Сервизи в Монтана

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 282
Регистриран на: 1.07.2015
Местоположение: PB
Пол: Мъж
Кара: Carless
Мечтае да кара: Всичкото ///M

Сервизи в Монтана

Мнение от PolandBall » 08 Май 2017, 21:22

Здравейте колеги, предстои ми оглед на автомобил в Монтана а знам че, там няма официален БМВ сервиз! Можете ли да ме насочите към добър сервиз(и) където могат да извършат задълбочена диагностика на колата(мотор, дюзи, турбина, автомат) и преглед на ходовата част?

Благодаря.
Khrevsu tvahyu gradu tore! Khrevsu kvatro midvhu piedhvro! Khrevsu Kristo midhvu? vhradro! Medvro vhtrienn utrah vreghgrho.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1420
Регистриран на: 18.02.2007
Местоположение: Вече в собствена колибка!
Пол: Мъж
Кара: Е38, понякога Е61, Е34 и Е65
Мечтае да кара: КА-50

Re: Сервизи в Монтана

Мнение от predel » 09 Май 2017, 8:37

Колко "задълбочена"?!? С разглобяване или без ;)
Ако няма повреда в компютъра - бийте провайдера :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 282
Регистриран на: 1.07.2015
Местоположение: PB
Пол: Мъж
Кара: Carless
Мечтае да кара: Всичкото ///M

Re: Сервизи в Монтана

Мнение от PolandBall » 09 Май 2017, 11:32

predel написа:Колко "задълбочена"?!? С разглобяване или без ;)


Без разглобяване колега :) Просто диагностика дали работят в правелните норми :)
Khrevsu tvahyu gradu tore! Khrevsu kvatro midvhu piedhvro! Khrevsu Kristo midhvu? vhradro! Medvro vhtrienn utrah vreghgrho.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 241
Регистриран на: 30.10.2013
Местоположение: СОФИЯ
Пол: Мъж
Кара: '02 E46 325i
Детайли за колата: сива

Re: Сервизи в Монтана

Мнение от empar » 09 Май 2017, 11:46

НАЙД са хората, които ти трябват. На изхода на града в посока Лом. Бивши дилъри на Рено и Дачия, настоящи само на Дачия. Няма по-добри в града!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1420
Регистриран на: 18.02.2007
Местоположение: Вече в собствена колибка!
Пол: Мъж
Кара: Е38, понякога Е61, Е34 и Е65
Мечтае да кара: КА-50

Re: Сервизи в Монтана

Мнение от predel » 09 Май 2017, 12:34

За ходова част има много... За ДВГ, дюзи и турбина.... ами всичко е много относително, повечето имат диагностики за "живи" данни, но това не е критерий... за скоростна кутия, не знам каква е колата, но и в оторизиран сервиз могат да "видят" само дали е давала грешки.... друго :dunno: А "тюф" няма кой да ти "завери".... ;) Не случайно в договора пише "....във вида и състоянието по време на сделката....", това значи "без гаранция".
Ако няма повреда в компютъра - бийте провайдера :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 282
Регистриран на: 1.07.2015
Местоположение: PB
Пол: Мъж
Кара: Carless
Мечтае да кара: Всичкото ///M

Re: Сервизи в Монтана

Мнение от PolandBall » 09 Май 2017, 13:32

predel написа:За ходова част има много... За ДВГ, дюзи и турбина.... ами всичко е много относително, повечето имат диагностики за "живи" данни, но това не е критерий... за скоростна кутия, не знам каква е колата, но и в оторизиран сервиз могат да "видят" само дали е давала грешки.... друго :dunno: А "тюф" няма кой да ти "завери".... ;) Не случайно в договора пише "....във вида и състоянието по време на сделката....", това значи "без гаранция".


И това пак е нещо, просто съм доста далече от тоя град и нямам приятели или познати та да се консултирам с някой :) Иначе гаранция-Франция :)
Khrevsu tvahyu gradu tore! Khrevsu kvatro midvhu piedhvro! Khrevsu Kristo midhvu? vhradro! Medvro vhtrienn utrah vreghgrho.

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook