Усмивката на Гери!

Това е главният форум за дискусия на автомобилите с марка BMW и всичко друго от автомобилния свят, свързано с тях.

Модератор: Общи модератори

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Усмивката на Гери!

Мнение от LiTtLeRoCk » 23 Юли 2016, 3:34

Събраната сума до момента е 5491.17
Много сме далече от заветните 14 000лв, с които ще можем да изпратим Гери, на рехабилитация в чужбина!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 668
Регистриран на: 14.12.2015
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E60 530dA
Мечтае да кара: по хубави пътища и сред културни шофьори

Re: Усмивката на Гери!

Мнение от B.Stoimenov » 12 Авг 2016, 10:39

Има ли напредък ? :confused:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 774
Регистриран на: 6.01.2013
Пол: Мъж
Кара: E91 325d
Мечтае да кара: отново E36 318is

Re: Усмивката на Гери!

Мнение от k.milanov » 12 Авг 2016, 11:23

Какъв напредък да има като на Е36 събора на края на първия ден, я имаше, я нямаше 100лв в кутията :bang:


Като писах тука да направят с 1 лев повече входа (защото където 4лв. там и 5лв. и където са 8лв. за двама в колата там са и 10лв.) и да ги дарят после, никой не ме отрази :dunno: :dummy: :dunno:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 131
Регистриран на: 27.01.2011
Местоположение: Поморие
Пол: Мъж
Кара: Х5 е70 4.0d
Мечтае да кара: Валяк

Re: Усмивката на Гери!

Мнение от Niko88 » 15 Авг 2016, 1:41

Здравейте,бих искам да пратя сума по Еконт, може ли да пиша на лично за кординати ?
Изображение

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Усмивката на Гери!

Мнение от LiTtLeRoCk » 16 Авг 2016, 10:33

Събраната до момента сума е 6264.47 Като цяло нещата не се движат добре. Имахме надежди, че ще съберем по-голямата част от сумата, но....... Битката продължава.
Пари по еконт не пращайте, а причината съм я написал в самата тема.

Потребител
Аватар
Мнения: 13
Регистриран на: 24.08.2010
Местоположение: Пазарджик
Пол: Мъж
Кара: Е 46, 330 i; SLK 200 compressor
Мечтае да кара: Само БМВ, по-конкретно Z8
Детайли за колата: E 46, 330 i, седан

Re: Усмивката на Гери!

Мнение от ivan.sotirov » 23 Авг 2016, 13:20

Здравейте,

Едва днес обърнах внимание на темата. Прочетох всички постове много внимателно.
До колегата LittleRock благодаря ти за голямото сърце и всеотдайността. За мен е чест, че сме се срещали преди години, за което едва ли ще си спомниш. Беше една неделя, а аз бях издухал турбото малко преди Ст. Загора. И ти направи каквото ти беше по силите, за да ми помогнеш, без да ме познаваш, за да мога да се прибера с автомобила. Извинявам се за отклонението, но за всяка добрина трябва да се благодари.
Не искам да обвинявам, обижвам или да квалифицирам хората, кои какво кара, какво прави и/или не прави.
Аз лично имам изключително близък и скъп за мен човек, който страда от същата болест. Не в толкова тежка степен, но все пак знам за какво става въпрос от първо лице.

Към дарилите - БРАВО и едно огромно БЛАГОДАРЯ.

А към другите... същества... Ще ви призова само едно... Нека да бъдем хора и да помогнем...Дори не го правете заради Гери или родителите и, направето заради себе си, заради собственото си ЕГО. Така ще се дуете, че сте направили и нещо полезно и ще помогнете на това прекрасно слънчице да се живее, колкото е възможно по-стойностен живот. Защото със само 5-те си годинки, тя в повече човек от всички нас.

За да не пълня повече темата с излишни емоции, аз днес дарих 100 лв. До края на месеца ще се опитам да даря още. И обещавам, че всеки месец ще дарявам минимум 100 лв. до набиране на необходимата сума. Само имам молба към LittleRock да ни държи в течение как се събират парите и как върви лечението на детето. Също така, ще помоля в лично съобщение да ме уведомява, когато има нужда да се купува нещо извънредно, както беше проходилката и аксесоарите, за да мога да понагам с каквото и колкото мога.

Бедете здрави всички!

Потребител
Аватар
Мнения: 44
Регистриран на: 3.09.2014
Пол: Мъж

Re: Усмивката на Гери!

Мнение от fallenfbsd » 25 Авг 2016, 10:49

Дарих скромна сума. Дано се оправи детето.

п.п. много благородна инициатива, не съм собственик на БМВ, но чета Е90 и попаднах на това. Браво!

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6033
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

Re: Усмивката на Гери!

Мнение от B U L L I » 07 Сеп 2016, 18:08

регионална структура Стара Загора - Казанлък се включва в кампанията с 200лв.

очаквайте и прилична сума от БМВ фест 2016г. където колегите се включиха ударно,
точната сума може да я каже колегата Ицо
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Усмивката на Гери!

Мнение от LiTtLeRoCk » 18 Сеп 2016, 14:55

Напредъка на Гери, след няколко проведени рехабилитации в гр.Котел е повече от видим. Вече успява сама да кара специализирано колело, но заветната ни цел е далеч.
Благодарение на Е36 сбирката и нейните организатори са събрани 550лв. Събраната до момента сума е 7310.22


кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 150
Регистриран на: 8.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е39 525i

Re: Усмивката на Гери!

Мнение от ivo86 » 04 Окт 2016, 15:57

Малко но от сърце.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Потребител
Аватар
Мнения: 13
Регистриран на: 24.08.2010
Местоположение: Пазарджик
Пол: Мъж
Кара: Е 46, 330 i; SLK 200 compressor
Мечтае да кара: Само БМВ, по-конкретно Z8
Детайли за колата: E 46, 330 i, седан

Re: Усмивката на Гери!

Мнение от ivan.sotirov » 17 Окт 2016, 13:52

Здравейте,

Отново превод от мен от 100 лв. за Гери...

Колеги нещо темата и каузата замряха... :bang: Хайде да се раздвижим... и да подадем ръка, която да бъде несломина упора за Гери, можем го...

Това слънчице разчита и на нас...

Поздрави!

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Усмивката на Гери!

Мнение от LiTtLeRoCk » 20 Окт 2016, 19:27

Събраната до момента сума е 7543.01. Не се отказваме и продължаваме усилено напред.

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Усмивката на Гери!

Мнение от LiTtLeRoCk » 15 Ное 2016, 9:19

Искам от името на малкия ангел Гери, нейните родители и всички членове на УС, да благодаря на всички, които по един или друг начин се включиха в кампанията за набиране на средства. За пореден път показахме, че не само любовта към марката може да ни обедини! Това го доказа и кампанията, която стартирахме. Всички ние не останахме безучастни към съдбата на Гери, затова се обединихме и успяхме да съберем една добра сума, която ще помогне за продължаване лечението на Гери. За съжаление не успяхме да съберем заветните 14 000лв, с които да изпратим Гери, на рехабилитация в чужбина. За сметка на това събраните пари ще бъдат похарчени, за да не спира лечението и тук в България, което не е много евтино. За всички направени разходи по лечението на Гери, ще събираме и необходимите за това финансово отчетни документи, с които черно на бяло ще може да се види, за какво точно са похарчени парите, които всички Вие отделихте от вас, за да помогнете! Вярвам, че това няма да е последната благотворителна инициатива, която ще ни обедини, за да помогнем на хора в нужда. Още един път Ви благодаря! Събраната крайна сума е:


Събраната сума по банковата сметка, в която са преведени парите от Е36 сбирката, Е46 сбирката и на всички хора, които не останаха безучастни е 7561.31
Сумата от двете кутии, които бяха на събора, феста и други мероприятия равняваща се на 1795лв (тук влизат и 200лв които бяха пуснати в кутията от БМВ тим Стара Загора)
В сервиза на колегата Краи Аталов имаше кутия, в която бяха събрани 161.20

Разходвани пари:
Юни месец закупихме проходилка с необходимите за Гери, аксесоари за 487лв
На майката на Гери, беше диагностицирана с рак на маточната шийка. Семейството имаше по-голямата част от парите, които бяха необходими за операцията, не но им достигаха 500лв. Член на УС, лично занесе парите в блницата в гр. Плевен. Всички знаем, че Гери, има нужда мама да е жива и здрава, за да продължи с ежедневните грижите за нея. Затова бяхме длъжни да помогнем на Гери, да не остане без мама.
След като калкулираме и похарчените пари общата събрана сума е 10 004,51ст

Налична сума към дата 15.11.2016г е 9017.51

С това обявяваме края на тази благотворителна инициатива.
Благодарим на всички, които се включиха в тази благотворителна инициатива!
С уважение:

УС на БМВ Клуб България
Явор Карастоянов
Иво Войков
Мартин Христов
Красимир Ацалов
Христо Стоянов

Предишна

Назад към Основен Форум

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook