Усмивката на Гери!

Това е главният форум за дискусия на автомобилите с марка BMW и всичко друго от автомобилния свят, свързано с тях.

Модератор: Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 48
Регистриран на: 1.12.2015
Местоположение: Varna
Пол: Мъж
Кара: BMW E39 530D

Re: Усмивката на Гери!

Мнение от Nikito 7301 » 09 Май 2016, 21:15

Здравейте колеги не искам да упреквам никой или нещо но на мен ми стана много жално.Как не се е събрала сумата от този събор от толкова много хора.Това не го разбирам .Как може да дадеш сумати и пари да отидеш на събора .Да дадеш доста пари за бира и за хапване .А да не отделиш дори и пет лева за каузата да направиш едно дете и неговите родители щастливи.Аз може и да съм с определен бюджет да съм на събора .Но съм се лишил от една бира или от един бургер.Но въпреки всичко съм дал нещо и то не стотинки .Мисля че това събитие беше много добре и да се помогне на това дете.Жалко много жалко че не се е събрала сумата за това момиченце.Направо ме боли от това.Нямаше нито да забогатеем или да обеднеем толкова много ако бяхме пуснали всички по 5-10-15 лева.Но за жалост това е Българещината да мислим само за нас и да си казваме защо да давам като мога да ги дам за друго например за(бира ,бургери и така нататък.Пак казвам извинявам се и не искам да засегна никой .Това е мое мислене .Искам само да кажа ако все пак някой се почуства неудобно или засегнат не си го изкарвайте на мен .А помогнете на това момиченце.Защото нищо не се знае на този свят кое как ще се завърти .Казвам го от личен опит.Иначе събитието беше доста добре и много ми напълни душата. :bchug: :bchug:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3724
Регистриран на: 27.01.2010
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: Tesla Y

Re: Усмивката на Гери!

Мнение от adovet » 09 Май 2016, 21:23

В крайна сметка колко събрахме

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 344
Регистриран на: 25.04.2007
Местоположение: Plovdiv

Re: Усмивката на Гери!

Мнение от koko29 » 09 Май 2016, 21:28

Хора.... в такива моменти искам да бъда деликатен, но не мога! Регистриран съм в този форум от 10 години, но не бях влизал от години. Не бях влизал защото много ме дразниха хора, които са големи и кисели гъзари зад клавиатурата или зад волана на БМВ-то купено с кредит! Скоро реших да почета какво се случва, като смятах, че нещо се е променило, но явно не е! Как може да всеки от Вас да дава по маса пара месечено за гориво, цигари, жени и купчина глупости, а да не можете да отделите по 5-10 лв. за човек, който иска да спаси детето си, да отделите цената на едно кафе, за да може едно малко момиче да сбъдне мечтата си и да ходи! Наистина си заслужаваме приказките, че всички каращи тази марка сме цървули! Айде да Ви видя сега какви мъже сте и колко от Вас ще качат платежно с преведена сума за Гери....... колко, а?!? Или повечето от Вас са дали пари в канчето на събора?!? LiTtLeRoCk е прав, пасмина сме и мислим само как да спестим 5-те си лева и да забогатеем с тях, без да се замисляме, че утре ние и нашите деца може да са на мястото на Гери! Извинявам се на тези, които са отделили от залъка си, за да помогнат. Аз ще започна пръв!
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Потребител
Аватар
Мнения: 48
Регистриран на: 1.12.2015
Местоположение: Varna
Пол: Мъж
Кара: BMW E39 530D

Re: Усмивката на Гери!

Мнение от Nikito 7301 » 09 Май 2016, 21:37

koko29 написа:Хора.... в такива моменти искам да бъда деликатен, но не мога! Регистриран съм в този форум от 10 години, но не бях влизал от години. Не бях влизал защото много ме дразниха хора, които са големи и кисели гъзари зад клавиатурата или зад волана на БМВ-то купено с кредит! Скоро реших да почета какво се случва, като смятах, че нещо се е променило, но явно не е! Как може да всеки от Вас да дава по маса пара месечено за гориво, цигари, жени и купчина глупости, а да не можете да отделите по 5-10 лв. за човек, който иска да спаси детето си, да отделите цената на едно кафе, за да може едно малко момиче да сбъдне мечтата си и да ходи! Наистина си заслужаваме приказките, че всички каращи тази марка сме цървули! Айде да Ви видя сега какви мъже сте и колко от Вас ще качат платежно с преведена сума за Гери....... колко, а?!? Или повечето от Вас са дали пари в канчето на събора?!? LiTtLeRoCk е прав, пасмина сме и мислим само как да спестим 5-те си лева и да забогатеем с тях, без да се замисляме, че утре ние и нашите деца може да са на мястото на Гери! Извинявам се на тези, които са отделили от залъка си, за да помогнат. Аз ще започна пръв!

Колега подкрепям те в това .Макар да съм оставил 20 лева на събора .Края на месеца ще дам още 20 лева.и ще сложа и аз бележката от превода.Макар че не знам как се качват снимки.Колега ако не се справя със снимките мога ли да поискам помощ. :bchug:

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Усмивката на Гери!

Мнение от LiTtLeRoCk » 09 Май 2016, 22:40

adovet написа:В крайна сметка колко събрахме

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Всеки месец ще пиша събраната до момента сума.Като му дойде времето ще разберете.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 75
Регистриран на: 12.03.2014
Кара: F10 530d
Мечтае да кара: само по хубави пътища

Re: Усмивката на Гери!

Мнение от hahohi » 10 Май 2016, 11:59

Nikito 7301 написа:Здравейте колеги не искам да упреквам никой или нещо но на мен ми стана много жално.Как не се е събрала сумата от този събор от толкова много хора.Това не го разбирам .Как може да дадеш сумати и пари да отидеш на събора .Да дадеш доста пари за бира и за хапване .А да не отделиш дори и пет лева за каузата да направиш едно дете и неговите родители щастливи.Аз може и да съм с определен бюджет да съм на събора .Но съм се лишил от една бира или от един бургер.Но въпреки всичко съм дал нещо и то не стотинки .Мисля че това събитие беше много добре и да се помогне на това дете.Жалко много жалко че не се е събрала сумата за това момиченце.Направо ме боли от това.Нямаше нито да забогатеем или да обеднеем толкова много ако бяхме пуснали всички по 5-10-15 лева.Но за жалост това е Българещината да мислим само за нас и да си казваме защо да давам като мога да ги дам за друго например за(бира ,бургери и така нататък.Пак казвам извинявам се и не искам да засегна никой .Това е мое мислене .Искам само да кажа ако все пак някой се почуства неудобно или засегнат не си го изкарвайте на мен .А помогнете на това момиченце.Защото нищо не се знае на този свят кое как ще се завърти .Казвам го от личен опит.Иначе събитието беше доста добре и много ми напълни душата. :bchug: :bchug:


Още когато прочетох реших да помогна и аз, макар и не с много, но все пак е нещо..
За жалост не можах да присъствам на събора иначе и там щях да пусна в кутията...
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 774
Регистриран на: 6.01.2013
Пол: Мъж
Кара: E91 325d
Мечтае да кара: отново E36 318is

Re: Усмивката на Гери!

Мнение от k.milanov » 11 Май 2016, 18:25

Не знам как при положение, че дойдоха толкова много хора със собствените си коли от всички краища на страната не събрахме половината поне пари.
Не мога да си представя, че толкова хора отделиха дву ако не и трицифрена сума за гориво, храна, билет и тн. и накрая нямат да дадат 2-5-10лв.
Не може на 50метра от урната да се продава скапана лаваца за 2+лв кафенцето и да го набиват на поразия, а да не могат да ги дадат тия 2 лева, за една добра кауза. :banghead:

Аз и приятелката ми дадохме по 10лв., а не сме хора с кой знае какви доходи, но като е за добра кауза и се организира от доверени хора, а именно клуба а не някой фонд нещо там да изчезнат парите.

Здраве да е, надявам се все пак да се изнамерят паричките, има още толкова бмв събития тази година, макар и не толкова мащабни надявам се на всяко да се събират е46 сбирка, е36 сбирка, къп - мъп и тн.


Тайничко се надявах, толквоа хора по моя преценка поне 5000+ човека имаше, тази тема да избухне след събора със БМВ СЪБОР 2016 събра средствата, но уви не стана.


Продължаваме напред, успех и нека семейството на детето да е силно! :yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 302
Регистриран на: 22.07.2009
Пол: Мъж
Кара: E46 320d facelift

Re: Усмивката на Гери!

Мнение от acidburn-525tds » 11 Май 2016, 19:10

k.milanov написа:Не знам как при положение, че дойдоха толкова много хора със собствените си коли от всички краища на страната не събрахме половината поне пари.
Не мога да си представя, че толкова хора отделиха дву ако не и трицифрена сума за гориво, храна, билет и тн. и накрая нямат да дадат 2-5-10лв.
Не може на 50метра от урната да се продава скапана лаваца за 2+лв кафенцето и да го набиват на поразия, а да не могат да ги дадат тия 2 лева, за една добра кауза. :banghead:

Аз и приятелката ми дадохме по 10лв., а не сме хора с кой знае какви доходи, но като е за добра кауза и се организира от доверени хора, а именно клуба а не някой фонд нещо там да изчезнат парите.

Здраве да е, надявам се все пак да се изнамерят паричките, има още толкова бмв събития тази година, макар и не толкова мащабни надявам се на всяко да се събират е46 сбирка, е36 сбирка, къп - мъп и тн.


Тайничко се надявах, толквоа хора по моя преценка поне 5000+ човека имаше, тази тема да избухне след събора със БМВ СЪБОР 2016 събра средствата, но уви не стана.


Продължаваме напред, успех и нека семейството на детето да е силно! :yes:

Напълно подкрепям!!! :clap: :clap: :clap:
Нашия край е най-отдалечения от Пловдив и съм дал 3 цифрена сума за гориво и пак отделих пари за добрата кауза.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 670
Регистриран на: 20.04.2008
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: 2008 X5 30d
Мечтае да кара: M-power

Re: Усмивката на Гери!

Мнение от doncheff » 15 Май 2016, 7:18

Абе и аз като ходих да оставям пари в шатрата на клуба, хем беше към края на шоуто и гледам няма и половината кутия напълнена. Няма хора в тая държава вече бе, само кисели гъзари с коли за десетки хиляди левове, а на едно дете да не помогнат... От едно известно време ме е срам, че съм българин, не знам за вас... :(

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: Усмивката на Гери!

Мнение от I.Voykov » 15 Май 2016, 18:49

Здравейте и от мен, съвсем скоро колегата Littlerock ще каже колко точно са събрани на събора, но Ви гарантирам, че сумата е нищожна... И на нас ни е трудно да повярваме, че от толкова много хора пуснаха няколко десетки, но фактите са си факти, и изводите са си за всеки един от нас.

Въпреки това обаче БМВ Клуб България и в частност Управителния Съвет сме твърдо решени да доведем тази кауза до успешен край като успеем да съберем цялата сума нужна за лечението на Гери !!!

В тази връзка в полза на тази кауза предстоят доста неща :

- Инициативата ще бъде популяризирана усилено във всичките ни канали за комуникация - моля и Вас да шервате постовете колкото можете повече.

- Ще бъдат направени няколко мероприятия в различни градове на България (за сега Плевен, Враца, Русе, Стара Загора и София /Пловдив вече го направиха/) в различни формати, които ще бъдат посветени на каузата на Гери и всички събрани суми ще бъдат прибавени към сметката.

- БМВ Клуб България както и УС в частност ще дарим не малка сума.

- Ще подготвим серия от рекламни материали, които да се продават с благотворителна цел

- Мислим за вариант да направим базар в които всеки от Вас да може да предлага ненужни за него части, аксесоари или друго като парите ще отиват за каузата.

Моля всички четящи това съобщение, 2лв е едно кафе, 5лв е кутия цигари, 10лв са 5 литра бензин.. за всеки това са ежедневни разходи, които не са жизнено важни. Ако се лишите от каквато и да е сума, но го направят повече хора ще успеем да сбъднем една мечта на едно дете, ще върнем пламъка в очите му, както и ще върнем надеждата на едни изстрадали родители. Моля Ви, нека помогнем на Гери да се пребори и да видим на следващия събор усмивката й карайки новото си колело!!!
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

Потребител
Аватар
Мнения: 48
Регистриран на: 1.12.2015
Местоположение: Varna
Пол: Мъж
Кара: BMW E39 530D

Re: Усмивката на Гери!

Мнение от Nikito 7301 » 15 Май 2016, 19:22

Подкрепям това за базара и още сега съм склонен да пратя едно дясно огледало за Е38.И малко части от огледала за Е39 но са от дясна дирекция.Само кажете къде да ги пратя на мен не ми трябват .Така и така ми седи това огледало и съм го пуснал даже за продажба не знам вече от колко време го продавам.Бих пратил всичко което имам .Дано с този базар се получи по добре и да се съберат повече пари.Доста добра идея е .

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Re: Усмивката на Гери!

Мнение от Maxmadness » 16 Май 2016, 0:41

I.Voykov написа:Здравейте и от мен, съвсем скоро колегата Littlerock ще каже колко точно са събрани на събора, но Ви гарантирам, че сумата е нищожна... И на нас ни е трудно да повярваме, че от толкова много хора пуснаха няколко десетки, но фактите са си факти, и изводите са си за всеки един от нас.

Въпреки това обаче БМВ Клуб България и в частност Управителния Съвет сме твърдо решени да доведем тази кауза до успешен край като успеем да съберем цялата сума нужна за лечението на Гери !!!

В тази връзка в полза на тази кауза предстоят доста неща :

- Инициативата ще бъде популяризирана усилено във всичките ни канали за комуникация - моля и Вас да шервате постовете колкото можете повече.

- Ще бъдат направени няколко мероприятия в различни градове на България (за сега Плевен, Враца, Русе, Стара Загора и София /Пловдив вече го направиха/) в различни формати, които ще бъдат посветени на каузата на Гери и всички събрани суми ще бъдат прибавени към сметката.

- БМВ Клуб България както и УС в частност ще дарим не малка сума.

- Ще подготвим серия от рекламни материали, които да се продават с благотворителна цел

- Мислим за вариант да направим базар в които всеки от Вас да може да предлага ненужни за него части, аксесоари или друго като парите ще отиват за каузата.

Моля всички четящи това съобщение, 2лв е едно кафе, 5лв е кутия цигари, 10лв са 5 литра бензин.. за всеки това са ежедневни разходи, които не са жизнено важни. Ако се лишите от каквато и да е сума, но го направят повече хора ще успеем да сбъднем една мечта на едно дете, ще върнем пламъка в очите му, както и ще върнем надеждата на едни изстрадали родители. Моля Ви, нека помогнем на Гери да се пребори и да видим на следващия събор усмивката й карайки новото си колело!!!



Чак сега виждам тази тема ... :shock: Утре ще преведа парички на тази сметка и ако там някъде на небето има господ,дано помогне на това дете !!!!!
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 290
Регистриран на: 25.06.2014
Пол: Мъж
Кара: E60 530xd

Re: Усмивката на Гери!

Мнение от themoldestone » 16 Май 2016, 7:01

Подкрепям с две ръце и с колкото парички можах тази благородна инициатива!Ако имате информация колко парички са събрани и колко остават до крайната сума, може да я обявите. Успех на Гери и на нейните родители!

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Усмивката на Гери!

Мнение от LiTtLeRoCk » 16 Май 2016, 11:43

Събраната до момента сума е, 1466.57 ст. Сумата в кутиите, която ме е срам да преброя не е включена. Кутиите ще бъдат на Е46 и Е36 сбирките. Причината да не са преброени е, че са стъклени и трябва да се счупят. Нека ги напълним и тогава преброим парите.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 668
Регистриран на: 14.12.2015
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E60 530dA
Мечтае да кара: по хубави пътища и сред културни шофьори

Re: Усмивката на Гери!

Мнение от B.Stoimenov » 16 Май 2016, 12:13

LiTtLeRoCk написа:Събраната до момента сума е, 1466.57 ст. Сумата в кутиите, която ме е срам да преброя не е включена. Кутиите ще бъдат на Е46 и Е36 сбирките. Причината да не са преброени е, че са стъклени и трябва да се счупят. Нека ги напълним и тогава преброим парите.


Направо не вярвам на очите си ... :shock: ... усещах, че е малка сумата... ма не и такава ... та то половината сума я преведохте Вие от УС на клуба ...

Дали ще има кутия на седмичните сбирки в София и другите градове ? аз днес ще запозная и колегите в офиса ... ще говоря и с всички мои близки и познати ...

Буквално съм шокиран от това число ... 5000 фена и незнам си какво ... и едва няколко ЧОВЕКА ... :banghead: :banghead:

ПредишнаСледваща

Назад към Основен Форум

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook