрешен вид

Мнение от М'глата » 30 Юни 2015, 12:47

А иначе само показаните на първата страница автомобили ли ще подлежат на разглеждане преди допускане до конкурса или тези вече са разгледани и допуснати. По принцип следя темата и мога и сам да си отговоря , но ми се струва ,че са много малко като бройка? Дори и от "масовите" 30-ки и 36-ци май не стигат да за попълнят квотите ?

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: BMW Събор 2015 - Конкурс за външен и вътрешен вид

Мнение от Mollov » 30 Юни 2015, 12:50

На 1-ва страница се качват всички автомобили... но има още доста, които все още липсват на 1-ва страница... утре сутрин и те ще се появят :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 62
Регистриран на: 6.10.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: стоковица
Мечтае да кара: Трабант
Детайли за колата: 13ти БМВ Събор - 1 място
14ти БМВ Събор - 2 място
15ти БМВ Събор - 2 място

Re: BMW Събор 2015 - Конкурс за външен и вътрешен вид

Мнение от angrymob » 30 Юни 2015, 13:47

Здравейте многоуважаеми,

И аз искам да се включа с въпрос, като се надявам да не е било вече споменато и да съм пропуснал: Знае ли се кой ден от събора ще се провежда конкурса? Смятам, че това представлява особен интерес за хората, които не възнамеряват да присъстват всички дни. И второ: последно ще има ли промени в листа за оценяване от сегашната/миналогодишната му форма? Благодаря предварително и успех на всички.

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: BMW Събор 2015 - Конкурс за външен и вътрешен вид

Мнение от Mollov » 30 Юни 2015, 16:48

Както вече многократно бе казано, съборът като такъв ще се проведе на 18-ти юли... така конкурса логично ще се случи също на 18-ти юли.

Промени по конкурсният лист има, вече направени, като ще се случат още 2-3 дребни корекции... в основната си част ще бъде това, което е на 1-ва страница.

Потребител
Аватар
Мнения: 19
Регистриран на: 5.10.2008
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: гумите да пушат...

Re: BMW Събор 2015 - Конкурс за външен и вътрешен вид

Мнение от cross » 01 Юли 2015, 20:17

Mollov написа:Удължихме го, че има няколко "все още несглобени автомобила", който евентуално да включим (ако станат готови навреме).


Здравейте. Това означава ли, че срокът е удължен за някои "специални" автомобили/колеги и, че ако те бяха вече готови, срокът нямаше да бъде така удължен?
Благодаря.

Поздрави.
Sachs - Torque is nothing without a clutch !

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: BMW Събор 2015 - Конкурс за външен и вътрешен вид

Мнение от Mollov » 01 Юли 2015, 21:21

Не сме го направили заради "специални хора", а по-скоро с идеята да има максимално много хубави автомобили, които да участват във финалното отсяване :) Така или иначе почти всички влезнаха в "старият период" до 30-ти юни.

Не търси под вола теле... :)


Аватар
Мнения: 12
Регистриран на: 5.12.2012
Пол: Мъж

Re: BMW Събор 2015 - Конкурс за външен и вътрешен вид

Мнение от Motorclubsport » 01 Юли 2015, 22:59

А кога ще се появят останалите автомобили?

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: BMW Събор 2015 - Конкурс за външен и вътрешен вид

Мнение от Mollov » 02 Юли 2015, 8:44

Днес и утре ще качим записаните до момента... през следващите дни регулярно ще се появяват и останалите заявки, до понеделник включително.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 183
Регистриран на: 31.01.2010
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: G30 540xD M

Re: BMW Събор 2015 - Конкурс за външен и вътрешен вид

Мнение от Soultaker » 02 Юли 2015, 10:12

Интересът за участие става все по-слаб. Като гледам няма да се запълнят дори минималните квоти за отделните категории от 5 автомобила. Причините за това са явни.
Като за начало, не се пишат наградите от самият конкурс. Те стават ясни на място, като по-голяма част от тях са химикалки и тефтери. Аз самият, не участвам заради някаква награда, но ви гарантирам, че популярността ще скочи до тавана. За мен не е проблем, че ще дам 200-300лв пастиране на цялата кола и накрая ще получа 2 плаката и шапка, но за много други хора е демотивация. Да не говорим, че все стават драми и скандали всяка година и напрактика много участници от минали години все повече се отказват. Стискам палци да се позапълнят местата :)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2386
Регистриран на: 9.06.2005
Кара: 518
Мечтае да кара: БМВ с кожен салон

Re: BMW Събор 2015 - Конкурс за външен и вътрешен вид

Мнение от ЗАЯДЛИВ ЗМЕЙ » 02 Юли 2015, 10:24

От това което съм забелязал:

Винаги има недоволни и недооценени подобаващо.
Наградите са били различни за категориите , особено ако някой спонсор реши да спонсорира само определена серия- на един окачване на друг масла на трети списание от миналата година .
Подготовката на колата няма как да се покрие от наградата , но поне вече има купи и тн , преди имаше само Грамоти написани на ръка.
Желаещи има много , друг е въпроса че за всеки неговото гардже си е най-хубавото .общо взето каквото си го направим такова ще е .
Лъскайте колите и ги пазете , време не остана.
Изображение
М50B20 - Ни на баир ме радва , ни в завой ме плаши!

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: BMW Събор 2015 - Конкурс за външен и вътрешен вид

Мнение от Mollov » 02 Юли 2015, 10:25

По принцип съм на мнение, че участието в този конкурс не би трябвало да се прави заради наградите, но хора има всякакви... тази година можеш да си сигурен, че наградите няма да са "химикалки и тефтери", но не могат да бъдат обявени все още, защото продължаваме да сме в разговори със спонсорите ;)

Със сигурност няма да се запълнят всички квоти, но идеята ни съвсем не е и такава - искаме на събора да се покажат наистина хубави екземпляри, а не просто да запълваме квоти ;)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 657
Регистриран на: 9.06.2008

Re: BMW Събор 2015 - Конкурс за външен и вътрешен вид

Мнение от Koliu » 02 Юли 2015, 17:44

Иначе гледам, много "карбон" в тия коли бе... Трябва давате точки, ако някоя кола НЕ Е с "карбон" в интериора :lol:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 542
Регистриран на: 24.09.2007
Местоположение: Кюстендил
Пол: Мъж
Кара: Е36 320

Re: BMW Събор 2015 - Конкурс за външен и вътрешен вид

Мнение от belial » 02 Юли 2015, 19:01

Koliu написа:Иначе гледам, много "карбон" в тия коли бе... Трябва давате точки, ако някоя кола НЕ Е с "карбон" в интериора :lol:

Само в една кола видях карбоново фолио и то е само капак на пепелник. На останалите 3 коли карбона си е истински.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 331
Регистриран на: 10.11.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 2006 330xd, 2008 A8 4.2tdi
Мечтае да кара: WBS

Re: BMW Събор 2015 - Конкурс за външен и вътрешен вид

Мнение от Brat mu » 02 Юли 2015, 19:48

Soultaker написа:Интересът за участие става все по-слаб. Като гледам няма да се запълнят дори минималните квоти за отделните категории от 5 автомобила. Причините за това са явни.
Като за начало, не се пишат наградите от самият конкурс. Те стават ясни на място, като по-голяма част от тях са химикалки и тефтери. Аз самият, не участвам заради някаква награда, но ви гарантирам, че популярността ще скочи до тавана. За мен не е проблем, че ще дам 200-300лв пастиране на цялата кола и накрая ще получа 2 плаката и шапка, но за много други хора е демотивация. Да не говорим, че все стават драми и скандали всяка година и напрактика много участници от минали години все повече се отказват. Стискам палци да се позапълнят местата :)


Драми и скандали винаги ще има! Хора всякакви! Но, да ми кажеш, че ще се запишеш в конкурс за външен вид заради награда е смешно. Самият вид на колата ти трябва да е достатъчна награда. Нещо се забравя идеята на всичко.
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook