Качествени сервизи Стара Загора БМВ

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 65
Регистриран на: 20.01.2015
Пол: Мъж
Кара: F25 LCI 2.8 D

Качествени сервизи Стара Загора БМВ

Мнение от chippen » 28 Юли 2015, 10:55

Здравейте Предстои ми днес диагностика на БМВ , интересува ме в ст загора къде може да ти обърне някой внимание с качествена диагностика в сервиз Направена както трябва и надеждно а не през пръсти... Търсих доста не намерих тема добра Очаквам отзиви

Потребител
Аватар
Мнения: 11
Регистриран на: 13.07.2015
Пол: Мъж

Re: Качествени сервизи Стара Загора БМВ

Мнение от ТTsekov » 12 Авг 2015, 15:49

И аз се интересувам от добър сервиз в Стара Загора, ще ходя да гледам едно е46 и искам да го диагностицират, цената на услугата е без значение. За оторизирания сервиз на БМВ (м-кар) четох доста противоречиви мнения, поне от към диагностика няма ли да свършат работа?

Потребител
Аватар
Мнения: 26
Регистриран на: 26.01.2014
Пол: Мъж

Re: Качествени сервизи Стара Загора БМВ

Мнение от windmaster » 13 Авг 2015, 10:12

чувал съм за сервиз пионер че били много добри, но не ги знам къде са. В интерес на истината и аз ги търся!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 239
Регистриран на: 13.10.2009
Местоположение: Чирпан / Синеморец
Пол: Мъж
Кара: квоту има
Мечтае да кара: По пътища и с евтина нафта

Re: Качествени сервизи Стара Загора БМВ

Мнение от c7aH4eB » 24 Авг 2015, 16:06

windmaster написа:чувал съм за сервиз пионер че били много добри, но не ги знам къде са. В интерес на истината и аз ги търся!

Тея освен за музика за друго не ги търси, на един приятел добре, че само за аларма си остави колата и те си оставиха ръцете, вместо към мигачите индикацията я вързаха към фаровете, цялата кола като отключва заключва мига цялата, като дискотека + няколко пъти си мига ейтака от нищото, то табла, то габарити, всичко, даже му изгориха единия габарит и го накараха да си плати нов, нестига, че за всичко им наброи една камара пари уш и за изработка на още един ключ. Има един сервиз на околовръсното точно, където свърша улицата на руския пазар, имаше една голяма табета на Тотал Куартс можеш да се консултираш с тях :yes:
Изображение

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook