Сервиз на който му се занимава

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 6.03.2016
Пол: Мъж

Сервиз на който му се занимава

Мнение от alexp1559 » 06 Мар 2016, 19:11

Здравейте :)

Това ми е първия пост тук и се надявам да няма много хеит .

Имам BMW E36 316i омрелец от всяка страна и го бях купил още когато работех като доставчик и ми беше достатъчен но тъи като ме повишиха в работата и вече имам малко повече време и пари както и че желанието ми да си работя по колата ми се върна сега въпроса е кой сервиз .

Вече ходих до няколко сервиза които знаех че са добри и хората които са ходили са останали доволни но като говорех с тях нямат интерес да се впускат в приклучения и искат само лесни работи които саа правели без брой пъти и не им се занимава за нещата които аз бих искал да направя но нито имам опита, пълното знание или инструменти за да направя всичко сам .

Има някои модофикации които всички казват че не е добре да се правят защото имат много минуси но на мен ми харесват и бих искал например за момента да си заваря диферинцяла и стига да се направи добре, да не съм с много лепкави задни гуми или много да я насилвам няма да се счупи заварката но никой не иска да го направи .

Ако можете да ми препоръчате някой сервиз където няма да кажат "За какво ще го правиш ? , Аз няма такова нещо да правя. или Абе сам се оправяи .

По възможност цените да не са космически и ако има как защото на някой места не дават да седиш и да гледаш какво по точно се прави но аз искам да се науча малко по малко и ако мога и аз да се включа в работата .

Сори ако има правописни грешки и тем подобни :D

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook