Мнения и впечатления от 16-тия Национален БМВ Събор

Тук се дискутират срещите.

Модератори: mitaka7, Общи модератори

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Мнения и впечатления от 16-тия Национален БМВ Събор

Мнение от LiTtLeRoCk » 06 Май 2017, 19:00

Отмина и поредния събор, който беше изпълнен с много емоции, хубави коли, приятели и мирис на изгорели гуми.
Искам от името на УС на БМВ Клуб България ще изкажа благодарността и признателността ни към всички момчета и момичета, които въпреки дъжда, вятъра и умората се раздадоха на 100% за да може този събор да се превърне в реалност! От ранни зори до късно вечер бяха неотменно до нас под дъжда, за да може всичко да стане така, както бе планирано. Благодарим Ви!
Искам да благодарим и на всички фенове, които не ги уплаши дъжда и отново показаха, че няма нещо, което ще ги спре, да посетят най-голямото автомобилно мепроприятие. Благодарим Ви!
Искаме да чуем вашите мнения и коментари относно изминалия събор.

снимки и видео слагайте тук
viewtopic.php?f=3&t=419924

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2807
Регистриран на: 20.03.2009
Местоположение: New Village Customs
Кара: 332mxi

Re: Мнени и впечатления от 16-тия Национален БМВ Събор

Мнение от ogata » 06 Май 2017, 19:37

Супер беше всичко с изключение на полицейската академия. За нея даже и не искам да коментирам.
Просто приемаме че е била организирана за всички присъстващи под 12 годишна възраст :mhihi:
ИзображениеИзображение
http://www.injectorite.com http://www.klimacicite.com

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3602
Регистриран на: 10.09.2008
Местоположение: Смолян
Кара: E39 530D

Re: Мнени и впечатления от 16-тия Национален БМВ Събор

Мнение от Ivo_Borisov » 06 Май 2017, 19:47

Супер беше. Даже и академията, падна много смях и емоции. Програмата също стана интересна. Браво на организаторите. С всяка година е по добър събора. :bowdown:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 213
Регистриран на: 14.04.2008
Местоположение: Bulgaria
Кара: 320i M Пакет, е39
Мечтае да кара: е39 - сбъдната

Re: Мнени и впечатления от 16-тия Национален БМВ Събор

Мнение от Lattri » 06 Май 2017, 20:40

Здравейте,

Събора беше адски приятен и забавен. Сравнявам го с 13-тия национален, който се проведе 2015 година на панаира. Тук определно нещата бяха мнооого по-добре. Не,че тогава не бяха, но тази година беше още по-добър събора.

1. Започвам с организацията. Всичко беше мноого кординирано и още от входа си личеше как момчетата работят с перфектмо темпо - сръчно и организирано вкарвайки колите адски бързо в събора без изобщо да се губи време в чакане и висене. Кетъринга беше вкусен на прилични цени за разлика от предишни години където беше малко по-скъпо. Тоалетните вместо химически бяха стандартни и то много удобни, на близо, съвсем изрядни и чистички. Много е приятно когато ходиш по нужда да не ти смърди на умряло и на тиня. Конкурсните коли, павилионите и всичко останало беше много добре подредено като с лекота се обикаляха без човек да се лута като муха без глава. Всичко си беше на правилното место и беше много лесно за достъп.

2. Шоуто. Пак имаше мноого дрифт, който беше както винаги на отлично ниво а и видяхме и нови пилоти, които се представиха блестящо. Полицейската академия беше доста интересна и забавна. Харесаха ми номерата с моторите (предното салто изпълнено от кросовите мотори) а и най-вече шофирането на две гуми от "шерифа" - неща, които до сега не бяхме виждали и много ми допаднаха. Момчето с АТВ-то и момичето(?) с мотора също бяха много добри. Представлението, беше забавно въпреки критиките и доста приятно за окото. Беше свежичко и допринесе за по-разчупената и стандартна атмосфера, която сме свикнали да виждаме на съборите. Следобедния дрифт и цветната пушилка от гумите както винаги се виждаше, чуваше, усещаше и миришеше страхотно.

3. Конкурса и награждаването. Много се радвам, че беше представено по този начин. Колите бяха вкарани в дрифт зоната и всички от публиката успяхме да видим, всяка от категориите (моделите) и техните победители. Минали години някакси като, че ли не се даваше толкова видимост на победителите докато тук си беше баш както си трябва.

4. Еротичната мивка. Въпреки, че момичетата им отне няколко минутки докато се поразчупат като на всеки един нормален мъж представлението и техниките за миене ми харесаха. На един приятел гаджето му се разсърди а и видимо доста мъже изпитваха проблеми с половинките си, които се опитваха да им затворят ченетата. Доказателство, че случващото се беше доста интересно.

5. М шоуто. Пак нещо ново, свежо и мноого приятно. Друго си е да се даде подиум и блясък на тези красиви модели. Момчетата а и момичетата каращи такива ни поднесоха едно много добро "пушещо" шоу без да щадят гуми и гориво и най вече лъскавите си коли. Хубаво е като видим хора, които не са професионалисти да мачкат газта по този начин за публиката.

6. Закриването. Е то беше наистина силно. Толкова много пушек, прекъсвачи и дрифт, може би трябваше да си взема инфрачервена камера за да виждам какво се случва. 12 коли на "ринга" - страхоотноо. Направо се чудех по едно време как момчетата каращи в тази обстановка изобщо съумяват да се позиционират и дрифтят из цялото трасе без да се удраят един друг. Истински професионалисти. И баш края разбира се, който ме трогна доста. Всички на сцената благодарейки на публиката. Огромен поклон пред тях.

Колкото и да търся минуси и нещо, което не ми хареса тази година в събора, то такова просто нямаше. Всичко беше изпипано, организирано и поднесено по блестящ начин на цялата публика.

Благодаря Ви.


Поздрави,
По какво се познава добрия шофьор? По броя мухи на страничните прозорци.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 319
Регистриран на: 28.12.2008
Местоположение: Панагюрище
Пол: Мъж
Кара: на дядо си е30ската
Мечтае да кара: подводница с шпер

Re: Мнени и впечатления от 16-тия Национален БМВ Събор

Мнение от Войводата » 06 Май 2017, 22:49

Само от едно съм недоволен, от моториста който раздаваше газ из между хората .. всичко друго беше добре !! Евала

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 44
Регистриран на: 15.05.2008
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: BMW
Мечтае да кара: BMW
Детайли за колата: ... E30, 324D, M21
E36, 318i, M43
E60, 530D, M57

Re: Мнени и впечатления от 16-тия Национален БМВ Събор

Мнение от Braikoff » 06 Май 2017, 23:07

Lattri написа:Здравейте,

Събора беше адски приятен и забавен...

... Колкото и да търся минуси и нещо, което не ми хареса тази година в събора, то такова просто нямаше. Всичко беше изпипано, организирано и поднесено по блестящ начин на цялата публика.

Благодаря Ви.


Поздрави,



Напъно съм съгласен с колегата.
За пръв път бях на събора и съм приятно изненадан от всичко - все едно не сме в България.
На добър час на всички BMW фенове!
SONY - make.believe

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 26.10.2015
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Е39
Мечтае да кара: Е39
Детайли за колата: BENZIN

Re: Мнени и впечатления от 16-тия Национален БМВ Събор

Мнение от dagama » 07 Май 2017, 0:29

Перфектен във всички отношения , благодаря за невероятните мигове !!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1585
Регистриран на: 3.03.2006
Местоположение: СОФИЯ
Пол: Мъж
Кара: Каквото запали

Re: Мнения и впечатления от 16-тия Национален БМВ Събор

Мнение от NAPSTERS » 07 Май 2017, 10:41

Събора си беше на ниво, благодарности на УС. и на всички които дадоха всичко от себеси за да се получи едно грандиозно събитие. Само времето малко не беше с нас, ама то не може всичко да е перфектно.
когато умен човек спори с глупак, спорят двама глупаци.
http://www.vbox7.com/play:a44cbadb
Изображение
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 105
Регистриран на: 14.08.2014
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е46 330i
Мечтае да кара: BMW M3 CSL

Re: Мнения и впечатления от 16-тия Национален БМВ Събор

Мнение от g0dkratos » 07 Май 2017, 12:39

За първи път дойдох на събора и се радвам, че се престраших да присъствам. Останах повече от доволен, усмивката ми не падна от лицето цял ден. Голямо шоу и много много адреналин. Единствения минус който мога да отбележа за цялата програма беше еротичната автомивка и по конкретно това, че имаше възможност да се гледа от близо. За тези който бяха на етажния паркинг добре, ами за тези които бяхме около ограда?? Естествено най голяма и добра видимост имаха тези най отпред... Въпреки това определено ще продължавам да идвам на тези събори!! Супер сте браво, не очаквах че ни е наистина толкова високо нивото :) :yes: :yes: :yes:
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 35
Регистриран на: 13.07.2010
Местоположение: Гр. Свищов/В. Търново
Пол: Мъж
Кара: E34 520i
Мечтае да кара: BMW M Power

Re: Мнения и впечатления от 16-тия Национален БМВ Събор

Мнение от BMW 645ci » 07 Май 2017, 14:23

Според мен, 16-тия BMW Събор беше отличен пример за това как трябва да се провеждат тези мероприятия оттук нататък!

Както казаха и другите колеги - организацията беше на ниво, кетъринга беше добре, имаше тоалетни(доста прилични при това), разположени на точните места, имаше доста повече кошчета за боклук в сравнение с миналата година, особено в закрития паркинг (знаем как изглеждаха кошчетата миналата година, когато Ганьо ги беше ползвал)!

Дрифтърите направиха страхотно шоу, както винаги - респект! М шоуто беше великолепно - много ми хареса! Както колегата по-нагоре каза - супер беше, че показаха колите, номинирани за конкурса и победителите в него!

Не останах особено впечатлен от полицейската академия, но въпреки това трябва да им отдадем заслуженото за това, че някои си рискуваха здравето за да изпълнят каскадите!

Искам да изкажа благодарности на организаторите и на целия екип, който направи поредния невероятен събор възможен! :bowdown:
Без тях, ние, почитателите на марката, нямаше да можем да се насладим по този начин на уникалните BMW екземпляри! :yes:

Благодаря!!! :bowdown: :bowdown: :bowdown:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 71
Регистриран на: 22.01.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '10 E550

Re: Мнения и впечатления от 16-тия Национален БМВ Събор

Мнение от DAN40_91 » 07 Май 2017, 14:23

Мисля, че доста добре се получи събора тази година. Отново един ден, в който да се срещнеш с други "сектанти" и да се изкефиш на коли, правени с много мерак...какво по-хубаво от това...
Браво на организаторите, които въпреки ужасното време, дадоха всичко от себе си, за да ни забавляват! :bowdown:
Единствената ми критика е, че малко раничко събраха урните, и аз, както и доста други хора, не успяхме да гласуваме за конкурса. Но пък, добра идея беше награждаването да е преди края на мероприятието, по този начин победителите получиха заслужено внимание.
Още веднъж, евала на всички, които участваха в организацията, продължавайте все така да ни радвате! :bchug:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 360
Регистриран на: 10.07.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Z3 Roadster 2.8
Мечтае да кара: едно да беше...

Re: Мнения и впечатления от 16-тия Национален БМВ Събор

Мнение от The7omahawk » 07 Май 2017, 14:44

Организацията беше чудесна, шоуто както винаги - на ниво. Дори лошото време в началото не можа да охлади ентусиазма. БРАВО! Изключително доволен съм :bchug:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 774
Регистриран на: 6.01.2013
Пол: Мъж
Кара: E91 325d
Мечтае да кара: отново E36 318is

Re: Мнения и впечатления от 16-тия Национален БМВ Събор

Мнение от k.milanov » 07 Май 2017, 15:08

Още няма мрънкащи за времето, НЕ МОЖЕ ДА БЪДЕ! :bang:

Събора се получи супер и беше дори по - добър от миналата година. За Полицейската академия съм малко раздвоен, но да кажем, че ми хареса, единствено мястото където бяха спряни колите ( пред оградата точно) блокираше малко видимостта към грандиозното откриване, от което направо настръхнах когато пушилката покри цялото място - БРУТАНО! :shock:

Забелязва се раздвиждане в програмата и стягане, няма големи и разточителни почивки, а същевременно има и новости :yes:

Конкурсните коли бяха супер, организацията също беше супер и нямаше проблеми с влизането и паркирането.


Не съм сигурен, за това и не го споменавам като забележка, но бях останал с впечатлението, че събора е до 19:00. Излезнах за малко и се върнах към 17:30 и всичко беше свършило и беше почти пусто. Разбира се може и аз да греша и да е било до 17:00 часа мероприятието, ако е било в програмата до 19:00, предполагам си има причина да е свършило по-рано :yes:
Както и да е, благодаря искрено на всички, които се бъхтят да организират това събитие и догодина пак! :bchug:

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 4.01.2014
Пол: Мъж

Re: Мнения и впечатления от 16-тия Национален БМВ Събор

Мнение от H.Velqkov » 07 Май 2017, 15:26

Самият събор като организация като изпълнение беше прекрасен имаше от всичко браво на организаторите, не беше съвсем същия като миналата година и беше интересен, ОБАЧЕ имам 1 много голям минус. Понеже не можах да присъствам с моят автомобил, трябваше да дойда с автомобил, който не е бмв и на входа ми стана доста тъпо, като онзи не искам да казвам какъв ми каза "ТУКА Е САМО ЗА БМВ" и се правеше на много оборотен ... Бяхме 4 човека в колата 4х12=48лв и да не мога да паркирам вътре при положение, че имаше вероятност от градушка просто ми стана много тъпо.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2163
Регистриран на: 2.08.2007
Местоположение: там,където белите мечки слизат на ръчна спирачка
Пол: Мъж
Кара: По-долу изброеното...
Детайли за колата: E-39 530d touring-full ///Mпакет, ///М3 EVO Sedan
...и едно лачено купенце Е-30 с м40б18.

Re: Мнения и впечатления от 16-тия Национален БМВ Събор

Мнение от Борис_Малинов » 07 Май 2017, 15:42

Благодарности на всички, дето се счупиха дни наред за да ни угодят на нас феновете! :bowdown: Организацията никога не е била на такова ниво, браво! Автомобилите влизаха бързо и момчетата координирано ги напътстваха и работеха в екип. Награждаването на конкурсните автомобили беше навреме и идейно да се видят финалистите от всички присъстващи! Времето не успя да опомрачи настроението и си стана празник.
През изминалите години се предлагаше автомобилите да бъдат подреждани по-модели, е тази година и за това се бяхте погрижили. Колите бяха наредени старателно е-30, е-36, е-46 и е-39, адмирации, за което!
Много и добре направени автомобили, определено се наливат суми от собствениците им.
Нивото просто се вдигна, аз лично за нещо негативно наистина не мога да сетя!
ИзображениеИзображение
Нещата, които притежаваме...всъщност притежават нас!
..., който не се учи от историята, е обречен да я повтори!

Следваща

Назад към Събори/Мероприятия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook