Избор на доверен сервиз

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 3
Регистриран на: 14.09.2015

Избор на доверен сервиз

Мнение от koev » 08 Авг 2016, 18:23

Здравейте!

Имам разни заведени щети по X5-цата - предимно ожулени брони и врати, както и леко сгънат калник. Заведох ги в Армеец и на място ми дадоха един списък със сервизи да си избера. Разбира се, почти никой не ми говореше нищо и просто избрах най-удобния ми като локация. Е, голяма грешка! Отивам на място в сервиза - по пода два пръста пепел, разхвъляни части навсякъде и за капак - един мухльо легнал с мазния си гащеризон в една от сервизираните коли и спи. Взех си обратно възлагателните писма и дим да ме няма. Та сега съм пред дилема - има ли читави сервизи от доверените на Армеец (най-малкото да ме посрещнат с "добър ден", а не с "ти кво искаш" и да не се налага да си пера обувките щом съм направил 10 крачки вътре).

В случая Ауто Екстрийм, поради гореизброените причини ги изключваме. Ето какво остава
(http://armeec.bg/bg/contacts/teritorial_distributions?td_categories%5B4%5D=4&region=3):

    Автосервиз Изток
    Авто Тоци
    А-Дизайн 73
    Амарант 2003
    Бранд Ауто Мобайл
    Булавто
    Вилнер
    Виск 2010
    Викингс
    Ди и Ес Сървис Груп
    Евел
    Ивал Ауто
    Кар Пейнт
    Карпласт ВМ
    Лазурит Сервиз
    Овердрайв
    Планивекс 2004
    Полмо Авто
    Сим Пет Сим
    Тат Сервиз
    ТДК 65
    Техно Kолор Груп
    Топес
    Турист Сервиз Рент-а-кар
    Унисек
    Фулда България
    Еспас Ауто
    Лъч Ауто
    Кар Рeфайн

Благодаря! :)

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 5.08.2015
Пол: Мъж

Re: Избор на доверен сервиз

Мнение от pivolei » 10 Авг 2016, 20:07

Привет, не съм ползвал нито един, но съм чел доста добри отзиви за Вилнер.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 668
Регистриран на: 14.12.2015
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E60 530dA
Мечтае да кара: по хубави пътища и сред културни шофьори

Re: Избор на доверен сервиз

Мнение от B.Stoimenov » 17 Авг 2016, 13:30

Овердрайв

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 50
Регистриран на: 24.10.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E92 335i

Re: Избор на доверен сервиз

Мнение от mak1n7osh » 29 Авг 2016, 14:22

Здравей колега.

За Овердрайв Армеец са цигани и искат колата да е застрахована за над определена сума. Преди беше над 30 хил, сега ми казаха над 50 хил.

Мойта е60-тка я препоядисаха цялата в ТДК, и съм сравнително доволен. Да речем 8 от 10. Като от завода няма как да стане, но бях сравнително доволен.

Другия сервиз за който се замислям да пробвам е Еспас Ауто, но за там нямам опит. Ако някой колега може да сподели ще съм благодарен.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 668
Регистриран на: 14.12.2015
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E60 530dA
Мечтае да кара: по хубави пътища и сред културни шофьори

Re: Избор на доверен сервиз

Мнение от B.Stoimenov » 30 Авг 2016, 11:49

mak1n7osh написа:Здравей колега.

За Овердрайв Армеец са цигани и искат колата да е застрахована за над определена сума. Преди беше над 30 хил, сега ми казаха над 50 хил.

Мойта е60-тка я препоядисаха цялата в ТДК, и съм сравнително доволен. Да речем 8 от 10. Като от завода няма как да стане, но бях сравнително доволен.

Другия сервиз за който се замислям да пробвам е Еспас Ауто, но за там нямам опит. Ако някой колега може да сподели ще съм благодарен.

Хмм ... незнаех. Добре е да се знае :) Дано не ми се налага де. .. :bchug:

Потребител
Аватар
Мнения: 39
Регистриран на: 9.07.2015
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E60 LCI 530xD

Re: Избор на доверен сервиз

Мнение от intense » 31 Авг 2016, 18:34

mak1n7osh написа:Здравей колега.

За Овердрайв Армеец са цигани и искат колата да е застрахована за над определена сума. Преди беше над 30 хил, сега ми казаха над 50 хил.

Мойта е60-тка я препоядисаха цялата в ТДК, и съм сравнително доволен. Да речем 8 от 10. Като от завода няма как да стане, но бях сравнително доволен.

Другия сервиз за който се замислям да пробвам е Еспас Ауто, но за там нямам опит. Ако някой колега може да сподели ще съм благодарен.

След като Овердрайф е в списъка с доверени сервизи, директно можеш да пуснеш жалба до КФН...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 50
Регистриран на: 24.10.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E92 335i

Re: Избор на доверен сервиз

Мнение от mak1n7osh » 31 Авг 2016, 21:39

intense написа:
mak1n7osh написа:Здравей колега.

За Овердрайв Армеец са цигани и искат колата да е застрахована за над определена сума. Преди беше над 30 хил, сега ми казаха над 50 хил.

Мойта е60-тка я препоядисаха цялата в ТДК, и съм сравнително доволен. Да речем 8 от 10. Като от завода няма как да стане, но бях сравнително доволен.

Другия сервиз за който се замислям да пробвам е Еспас Ауто, но за там нямам опит. Ако някой колега може да сподели ще съм благодарен.

След като Овердрайф е в списъка с доверени сервизи, директно можеш да пуснеш жалба до КФН...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk


Много добър съвет, мисля да го направя... мерси ! :)

Потребител
Аватар
Мнения: 39
Регистриран на: 9.07.2015
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E60 LCI 530xD

Re: Избор на доверен сервиз

Мнение от intense » 01 Сеп 2016, 15:38

Дръж ни в течение:)

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 19.08.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F10, 535i X Drive LCI

Re: Избор на доверен сервиз

Мнение от Deo_10 » 06 Юли 2017, 18:57

Да вдигна малко темата. Кажете добър доверен сервиз на Армеец за боядисване?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 70
Регистриран на: 18.05.2017
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E-klasse, BlueTec, 2017, (231 PS)

Re: Избор на доверен сервиз

Мнение от E.5KOV » 11 Юли 2017, 11:13

За избор на доверен сервиз трябва да се иска мнение от служителя на компанията или агенцията, който е сключил застраховката. Те най-добре знаят как се справят доверените им сервизи и при кои от тях се изпращат ВИП клиентите им за ремонт. Затова трябва да се работи със сериозни компании или агентства за да полагат грижи за застрахования през целия срок на полицата а не само докато приберат парите по вноската/ките...

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook