Дайте акъл за Underbody sealer

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 55
Регистриран на: 19.01.2010

Дайте акъл за Underbody sealer

Мнение от M17cH » 22 Окт 2015, 23:07

Привет колеги!

Заканил съм се скоро да нацапам колата отдолу, ей тъй превантивно, има тук таме някоя повърхностна ръжда, която ще я премахна. Също и отпред праговете са започнали да ръждясват, тоя уикенд ще се занимавам с преобразуватели и праймъри (купил съм Deox Gel и Electrox цинков праймер на Bilt Hamber) та се надявам да се сведе до минимум, и въпроса е отгоре с какво да мацам? :lol:

Иска ми се да е нещо еластично, че да запечатам по-трайно пода. За сега съм се насочил към Hammerite sealer, уж зяпам доста хора го ползват, но също и толкова не са доволни от него. Проблема ми е че нямам пистолет и условия, ще трябва да е или с четка или спрей... :)

Благодаря! :wave:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 783
Регистриран на: 11.10.2012
Пол: Мъж
Кара: e92, f30
Мечтае да кара: M4

Re: Дайте акъл за Underbody sealer

Мнение от expl0de » 23 Окт 2015, 7:21

И да го мацаш за няколко месеца пада. Аз май най съм доволен от цинковите спрейове върху проблемното място . Аз не махам оригиналното покритие, понеже е много трайно и върху него нищо не хваща като хорта.
Сега се сетих, пробвай пласти дип, върху лака седи година без проблем и е много еластичен.
Последна промяна expl0de на 23 Окт 2015, 13:11, променена общо 1 път

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 55
Регистриран на: 19.01.2010

Re: Дайте акъл за Underbody sealer

Мнение от M17cH » 26 Окт 2015, 13:15

Ами няколко месеца зимата да издържи - добре ще е.

Купих Hammerite Underbody sealer, спрей... ще го видим колко предпазва и как стои :)

Мерси за инфото :bchug:

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook