BMW E90 светлини

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 39
Регистриран на: 10.08.2014

BMW E90 светлини

Мнение от kochev » 06 Юли 2015, 14:54

Привет,

имам БМВ е90 2006 година с проблем с регулирането на фаровете (нормални фарове без ксенон и angel eyes). Фаровете ми в момента са фиксирани и не могат да се местят. Предполагам е изгорял някакъв модул. Също така имам проблем с аудиото. Колоните от шофьорската страна прекъсват и установих че има някакви проблеми с кабелите на вратата. Кой сервиз буихте ми препоръчали в София в който са се доказали в отсраняването на подобни проблеми.

След като оправя горните проблеми със светлините мисля да сложа ксенон комплект с лупи и angel eyes. За съжаление по бг сайтовете попадам на някакви некачествени и не искам да тормозя другите шофьори с гаден ксенон. Бухте ли ми препоръчали магазин или тунинг сервиз където предлагат качествени комплекти съвместими с този модел.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 480
Регистриран на: 15.01.2012
Пол: Мъж

Re: BMW E90 светлини

Мнение от Benord » 06 Юли 2015, 18:04

Така и така ще даваш парите,а няма да го правиш сам,намери си БМВ сервиза до Вас.Ще е оригинално,скъпо и с гаранция. Един съвет,ако може, е да го продадеш и да си купиш на лизинг най-новият модел.Изглежда скъпо и невероятно,но е изгодно и нехабящо време и нерви.

Потребител
Аватар
Мнения: 39
Регистриран на: 10.08.2014

Re: BMW E90 светлини

Мнение от kochev » 10 Юли 2015, 10:37

Ако живеехме в едни по-хубави времена, в една по-хубава държава където хората с професия като моята стават милионери с честен труд за 4-5 години щях да си купя и най-новата м4. За съжаление все още съм тук. А разликата между това да дам 700-1000 лв за малък ремонт на жички и слагане на хубав ксенон с лупи и чисто ново f30 за 90 хил лв мисля че няма какво да се коментира. :)

Потребител
Аватар
Мнения: 39
Регистриран на: 10.08.2014

Re: BMW E90 светлини

Мнение от kochev » 28 Авг 2015, 9:33

Оказа се че проблемът е в моторчето, което регулира единия фар. В официалните сервизи естествено излиза че трябва да се смени целия фар, но моторчето са намира в наличност и като част. Можете ли да препоръчате някой в София или Пловдив който може да го смени?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 507
Регистриран на: 11.10.2010
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Е39 M52B20 TU
Мечтае да кара: Е39 M5

Re: BMW E90 светлини

Мнение от Zlatiyan_Genchev » 05 Сеп 2015, 14:26

За Пловдив - Васко, зад линиите между 2-та прелеза на 6-ти септември и бул. Свобода попитай го, ще ти свърши работа ;)

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook