BMW Събор 2016 - Конкурс за външен и вътрешен вид

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: BMW Събор 2016 - Конкурс за външен и вътрешен вид

Мнение от Mollov » 04 Май 2016, 20:43

valvolin написа:Да попитам (понеже съм потърпевш :) ) за категория "Х" нищо не се споменава...Няма необходимият минимум ли за категорията?


Само два Х-са се записаха... дори 3 да бяха, пак щеше да е малко на кантар работата, че гоним минимум 4 коли :)

Потребител
Аватар
Мнения: 20
Регистриран на: 30.06.2008

Re: BMW Събор 2016 - Конкурс за външен и вътрешен вид

Мнение от valvolin » 04 Май 2016, 21:02

Поне VIP вход ще има ли отново,или организацията ще е различна от предишните години?

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: BMW Събор 2016 - Конкурс за външен и вътрешен вид

Мнение от Mollov » 04 Май 2016, 21:53

За VIP-а не мога да ти кажа в момента, за по-лесно пиши в основната тема за събора... :)



Разпратени са мейлите към финалистите, които ще участват на събора. Ако някой не е получил такъв мейл, моля да ми сигнализира веднага!

Потребител
Аватар
Мнения: 8
Регистриран на: 25.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E93

Re: BMW Събор 2016 - Конкурс за външен и вътрешен вид

Мнение от nastybg » 05 Май 2016, 22:35

Mollov написа:
v3n0m написа: Но в крайна сметка не отиваме заради конкурса а заради самият събор нали така :bchug:


Това ако беше масовото отношение - тоя конкурс щеше да е нещо много по-велико... и приятно за изпълнение, гледане и участване... ;)

Идеята е фенщината по автомобилите, не е до награди. Ето моята кола не се класира за конкура, това не значи, че ще спра да се грижа за нея и не попречи вчера да си поиграя с бърсането на двигателя и днес да се пастира цялостно. Огромни благодарности за пастирането на колега ShoxXx. Също така предлагам правото за участието в конкурса да се случва през година, примерно. Не го казвам, защото не съм избран за финала, а защото смятам, че трябва да има разнообразие. За мен лично спрямо миналогодишния събор в повечето класове колите се припокриват :) Успешен събор на всички и безаварийно :)

Sent from my iPhone
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
---Alfa 147 1.9JTD---Fiat Coupe 2.0 16V EX---Alfa GT 1.9 JTDm EX---BMW E90ex-----now E93 again Powered by DSC Performance

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: BMW Събор 2016 - Конкурс за външен и вътрешен вид

Мнение от Mollov » 05 Май 2016, 23:25

Ако трябва да си говорим какво трябва да се направи, че да стане както трябва конкурса, първо трябва да почнем от реално визуално преглеждане на автомобилите, не само по снимки... за които снимки пада голямо молене и обяснения защо искаме толкова детайлни снимки и т.н...:)

Имахме идея на регионално ниво хора от региона да ходят на визуален оглед на регистрираните за участие коли, ама.... за тая година, поне, това беше доста смела идея... занапред кой знае... ако се прави конкурс може би и това ще е възможно... :)

Варианта класиралите се поне на 1-во място в раздела си да не участват през следващата година го мислехме, но след като тази година гласуването ще е от публиката, миналогодишните победители реално не са сигурни и за тази година :)

Ще видим... важното е да има фенове, като теб, заради които да си струва да се прави тая цялата занимавка... :)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6156
Регистриран на: 14.06.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби
Мечтае да кара: Нещо с S мотор
Детайли за колата: N52B25

Re: BMW Събор 2016 - Конкурс за външен и вътрешен вид

Мнение от Gqbriel » 06 Май 2016, 0:15

nastybg написа:
Mollov написа:
v3n0m написа: Но в крайна сметка не отиваме заради конкурса а заради самият събор нали така :bchug:


Това ако беше масовото отношение - тоя конкурс щеше да е нещо много по-велико... и приятно за изпълнение, гледане и участване... ;)

Идеята е фенщината по автомобилите, не е до награди. Ето моята кола не се класира за конкура, това не значи, че ще спра да се грижа за нея и не попречи вчера да си поиграя с бърсането на двигателя и днес да се пастира цялостно. Огромни благодарности за пастирането на колега ShoxXx. Също така предлагам правото за участието в конкурса да се случва през година, примерно. Не го казвам, защото не съм избран за финала, а защото смятам, че трябва да има разнообразие. За мен лично спрямо миналогодишния събор в повечето класове колите се припокриват :) Успешен събор на всички и безаварийно :)



Това ако беше масовото отношение - тоя конкурс щеше да е нещо много по-велико...
едното няма общо с другото,всеки участник в този конкурс по един или друг начин иска нещо да се покаже,познавайки почти всички собственици от няколко категории мога да ти кажа,че те отиват заради идеята на събора,не за конкурса ,защото пастирането им е най-евтиното нещо с което си поддържат колите ..

Идеята е фенщината по автомобилите, не е до награди
- надявам се всички да мислят така,НО уви когато има реални оценки на живо само мрънкане,така че това е пряко към участниците и се надявам все повече да го разберат

Също така предлагам правото за участието в конкурса да се случва през година, примерно.
- А ако има подобрения колата,аз също на това мнение НО само ако колата е същата..

За мен лично спрямо миналогодишния събор в повечето класове колите се припокриват :)
- А защо никой друг не участва?Крият си колите а фейсбук пълен с позьорщина - ей това не разбирам :dunno:
bgpavlp написа:Ремапа е като морския пясък на Приморско, влезнели един път в г..а, чистене няма :D .
Сложиш ли един път ремап, после не ти се иска да го махаш.
екс:М47/м47Н/Н52б30/м52б28/н52б5

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: BMW Събор 2016 - Конкурс за външен и вътрешен вид

Мнение от Top Gun Maverick » 07 Май 2016, 16:50

Аз пък ще ви кажа големия минус на гласуванията с входните билетчета от тази година. Имаше хора, които просто събираха билетчета от всевъзможни посетители за да си изтикат по-напред каляските в класациите. :mhihi: Получава се нещо като с лайковете във фейсбоклука. :shock: :mhihi:
Казвам го само информативно, иначе конкурсите за всякакъв вид отдавна не ме интересуват и съм си казвал мнението, че по-добре да ги няма, при това обяснено подробно.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 181
Регистриран на: 26.03.2014
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F34 LCI
Мечтае да кара: същото
Детайли за колата: Estriol blue

Re: BMW Събор 2016 - Конкурс за външен и вътрешен вид

Мнение от Meidana » 07 Май 2016, 17:18

Сега разбирам защо ни взеха билетите на входа.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6156
Регистриран на: 14.06.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби
Мечтае да кара: Нещо с S мотор
Детайли за колата: N52B25

Re: BMW Събор 2016 - Конкурс за външен и вътрешен вид

Мнение от Gqbriel » 07 Май 2016, 17:29

Meidana написа:Сега разбирам защо ни взеха билетите на входа.

А дано разбираш ама надали...кои билети са ти събирали..купени преди събора или на самия вход?



Top Gun Maverick написа:Аз пък ще ви кажа големия минус на гласуванията с входните билетчета от тази година. Имаше хора, които просто събираха билетчета от всевъзможни посетители за да си изтикат по-напред каляските в класациите. :mhihi: Получава се нещо като с лайковете във фейсбоклука. :shock: :mhihi:
Казвам го само информативно, иначе конкурсите за всякакъв вид отдавна не ме интересуват и съм си казвал мнението, че по-добре да ги няма, при това обяснено подробно.


Айде пак организаторите ли са виновни :banghead: :banghead: ...на вас няма угодия,отвори си тема и АКО МОЖЕШ ДА ДОКАЖЕШ поименно ,кой го е правил го изтупай на първия ред да си види сеира,защото ако и тази година се оплачат участниците (както един вече го направи ,че не бил избран - еми сори ама такъв е света не може всички на първия ред) ,че ЖУРИ не им е оценило колите и ПАК не са спечелили ,явно наистина в България не може да има конкурс за външен вид (тази година си беше за външен вид ,защото хората гледаха пре достатъчно)


Може би малкия минус бе пропуска на тези на входа,че не на всички са обяснили какво да правят и това,че събирането на гласовете не беше около самите коли - но всичко останало ,мисля,че беше на ниво ...
bgpavlp написа:Ремапа е като морския пясък на Приморско, влезнели един път в г..а, чистене няма :D .
Сложиш ли един път ремап, после не ти се иска да го махаш.
екс:М47/м47Н/Н52б30/м52б28/н52б5

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4521
Регистриран на: 5.04.2005
Местоположение: Пловдив

Re: BMW Събор 2016 - Конкурс за външен и вътрешен вид

Мнение от MaXimal » 07 Май 2016, 17:48

Нямам големи наблюдения над конкурса като цяло, но наистина беше малко дезинформирано за гласуването, аз чак накрая разбрах, че се гласува с билета. Може би на самия билет трябваше да бъде описано, че може да се гласува с тях?

Надявам се догодина конкурсът да е още по-добре и да има повече желаещи за него. Също така ще е хубаво журито да мине и да огледа автомобилите преди да се наредят, защото имаше доста автомобили с щети по тях и участваха в конкурс за красота, което според мен не е редно.

Също така май имаше една "М-ка", която май не беше М-ка :D

Иначе хвалба за колегата Моллов, който се занимава с конкурса, единственото което не ми изглеждаше на място беше алеята на еволюцията, което според мен трябваше да бъде на по-видно място за да може да стане като лице за пред медиите.
Изображение

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: BMW Събор 2016 - Конкурс за външен и вътрешен вид

Мнение от Top Gun Maverick » 07 Май 2016, 18:34

Gqbriel написа:Айде пак организаторите ли са виновни :banghead: :banghead: ...на вас няма угодия,отвори си тема и АКО МОЖЕШ ДА ДОКАЖЕШ поименно ,кой го е правил го изтупай на първия ред да си види сеира,защото ако и тази година се оплачат участниците

Нещо не ме разбра. Мен НЕ МЕ ВЪЛНУВА изобщо конкурса за външен вид и ти казах, че мнението ми отдавна е, че е по-добре да го няма. Нито съм се оплаквал от нещо, каму ли от организаторите. Просто казах къде видях проблем, който не е бил преценен според мен. Кой е и кой не е все тая защото аз може да знам примерно един конкретен, но къде е гаранцията, че няма и други? Отделно аз не искам някой да лъсва тук, а да се види въпросния проблем или вратичка АКО някой го вълнуват тези конкурси и именно защото мен не ме вълнуват, затова и не съм аз човека да разкривам каквото и да е. Надявам се ме разбра. :yes:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

Потребител
Аватар
Мнения: 30
Регистриран на: 3.10.2015
Местоположение: stara zagora
Пол: Мъж
Кара: E36

Re: BMW Събор 2016 - Конкурс за външен и вътрешен вид

Мнение от stekata » 07 Май 2016, 19:10

Аз пък за първи път бях на официален бмв събор и много ми хареса меко казано :) според мен всичко беше на ниво а иначе най ми хареса червената E36-ца :bchug:

Потребител
Аватар
Мнения: 12
Регистриран на: 2.05.2016
Местоположение: Varna
Пол: Мъж
Кара: e36 IS
Детайли за колата: e36 318IS

Re: BMW Събор 2016 - Конкурс за външен и вътрешен вид

Мнение от Dobri-To » 07 Май 2016, 19:59

Искам да поздравя г-н Ростислав Петров и неговото BMW E46 Комби макар и на ПАТЕРИЦА да спечели второ място.Този автомобил дори не заслужаваше да бъде допискан !!! Добре ,че имаше много повече познати да гласуват за неговото ГРОЗНО BMW !!!!! :ranting: :ranting: :ranting:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 181
Регистриран на: 26.03.2014
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F34 LCI
Мечтае да кара: същото
Детайли за колата: Estriol blue

Re: BMW Събор 2016 - Конкурс за външен и вътрешен вид

Мнение от Meidana » 07 Май 2016, 20:47

Gqbriel написа:
Meidana написа:Сега разбирам защо ни взеха билетите на входа.

А дано разбираш ама надали...кои билети са ти събирали..купени преди събора или на самия вход?

Купени преди събора от омв. Жена ми даже попита няма ли да ни бъдат върнати, но момичето се направи че не чува а едно момче каза че ако излизаме ще ни слагат печати. Не че е проблем, нито билетите ми трябват, нито конкурса ме интересува. Просто споделям да знаете :yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 73
Регистриран на: 10.12.2010
Местоположение: в кучешката колибка
Кара: таралясник

Re: BMW Събор 2016 - Конкурс за външен и вътрешен вид

Мнение от Pisobella » 07 Май 2016, 21:05

Специално за гласуването - наистина е идея да беше описано с няколко думи отзад на самия билет или поне да имаше инфо някъде.
На входа никой не обясни за гласуването и конкурса (ние дойдохме към 1). Около колите нямаше инфо КЪДЕ да гласуваш за тях и че изобщо трябва да гласуваш.
Нямаше да е зле, около конкурсните коли, да имаше примерно 3 транспаранта с обяснение как и къде да си дадеш гласа. И с няколко химикалки на въженце :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Чудихме му се много какво е това поле "Име и фамилия" .... ако нямах реално някакво инфо от тук, за да вържа 2 и 2 ...
Изображение
Аз умирам и светло се раждам ... за всяка спам тема!!! xD
click me !!! ---> http://z0r.de/63

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook